رنگ و لایت مو

چند نکته برای جلوگیری از محو شدن رنگ موی قرمز

چند نکته برای جلوگیری از محو شدن رنگ موی قرمز

چند نکته برای جلوگیری از محو شدن رنگ موی قرمز

چند نکته برای جلوگیری از محو شدن رنگ موی قرمز : موهای قرمز براق، پر جنب و جوش و براق همیشه منظره ای باشکوه است و قطعاً یک کاتالیزور تحسین برانگیز است. این رنگ موی کمیاب، رنگ روشنی دارد که می‌تواند از سایه‌های طلایی روشن‌تر مانند بلوند توت‌فرنگی تا رنگ‌های غنی و عمیق مانند قهوه‌ای گرم و مخملی قرمز متغیر باشد.

چه ذاتاً یک مو قرمز باشید یا اگر از منابع خارجی کمک بگیرید (معروف به رنگ کردن موهایتان)، می دانید که محو شدن رنگ ممکن است در یک نقطه اتفاق بیفتد. به همین دلیل است که کاملاً ضروری است که در نگهداری و نگهداری که رشته های آتشین شما به آن نیاز دارند به خوبی آگاه باشید.

چیزی به سادگی یک درمان هفتگی براق کردن مو یا شامپو برای موهای رنگ شده می تواند تفاوت بزرگی در کمک به ماندگاری رنگ شما ایجاد کند.

برای کمک به جلوگیری از محو شدن رنگ و حفظ شادابی موهای قرمزتان، نکات مهم خود را به اشتراک بگذارید. این را راهنمای نهایی برای حفظ رنگ موهای قرمز زیبای خود در نظر بگیرید.

چند نکته مراقبت از مو برای جلوگیری از خراب شدن موهای قرمز

جنبه‌های مختلفی از روتین مراقبت از مو وجود دارد که می‌تواند منجر به محو شدن رنگ شود، مانند محصولاتی که استفاده می‌کنید و هر چند وقت یک‌بار موهایتان را گرم می‌کنید. علاوه بر این، عوامل طبیعی مانند سن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز می تواند منجر به محو شدن رنگ شود. نکات ما را برای جلوگیری از کدر شدن رنگ موهای قرمز خود بررسی کنید.

1. یک سایه تیره تر از رنگ دلخواه خود بروید

از آنجایی که محو شدن موها اتفاق می افتد، موهای خود را یک یا دو درجه تیره تر از رنگ مورد نظر خود رنگ کنید. این یک تغییر آسان است و رنگ شما می تواند قبل از اینکه متوجه محو شدن شوید کمی طولانی تر شود.

2. ریشه ها را پنهان کنید

هنگامی که موهای خود را رنگ می کنید، ریشه یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی است. هنگامی که متوجه رشد آنها شدید، یک اسپری موقتی لمسی ریشه برای پنهان کردن هر گونه اثری از آنها در دست بگیرید.

چند نکته برای جلوگیری از محو شدن رنگ موی قرمز

3. از محصولاتی استفاده کنید که برای موهای رنگ شده بی خطر هستند

این یک نکته ضروری برای جلوگیری از محو شدن رنگ است. هنگامی که رشته های خود را می شویید، همیشه به دنبال شامپو و نرم کننده ای باشید که برای رشته های رنگ شده فرموله شده است، مانند شامپو براق کننده بدون سولفات.

بیشتر بخوانید:  معرفی چند رنگ مو برای جلوه بیشتر موهای فر

4. روی یک درمان براق سرمایه گذاری کنید

راه دیگر برای دوری از رنگ موهای قرمز پژمرده، افزودن یک براق کننده  به روتین خود اضافه کنید.  این بهترین راز حفظ شده برای دستیابی به رشته های تازه از سالن در خانه است و راه حلی سریع برای از بین بردن علائم رنگ پریدگی ارائه می دهد.

5. از شستن موهای خود با آب داغ خودداری کنید

نمی توان انکار کرد که دوش آب گرم چقدر می تواند آرامش بخش باشد، اما واقعا برای رنگ موهای شما مضر است. گرمای هوا رطوبت ضروری را از موهای شما می گیرد و باعث می شود رنگ شما خیلی سریعتر محو شود. بنابراین، برای حفظ رنگ، موهای خود را با آب ولرم بشویید و آبکشی کنید.

چند نکته برای جلوگیری از محو شدن رنگ موی قرمز

نکته سردبیر: در کنار آب داغ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید همچنین می تواند منجر به محو شدن رنگ قرمز مو برای مو قرمزهای طبیعی و کسانی که موهای قرمز رنگ شده دارند، شود.

این مشکل را با تکان دادن یک شال گردن یا کلاه آفتابی شیک برطرف کنید تا زمانی که در بیرون از خانه هستید از موهایتان محافظت کنید.

6. ابزارهای حرارتی را کنار بگذارید

از آنجایی که ما ثابت کرده‌ایم که آب داغ یک قاتل بی‌صدا برای رنگ موی شماست، جای تعجب نیست که همین امر در مورد ابزارهای داغ نیز صدق می‌کند. آنها نه تنها باعث محو شدن رنگ شما می شوند، بلکه می توانند منجر به آسیب هایی مانند دو شاخه شدن و شکستگی شوند.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای رنگ موهای خود انجام دهید این است که حالت حرارتی را به حداقل برسانید. در عوض، مدل‌های بدون گرما مانند بافته‌های حباب‌دار یا دم اسبی براق را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.