عطر و ادکلن

نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح

نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح

نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح

نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح : شما احساس را می شناسید – احساسی که می دانید بوی شگفت انگیزی دارید. این شبیه احساس بیرون رفتن از سالن با یک رنگ موی تازه یا دمیدن است، یا با لباس جدیدی که به تازگی پوشیده اید، وسایل خود را به تن می کنید.

البته، این احساس مانند عطر شما شروع به محو شدن می کند. به همین دلیل است که یکی از هک‌های عطر جام مقدس، لایه‌بندی عطر و لوسیون برای عطری جذاب است که ماندگار می‌شود. پیش از این، یاد بگیرید که چگونه از یک مجموعه عطر و لوسیون استفاده کنید، چگونه یکی از خود را انتخاب کنید، و چند دلیل قابل توجه برای لایه برداری عطر و لوسیون در وهله اول.

3 دلیل برای لایه بندی عطر و لوسیون

قبل از پرداختن به جزئیات در مورد لایه بندی، اجازه دهید در مورد تفاوت لایه بندی عطر و لوسیون شما صحبت کنیم. در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که باید عطرهای خود را لایه لایه کنید.

1. برای تقویت عطر شما

اولین فایده در نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح تقویت عطر است. اگرچه ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما دلیلی است که باید به آن اشاره کرد: اگر یک عطر و رایحه لوسیون را لایه برداری کنید، عطر قوی تر و شدیدتری خواهید داشت. این به ویژه زمانی مفید است که از یک عطر ملایم و ملایم استفاده می کنید که در غیر این صورت ممکن است مورد توجه قرار نگیرد.

2. برای تکمیل عطر شما

یک ترکیب لوسیون و عطر همیشه نباید دارای یک رایحه باشد. در واقع، رایحه‌های مختلفی وجود دارند که به زیبایی یکدیگر را تکمیل می‌کنند تا بویی حتی فریبنده‌تر داشته باشند (در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد).

3. ماندگاری عطر شما

همانطور که اشاره کردیم، لایه بندی عطر و لوسیون یک هک شناخته شده برای کمک به افزایش طول عمر عطر شماست. این نه تنها به این دلیل است که می توانید عطر خود را با یک لوسیون معطر دو برابر کنید، بلکه به این دلیل است که پوست مرطوب به ماندگاری عطر شما کمک می کند.

اگر پوست شما خشک است، در واقع می تواند عطر شما را سریعتر از آنچه می خواهید جذب کند، و باعث می شود بوی انتخابی شما کوتاه مدت باشد.

نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح

آیا باید از ست عطر و لوسیون استفاده کرد؟

مجموعه عطر و لوسیون می تواند بسیار مفید باشد. برای شروع، می دانید که رایحه های هر دو محصول به خوبی با هم جفت می شوند. این امر نیاز به حدس زدن دوم را از بین می‌برد که آیا عطر و لوسیون شما مکمل یکدیگر هستند یا در نهایت با هم برخورد می‌کنند.

گفته می‌شود، مجموعه‌ها معمولاً برای هر محصولی رایحه یکسانی را شامل می‌شوند، بنابراین اگر می‌خواهید همه چیز را تغییر دهید، لازم نیست از آن استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که دانش خود را در مورد رایحه‌هایی که با هم جفت می‌شوند، آگاه کرده‌اید تا بتوانید به طور موثری عطر خود را لایه‌بندی کنید.

5 جفت عطر که باید امتحان کنید

برای کمک به شما برای تبدیل شدن به یک متخصص جفت کردن عطر، در اینجا پنج ترکیب وجود دارد که به خوبی با هم کار می کنند.

1. شرقی و میوه ای

اگر آشنا نیستید، عطرهای شرقی به عطرهای کهربا نیز معروف هستند. به ادویه ها و چوب ها فکر کنید. برخی از نمونه هایی که ممکن است با آنها آشنا باشید عبارتند از وانیل و دارچین. رایحه های میوه ای، مانند هلو یا تمشک، شیرینی را به مخلوط اضافه می کنند.

2. میوه ای و گلدار

شما احتمالاً انواع رایحه هایی را که در دسته های میوه ای و گلی قرار می گیرند، می شناسید. هر دو گزینه عطری تازه ارائه می دهند، به همین دلیل است که آنها به خوبی با هم جفت می شوند.

نحوه لایه بندی عطر و لوسیون به روش صحیح

3. گل و چوبی

رایحه های چوبی را گاهی اوقات رایحه مشک نیز می نامند. به بوهایی شبیه به بوهای بیرون مانند کاج یا چوب صندل فکر کنید. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید، این عطرهای خاکی به زیبایی با بوی گل های شکوفه گره خورده اند.

4. گل و شرقی

می‌توانید با نت‌های وانیل، دارچین یا دستکش، کمی گرما را به عطر گل اضافه کنید.

5. مرکبات و وودی

رایحه های تند که در دسته مرکبات قرار می گیرند عبارتند از پرتقال، لیمو و گریپ فروت. آنها بسیار متمایز هستند و وقتی با رایحه‌های چوبی ترکیب می‌شوند، می‌توان رایحه‌ای لطیف‌تر به‌دست آورد.

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد و بتوانید به درستی عطر و لوسیون خود را لایه بندی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.