آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد! زیرسازی مهمترین بخش هر آرایش است چه بخواهید یک آرایش ظریف و بدون آرایش ایجاد کنید یا یک آرایش تمام صورت پر زرق و برق، باید با کرم پودر شروع کنید. زیرسازی به عنوان یک بوم برای آرایش شما عمل می کند.

زیرسازی تکه و هر چیزی جز جذاب است اگر می‌خواهید از آن جلوگیری کنید و بهترین زیرسازی طبیعی را داشته باشید، در اینجا 10 نکته وجود دارد که باید هنگام هدف گرفتن آن پایه‌ای عالی و بی‌نقص در ذهن داشته باشید.

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

زیرسازی را طبیعی جلوه دهید: اصول اولیه

همه ما می دانیم که زیرسازی ناهماهنگ چقدر غیر حرفه ای به نظر می رسد . مسئله این است که زیرسازی بسیار مشکلی برای کار کردن با آن است و اینکه آن را طوری به نظر برسانید که چیز سختی، شاهکاری است که در هاله ای از رمز و راز پنهان شده است.

برای کمک به ساده‌تر شدن این فرآیند در اینجا یک تفکیک کامل از تکنیک‌هایی است که به شما کمک می‌کند هر بار بهترین زیرسازی طبیعی را داشته باشید.

اما قبل از شروع، پایه ای که انتخاب می کنید نیز نقش مهمی ایفا می کند. هر چه ویژگی های بیشتری مانند سبک وزن بودن، ترکیب شدن یا آبرسانی داشته باشد، استفاده از آن برای شما آسان تر خواهد بود.

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

برای هر ته رنگی چه تن های گرم یا سرد سایه هایی دارد. اگر این کافی نبود یک پرایمر که به این معنی است که در تمام طول روز باقی خواهد ماند.

همچنین با داشتن ضد افتاب SPF 50، ظاهری طبیعی را نوید می دهد، به این معنی که شما در نیمه راه هستید و هدف خود را برای ظاهری بدون آرایش انجام می دهید.

نکاتی برای اینکه زیرسازی آرایش شما

1. لایه برداری کنید

یک پایه عالی با پوست صاف شروع می شود اگر سطح پوست شما صاف و یکدست باشد، زیرسازی شما به طور معمول مانند کره روی صورت می لغزد.

بنابراین، مهم است که لایه برداری را در برنامه منظم مراقبت از پوست خود بگنجانید. هفته ای دو بار با استفاده از اسکراب لایه برداری کنید تا سلول های مرده پوست را از بین ببرید و درخشش سالمی را نشان دهید.

این اسکراب بدون پارابن همچنین مطمئن می شود که منافذ را باز می کند که به معنای کمتر جوش زدن صورت است.

نکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

2. پوست خود را آماده کنید

لایه برداری کافی نیست اگر به طور طبیعی پوست خشکی دارید استفاده از کرم پودر باعث ناهمواری و پوسته پوسته شدن آن می شود.

بنابراین همیشه پوست خود را با تمیز کردن آن صاف کنید و سپس در حالی که پوست شما هنوز مرطوب است، مرطوب کننده را بزنید. اجازه دهید مرطوب کننده قبل از شروع کار بر روی فرآیند زیرسازی طبیعی خود جذب شود.

پوست خود را آماده کنید

3. هرگز پرایمر را نادیده نگیرید

مراحل مراقبت از پوست به پایان می رسد و ما با آرایش شروع می کنیم فقط به این دلیل که از مرطوب کننده استفاده کرده اید، به این معنی نیست که می توانید از استفاده از پرایمر صرف نظر کنید.

آنها هر دو محصولات بسیار متفاوتی هستند و اهداف متفاوتی را دنبال می کنند و به یک اندازه مهم هستند. یک پرایمر مبتنی بر سیلیکون مانند پرایمر آرایشی Lakme Absolute Blur Perfect را انتخاب کنید تا به شما کمک کند پوستی صاف و بدون منافذ داشته باشید این پرایمر فرمول ضدآب دارد بنابراین گذراندن آن در روزهای مرطوب مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

هرگز پرایمر را نادیده نگیرید

4. سایه مناسب را انتخاب کنید

این یکی از مهم ترین مراحل برای دستیابی به یک کاربرد طبیعی و بی عیب است. پس از مدتی شکار، اگر هنوز هم بازی کامل خود را پیدا نکردید دو سایه زیرسازی بگیرید یکی روشن‌تر و دیگری تیره‌تر. این دو را با هم ترکیب کنید تا هماهنگی بیشتری با رنگ پوست خود داشته باشید.

5. زیرسازی مایع را انتخاب کنید

زیرسازی های کرم و پودری می توانند آرایش شما را چند ساعت پس از استفاده بی نظیر جلوه دهند. اگر می‌خواهید از ظاهر کیک‌دار خودداری کنید، بهتر است با یک کرم پودر مایع را استفاده کنید.

همچنین می‌توانید کرم پودر مایعی مانند کرم پودر سرم روغن آرگان را امتحان کنید که به راحتی با پوست ترکیب می‌شود و به شما کمک می‌کند ظاهری درخشان داشته باشید از آنجایی که روغن آرگان دارد باعث می شود پوست شما در طول روز هیدراته شود.

زیرسازی مایع را انتخاب کنیدنکاتی برای اینکه زیرسازی شما طبیعی به نظر برسد!

6. در نور خوب تست کنید

پس از استفاده از کرم پودر همیشه آن را در نور خوب و طبیعی تست کنید تا بتوانید نحوه ظاهر کرم پودر را روی صورت خود ارزیابی کنید.

بهترین راه برای انجام این کار این است که به پنجره خود بروید و بررسی کنید که این کار دقیق ترین تصور را از ظاهر آرایش شما در نور روز به شما می دهد. از بررسی آرایش زیر نورهای زرد یا فلورسنت خودداری کنید.

در نور خوب تست کنید

7. از انگشتان خود یا براش زیرسازی استفاده کنید

فقط استفاده از یک براش آرایشی یا بیوتی بلندر نتیجه دلخواه را به شما نمی دهد. برای داشتن ظاهری شبیه به پوست هم بر روی یک قلم و هم یک بیوتی بلندر آرایشی سرمایه گذاری کنید.

برای صورتی صاف و بدون خط چروک کرم، کرم پودر خود را با انگشتان خود بزنید به خصوص اگر از فرمول مایع استفاده می کنید. اما مطمئن شوید که روی محصول انباشته نمی‌شوید.

همیشه با نقطه‌گذاری زیرسازی روی نواحی که نیاز به پوشش بیشتری دارید، مانند ناحیه T یا گونه‌ها، شروع کنید و سپس هر آنچه را که باقی مانده است با یک براش به سمت بیرون بر روی بقیه صورت خود پخش کنید.

8. مقدار مناسب استفاده کنید

ممکن است فکر کنید کرم پودر چیزی است که برای تمام صورت استفاده می کنید اما این همیشه درست نیست. به عنوان مثال اگر پوستی بدون مشکل دارید نسبت به افرادی که آکنه یا رنگدانه دارند به کرم پودر بسیار کمتری نیاز دارید.

مقدار مورد نیاز را بسته به نوع پوست خود انتخاب کنید و از مرکز صورت شروع کنید و آن را به سمت بیرون به سمت گونه ها، خط مو و خط فک مخلوط کنید در مرحله بعد هر ناحیه مشکلی مانند جوش های سرسیاه و آکنه را پنهان کنید.

این تضمین می کند که پوشش مورد نیاز خود را داشته باشید و در عین حال حداقل زیرسازی را شروع کنید. پس از اتمام این کار هر محصول باقیمانده ای را که ممکن است روی صورت شما باقی بماند را پاک کنید و در عین حال بقیه کرم پودر شما را دست نخورده نگه می دارد. 

از انگشتان خود یا براش زیرسازی

9. با بیوتی بلندر زیرسازی را شروع کنید

برای داشتن یک زیرسازی کاملاً صاف و طبیعی، یک بیوتی بلندر زیبایی محصول مورد علاقه شماست پس از استفاده و پخش کردن زیرسازی با یک اسفنج مرطوب آرایشی روی تمام صورت خود ضربه بزنید تا یکدست شود.

این فرآیند به محو شدن خطوط خطی کمک می‌کند و محصول اضافی را جمع‌آوری می‌کند تا کرم پودر شما بی‌نظیر به نظر برسد.

10. ترکیب کلید راه حل است

اگر یک نکته آرایشی وجود دارد که باید همیشه از آن پیروی کنید، آن باید ترکیب کردن زیرسازی شما به دنبال باشد. ترکیب کردن باعث می‌شود که زیرسازی شما حالت شیرینی نداشته باشد و به شما ظاهری صاف دهد.

راه درست ترکیب کردن، حرکات بیرونی و در عین حال پیروی از خطوط طبیعی صورت است تا جلوه ای نرم تر و طبیعی تر ایجاد کنید.

ترکیب کلید راه حل است

سوالات متداول در مورد نکات مهم برای طبیعی بنظر رسیدن زیرسازی

س. آیا هنگام استفاده از کرم پودر نیاز به کانسیلر دارم؟

به یاد داشته باشید که کرم پودر شما برای پوشاندن آکنه، لک یا سایر نگرانی های پوستی شما نیست، این وظیفه کانسیلر است .

زیرسازی شما فقط قرار است رنگ پوست شما را یکدست کند. برای پوشاندن تمام آکنه، حلقه‌های تیره و غیره، یک لایه نازک از کانسیلر بزنید و آن را با پوست خود پخش کنید تا ظاهری طبیعی داشته باشد.

ترکیب کلید راه حل است

س. بهترین راه برای زدن زیرسازی

بهترین راه برای استفاده از کرم پودر این است که ابتدا با یک براش آرایشی پخش کنید و سپس همه را با یک اسفنج مخلوط کنید.

همچنین، همیشه از مرکز صورت خود شروع کنید و به سمت بیرون ترکیب کنید، زیرا مرکز جایی است که اکثر ما به حداکثر پوشش نیاز داریم.

س. آیا باید زیرسازی را زیر چشم باید زد؟

استفاده از کرم پودر زیر چشم هیچ اشکالی ندارد، اما این کار اغلب غیر ضروری است. در عوض، زیرسازی را روی بقیه قسمت‌های صورت خود بزنید و کانسیلر را فقط در ناحیه زیر چشم خود بزنید.

سخن پایانی»

در اینجا، 10 نکته کاربردی ساده برای به دست آوردن بهترین زیرسازی طبیعی به نظر می رسد. شبیه الهه ای که هستید به نظر برسید و با زیرسازی کیک یا رنگی رگه دار خداحافظی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.