آرایش صورت, آرایش و زیبایی

یوگای صورت | آموزش آرایش شبنمی

یوگای صورت | آموزش آرایش شبنمی

یوگای صورت | آموزش آرایش شبنمی : اگر با روندهای زیبایی اینستاگرام همراه باشید، شاید قبلاً این اصطلاح را شنیده باشید. اگر این کار را نکرده اید، آنطور که به نظر می رسد نیست، به این معنی که شامل انجام یوگا نمی شود. در واقع، پوست یوگا حتی بدون عرق کردن قابل دستیابی است. همچنین، تا حدودی تعجب آور است که با روتین مراقبت از پوست شما ارتباطی ندارد.

در واقع، پوست یوگا آخرین ترند آرایشی در رسانه های اجتماعی است به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید پوست یوگا چیست و چگونه از طریق آرایش آرایش خود ظاهری زیبا داشته باشید.

چگونه یوگای صورت را انجام دهیم؟

برای انجام اختلاط نیز به ابزارهای فانتزی نیاز ندارید. به سادگی می توانید مقدار کمی از هر یک از محصولات را در کف دست خود قرار دهید، دستان خود را به هم بمالید و با انگشتان (تمیز) خود استفاده کنید.

نکته جالب دیگر در مورد این تکنیک آرایش، علاوه بر نتیجه نهایی فوق العاده، این است که کاملاً قابل تنظیم است. از آنجایی که نیازها و نگرانی‌های پوست شما روزانه، شاید حتی ساعتی تغییر می‌کند، می‌توانید نسبت‌های هر محصول را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

به عنوان مثال، اگر یک روز پوست شما بیش از حد خشک می شود، می توانید کمی مرطوب کننده صورت بیشتر به ترکیب اضافه کنید.

یوگای صورت | آموزش آرایش شبنمی

آماده اید پوست یوگا را برای خودتان امتحان کنید؟ این سه مرحله را دنبال کنید و همه چیز آماده است:

مرحله 1: یک پرایمر تقویت کننده درخشش را اعمال کنید

اول از همه، همیشه باید روتین آرایش خود را با استفاده از پرایمر روی پوست تازه تمیز شده خود شروع کنید. نه تنها به ماندگاری بیشتر آرایش شما کمک می کند، استفاده از پرایمری که به طور خاص برای تقویت درخشندگی پوست شما فرموله شده است، دستیابی به پوست یوگا را آسان تر می کند.

مرحله 2: از زیرسازی آرایشی استفاده کنید

حالا، این قسمت سرگرم کننده است! از آنجایی که در کف دست خود مخلوط می کنید، مفید است که همه محصولات خود را قبل از شروع آماده کنید. ابتدا، یک زیرسازی سبک  استفاده کنید.

در مرحله بعد، چند قطره از روغن صورت مورد علاقه خود و دو تا سه قطره یک هایلایتر اضافه کنید. اکنون، تنها چیزی که برای افزودن باقی مانده است مرطوب کننده است. برای تکمیل کوکتل خود از یک مرطوب کننده مبتنی بر آب استفاده کنید.

هنگامی که تمام محصولات خود را برای مخلوط کردن آماده کردید، وقت آن است که دقیقاً این کار را انجام دهید. آنها را با هم مخلوط کنید و مخلوط را روی کل پوست و گردن خود ماساژ دهید.

یوگای صورت | آموزش آرایش شبنمی

گام 3: از رژگونه استفاده کنید

ظاهر پوست یوگا شما بدون کمی رژگونه کامل نمی شود. از فرمول کرم استفاده کنید که طبیعی‌تر به نظر می‌رسد و واقعاً ظاهر بعد از تمرین را شبیه‌سازی می‌کند.

رژگونه را روی سیب های گونه خود بمالید و با انگشتان خود مخلوط کنید، سپس کارتان تمام شد. اگر وسوسه شدید آرایش بیشتری انجام دهید، خودداری کنید. هرچه بیشتر از محصولات استفاده کنید، حتی اگر کاملاً عاشق پودر صورت باشید، پوست شما کمتر طبیعی و شبنم‌دار به نظر می‌رسد .

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. می توانید مطلب بعدی را نیز خوانده و نظر خود را با ما در میان بگذارید:آموزش آرایش چشم غروب آفتاب ترندی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.