زیبایی, مژه و ابرو

چه زمانی از مداد ابرو یا ژل استفاده کنیم ؟

ژل ابرو

چه زمانی از مداد ابرو یا ژل استفاده کنیم ؟

چه زمانی از مداد ابرو یا ژل استفاده کنیم ؟ در سال‌های اخیر، ابروها به نمادی از جایگاه خاص خود در دنیای زیبایی دست یافته‌اند. در حالی که ابروهای نازک در دهه های 80 و 90 رایج بودند، امروزه ترند ابروهای ضخیم تر، پرتر و متراکم تر هستند.

بدون شک ابروها چالش برانگیزترین ویژگی برای جذابتر شدن هستند اما این قدرت را دارند که ظاهر شما را به طور کامل تغییر دهند. از شکل و قوس گرفته تا ضخامت و ابزاری که باید استفاده کرد نگرانی‌هایی در مورد ابروها وجود دارد.

ما شک و تردید شما را در مورد اینکه چه بافتی از محصول ابرو باید استفاده کنید برطرف خواهیم کرد بنابراین می توانید بین ژل، پودر و مداد ابرو با اطمینان یکی را انتخاب کنید!

چه زمانی از مداد ابرو یا ژل استفاده کنیم ؟

مداد ابرو – برای پر کردن آنها

در حالی که می توانید از انواع محصولات ابرو برای پرکردن استفاده کنید، فقط یک مداد ابرو دقت و وضوح را ارائه می دهد.

مهم نیست که به طور طبیعی چه نوع قوس هایی دارید، استفاده از یک مداد ابروی نرم شکل آنها را به طور واقع بینانه پر می کند. بهترین بخش استفاده از مداد ابرو برای مشخص کردن ابروها این است که افزایش یا کاهش شدت ابرو کاملا در دستان شماست.چه زمانی از مداد ابرو یا ژل استفاده کنیم ؟

سایه ابرو – برای ایجاد توهم ابروهای پرتر

در حالی که ابروهای نازک یک ترند منسوخ شده است. خوب اگر برای رشد طبیعی موهای ابرو تلاش می کنید، خوشحال خواهید شد که بدانید سایه ابرو می تواند به ایجاد توهم ابروهای متراکم تر، پرتر و برجسته تر کمک کند.

تنها چیزی که نیاز دارید سایه ابرو متناسب با رنگ ابروها و یک براش نازک و صاف و زاویه دار است. به سادگی مقداری سایه  روی قوس های خود بکشید، با کمک قلم مو صاف و لایه لایه کنید تا به رنگ دلخواه خود برسید.

بهترین بخش استفاده از سایه ابرو این است که می توانید میزان استفاده را کنترل کنید و در صورت اشتباه به راحتی پاک کنید.

چه زمانی از مداد ابرو یا ژل استفاده کنیم ؟

ژل ابرو – برای حفظ ابرو در جای خود

ابروهای مرتب آنهایی هستند که در تمام طول روز سر جای خود باقی می مانند. خوب ژل ابرو برای ابروها به همان روشی عمل می کند که اسپری مو برای موهای شما کار می کند.

کسانی که موهای ابروی پرپشتی دارند باید روی یک ژل ابرو سرمایه گذاری کنند زیرا این چیزی است که موهای ابروی آنها را نگه می دارد و برای داشتن ظاهری آراسته در جای خود قفل می کند.

برای داشتن ظاهری طبیعی، جلوی ابروها را به سمت بالا و دم قوس ها را به سمت بالا و بیرون بکشید. با ژل ابرو، به سادگی موهای موجود را به شکل دلخواه شانه می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.