مژه و ابرو

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم ؟

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم ؟

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم ؟

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم ؟ اکستنشن مژه مدتی است که مد شده است. ترندی که در جنوب شرقی آسیا به وجود آمد طرفداران زیادی در خارج از کشور دارد البته وقتی می‌توانید هر روز ریمل زدن را کنار بگذارید و به جای آن فقط اکستنشن مژه کارتان را انجام دهید چرا نمی‌خواهید آنها را امتحان کنید، درست است؟

اگر به فکر گذاشتن آنها هستید یا قبلاً آنها را مژه کاشتید در اینجا یک راهنمای سریع در مورد هر کاری که باید برای مراقبت از آنها و اطمینان از دوام طولانی آنها انجام دهید وجود دارد.

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم ؟

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم

آنها را تمیز نگه دارید

اکستنشن ها تمایل دارند زباله های محیط را به دام بیندازند و خطر عفونت را افزایش دهند. از این رو مهم است که اکستنشن های خود را با استفاده از یک پاک کننده ملایم هر روز تمیز نگه دارید.

چرب کنید ممکن است فکر کنید خشک نگه داشتن اکستنشن های مژه شما ممکن است راه حلی باشد، اما آنها در واقع برای انعطاف پذیر ماندن به کمی روغن نیاز دارند. هر چند وقت یکبار یک قطره روغن بچه باید این کار را انجام دهد!

اکنون که مژه های شما به طور غیرقابل انکاری متحول شده اند واقعاً نیازی به آرایش چشم دیگری ندارید با این حال، اگر احساس می‌کنید نیاز دارید که جذابیت را دو چندان کنید و ریمل بزنید، آن را فقط در نوک اکستنشن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این، از آرایش چشم ضدآب دوری کنید زیرا باعث شل شدن چسب و کوتاه شدن عمر اکستنشن شما می شود.

بیشتر بخوانید: ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم ؟

هنگام پاک کردن آرایش چشم، به جای پدهای پنبه ای روی پلک های خود، از یک دستمال پاک کننده استفاده کنید.
آن را شانه کنید تا مشخص شود درست مانند مژه های زیبا و بلند شما، اکستنشن های شما نیز به مسواک زدن نیاز دارند. 

 اگر مژه های قوی و طبیعی ندارید قبل از زدن اکستنشن خود یک درمان مژه را امتحان کنید. هرچه مژه طبیعی شما قوی تر باشد، شانس ماندگاری اکستنشن شما بیشتر است.

همچنین ایده خوبی است که وزن اکستنشن های خود را با آرایشگر خود در میان بگذارید. وزن مناسب مژه های طبیعی شما را سنگین نمی کند و اکستنشن شما را سالم نگه نمی دارد.

از مالش بیش از حد خودداری کنید و دستان خود را از آنها دور نگه دارید

به یاد داشته باشید اگر اکستنشن به نظر نامناسب به نظر می رسد با آن بازی نکنید آن را نچرخانید یا بیرون نکشید. شما فقط خطر از دست دادن مژه های طبیعی خود را خواهید داشت.

اکستنشن

سخن پایانی:

در نهایت، سعی نکنید خودتان آن اکستنشن را حذف کنید. بگذارید حرفه ای ها کار خود را انجام دهند.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی چگونه مژه ها را به طور طبیعی بلندتر و پرپشت تر کنیم؟ این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.