آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد : زمانی که برای تکمیل یک آرایش صورت کامل صرف می کنید، منطقی است که بخواهید آن را در تمام روز و شب ماندگار کنید. با این حال، اغلب اوقات، آرایشی که در تمام طول روز دوام می آورد، چیزی نیست که می کنید.

درعوض، کرم پودر پاک می شود، سایه چشم از بین می رود، خط چشم لکه می شود و رژ لب به خطوط کوچک اطراف لب شما نفوذ می کند. به این معنی که چیزی که شروع به ظاهری بی عیب و نقص می کند، پتانسیل آن را دارد که در نهایت مانند یک آشفتگی داغ به نظر برسد.

و دقیقاً به همین دلیل است که وقت آن رسیده است که در مورد چگونگی ماندگاری آرایش در تمام روز صحبت کنیم. با داشتن محصولات آرایشی مناسب، می‌توانید در کمترین زمان به ظاهر زیبایی ضد لک برسید. به خواندن شش نکته برای کمک به ماندگاری آرایش خود ادامه دهید.

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

نکته شماره 1 آرایش طولانی مدت: دستیابی به پرایمر

اولین قدم در هر آرایش طولانی مدت باید استفاده از پرایمر صورت باشد. این محصول آرایشی برای صاف کردن سطح پوست شما کار می کند و یک بوم یکنواخت را برای آرایش شما ایجاد می کند تا ظاهری بی عیب و نقص به آن بچسبد.

بیشتر بخوانید: توصیه هایی برای ماندگاری آرایش صورت در تابستان

نکته شماره 2 برای آرایش طولانی مدت: از زیرسازی ماندگار استفاده کنید

دومین مورد در مطلب چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد استفاده از زیرسازی است. بعد، وقت آن است که زیرسازی خود را انتخاب کنید.

به دنبال فرمول پوشیدن ماندگار باشید، که پوششی متوسط ​​تا کامل را ارائه می دهد که در تمام طول روز دوام می آورد و ظاهری سالم به پوست شما می بخشد.

آن را با یک مخلوط کن آرایشی استفاده کنید. از حرکات آغشته کردن و چرخاندن استفاده کنید تا زیرسازی را روی صورت خود بچسبانید تا ظاهری بدون درز داشته باشید.

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

نکته شماره 3 برای آرایش طولانی مدت: از اسپری یا پودر سفت کننده استفاده کنید

اکنون که زیرسازی طولانی مدت شما سر جای خود قرار گرفته است، می خواهید با کمک یک پودر تکمیل کننده صورت یا اسپری فیکس کننده آرایش، کمی قدرت ماندگاری بیشتری به آن بدهید.

بیشتر بخوانید: چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟

نکته 4 آرایش طولانی مدت: از رژ لب مایع و آرایش چشم ضد آب استفاده کنید

با توجه به اینکه آرایش صورتتان برای روز طولانی پیش رو خوب است، زمان آن فرا رسیده است که روی نفخ خود تمرکز کنید. همانطور که ممکن است شما عاشق برق لب و رژ لب‌های چرخان سنتی باشید، حقیقت سرد و سخت این است که آنها معمولاً به اندازه رژ لب‌های مایع ماندگاری ندارند.

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

نکته شماره 5 آرایش طولانی مدت: آرایش خود را با یک اسفنج خشک پاک کنید

چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​روغن تمایل دارد سر زشت خود را در طول روز بالا ببرد. با این حال، راهی برای اطمینان از ماندگاری آرایش شما در تمام طول روز بدون براق بودن وجود دارد.

به جای دست زدن به کاغذهای لکه دار، یک اسفنج خشک آرایشی در دسترس داشته باشید. کاغذهای لکه دار برای جذب روغن عالی هستند، اما تمایل دارند بیش از حد لازم آرایش را پاک کنند. یک اسفنج آرایشی برای جذب درخشش ناخواسته بدون اینکه آرایش شما را خراب کند معجزه می کند.

زمان بندی مراقبت از پوست قبل از عروسی

نکته : از آب میسلار برای حذف همه چیز در پایان روز استفاده کنید

پس از ایجاد یک آرایش بی عیب و نقص، ضروری است که در پایان روز آن را به طور کامل پاک کنید تا منافذ شما را مسدود نکند و منجر به لک نشود.

آرایش خود را با یک پاک‌کننده آرایش قدرتمند، مانند پاک‌کننده کامل آب پاک‌کننده میسلار لورآل پاریس، ضدآب تمام انواع پوست، که به شدت پاک‌سازی می‌کند، به طوری که می‌توانید به راحتی تمام آثار آرایش را بدون مالش شدید پاک کنید.

بیشتر بخوانید: 5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

چگونه می توان آرایش را برای تمام روز ماندگار کرد

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد و بتوانید به خوبی از آرایش خود مراقبت کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: آموزش آرایش برای افراد مبتدی این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.