آرایش چشم, آرایش و زیبایی, زیبایی

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای : مژه های ضخیم به چشمان شما درام و شدت می بخشد. اگر می دانید چگونه ریمل بزنید، می توانید بدون زحمت به آن ظاهری برسید. علاقه مندان آرایش می دانند که یک یا دو انگشت از ریمل می تواند ظاهری خیره کننده به شما بدهد. اما مبتدیان در مورد فرآیند درخواست راهنمایی نیاز دارند و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم برای دانستن بیشتر با ما همراه باشید.

نحوه زدن ریمل – آموزش با تصاویر

با این حال، روش های غلط استفاده از ریمل می تواند باعث لکه دار شدن ریمل و مژه های شما شود. راه حل؟ آموزش زیر را مرور کنید و در کمترین زمان به یک حرفه ای ریمل تبدیل خواهید شد!

آنچه شما نیاز دارید

ریمل
فر مژه

مرحله 1: با چشم و مژه های تمیز شروع کنید

اطمینان حاصل کنید که مژه ها هیچ اثری از آرایش ندارند. یک پایه تمیز همیشه برای جلوگیری از جمع شدن خوب است.

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

مرحله 2: مژه های خود را فر کنید

صاف نگاه کنید و فر مژه را در پایه مژه های خود نگه دارید (اما نه خیلی نزدیک) . حالا به پایین نگاه کنید و به آرامی مژه ها را فشار دهید. این کار را سه بار در حالی که به سمت نوک مژه‌هایتان بالا می‌روید.

یکی دیگر از راه های فر کردن مژه ها این است که انگشت اشاره خود را در انتهای مژه های خود قرار دهید به پایین نگاه کنید و آنها را به مدت 6 ثانیه نگه دارید. اگر با استفاده از فر مژه ناراحت هستید این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: چگونه از جمع شدن ریمل جلوگیری کنیم؟

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

مرحله 3: از وسط شروع کنید

براش ریمل را باز کنید و اضافی را پاک کنید. مستقیم به آینه نگاه کنید و براش را در پایه مژه های خود بچرخانید . براش را به سمت بالا حرکت دهید تا مژه های خود را از پایه تا نوک بپوشانید. می توانید براش را تکان دهید تا مطمئن شوید که مژه ها را به طور یکنواخت می پوشاند.

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

مرحله 4: به گوشه ها بروید

حالا ، بخش مشکل  پوشاندن گوشه چشمان شما از نوک براش برای پوشاندن مژه های گوشه استفاده کنید. آنها را از پایه تا نوک به طور یکنواخت بپوشانید. به این ترتیب از لک شدن یا انتقال ریمل جلوگیری می کنید.

نحوه زدن ریمل مانند یک حرفه ای

مرحله 5: از یک برس تمیز برای جلوگیری از جمع شدن استفاده کنید

مژه های خود را با یک براش  یا شانه مژه به سمت پایین و سپس بالا شانه کنید تا از جمع شدن آنها جلوگیری کنید. قبل از اینکه اولین لایه ریمل کاملا خشک شود این کار را انجام دهید.

مژه

مرحله 6: لایه دوم را بزنید

همین تکنیک را برای زدن لایه دوم ریمل دنبال کنید.

لایه دوم را بزنید

نگاه نهایی

از مژه های بلند و پر که باعث ایجاد توهم مژه مصنوعی می شود لذت ببرید!

این تکنیک استفاده از ریمل برای مژه های بالایی خوب عمل می کند . اما مژه های پایین چطور؟ خوب، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! در اینجا یک آموزش سریع در مورد ریمل زدن به مژه های پایین به طور کامل آورده شده است.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از ریمل برای داشتن مژه بلند و حجیم

استفاده از ریمل

نحوه زدن ریمل روی مژه های پایین (همراه با تصاویر)

مژه‌های پایینی نسبت به مژه‌های بالایی کوتاه‌تر، ظریف‌تر و نازک‌تر هستند پیروی از روش استفاده از ریمل بدون لکه کردن یا زدن ریمل دشوار است. در اینجا یک آموزش آسان در مورد نحوه زدن ریمل روی مژه های پایین مانند یک حرفه ای آورده شده است.

مرحله 1: یک بافت را قرار دهید

سر خود را به سمت پایین خم کنید و مستقیم در آینه نگاه کنید. یک دستمال زیر مژه های پایینی خود قرار دهید تا از ناحیه زیر چشم محافظت کنید.

استفاده از ریمل

مرحله 2: از وسط شروع کنید

ریمل اضافی را پاک کرده و به قسمت میانی مژه های پایینی خود بزنید.

ریمل اضافی

مرحله 3: مژه های گوشه را بپوشانید

پوشاندن گوشه مژه ها می تواند مشکل باشد. گرز را به صورت عمودی نگه دارید و از نوک آن برای پوشاندن هر مژه در گوشه های داخلی و خارجی چشم استفاده کنید. این تکنیک برای مژه‌های کوتاه‌تر یا ظریف‌تر روی پلک پایین بهترین کارایی دارد.

مژه های گوشه

نگاه نهایی

آیا چشمان شما بزرگتر و بازتر به نظر نمی رسند؟ در واقع، چشمان شما بدون استفاده از هیچ محصول آرایش چشم دیگری دچار توهم “لیفت” می شوند.

برای مبتدیان، این دو آموزش روشی عالی برای تمرین و تسلط سریع بر تکنیک استفاده از ریمل است. برای تمام فرم های چشم و مژه ها مناسب هستند. اما اغلب مژه‌ها حتی با ریمل، سخت‌تر فر می‌شوند.

چشمان شما بزرگتر و بازتر

نحوه زدن ریمل روی پلک مونولید 

مژه های آسیایی بیشتر صاف هستند و برای مدت طولانی فر نمی مانند. اما آن روزها اکنون برای شما تمام می شود! در اینجا روشی بی‌عیب برای فر کردن مژه‌ها، زدن ریمل و فر نگه داشتن مژه‌ها در تمام طول روز – بدون هیچ گونه پخش شدن ریمل وجود دارد.

کمی تغییر در روتین ریمل شما می تواند مژه های شما را فر نگه دارد. در اینجا 15 پرایمر مژه برتر را که می توانید بررسی کنید آورده شده است.

اشتباهات برای جلوگیری

فر کردن مژه ها بعد از زدن ریمل: اگر مژه های خود را دوست دارید و نمی خواهید آن ها ریزش کنند، پس از زدن ریمل مژه های خود را فر نکنید.

استفاده از لایه دوم بعد از خشک شدن لایه اول: فقط مژه ها را به هم می ریزد و شلخته می کند.

استفاده از ریمل شخص دیگری: غیربهداشتی است و ممکن است باکتری ها را از ریمل به چشم شما منتقل کند.
صحبت کردن یا چک کردن تلفن در حین ریمل زدن: اگر مشتاق نیستید که چشم خود را فشار دهید، هنگام ریمل زدن صحبت نکنید و حواس خود را پرت نکنید.

پاک نکردن ریمل اضافی روی براش: بیش از حد محصول روی براش و مژه های شما می تواند باعث جمع شدن آن شود.
پاک نکردن ریمل در پایان روز : رفتن به رختخواب با ریمل ساده ترین راه برای ریزش سریع مژه ها است. اگر نمی‌خواهید، از پاک‌کننده‌های روغنی استفاده کنید تا هر اثری از ریمل را از روی مژه‌هایتان پاک کنید.

بدانید که دقت کلید استفاده از آرایش صحیح است. آرایش یک هنر است و برای رسیدن به این هنر نیاز به صبر و مهارت دارد. بنابراین از تلاش های ناموفق اولیه ناامید نشوید.

تمرین کن تا موفق بشی نحوه زدن ریمل را از این مقاله یاد بگیرید و مژه های زیبای خود را مانند قبل تکان دهید. فراموش نکنید که مژه های خود را قبل از زدن ریمل تمیز کنید.

پاک نکردن ریمل

سوالات متداول

آیا استفاده از ریمل هر روز اشکالی ندارد؟

استفاده روزانه از ریمل خطر آسیب رساندن به مژه ها که پلک ها را پوشانده اند را افزایش می دهد. با این حال اگر نیاز به استفاده روزانه از ریمل دارید باید تمام محصول را با دقت بردارید تا از رسوب آن جلوگیری کنید. همچنین باید مژه های خود را در زمانی که ریمل نمی زنید مرطوب کنید تا سالم بمانند.

آیا قرار است اجازه دهید ریمل بین دو لایه خشک شود؟

بله، قبل از زدن لایه دوم باید اجازه دهید لایه اول ریمل کمی خشک شود. با این حال، زمان بندی باید درست باشد، با زمان ایده آل انتظار بین دو لایه ریمل 30-45 ثانیه. اگر لایه اول بیش از حد خشک شود لایه دوم ممکن است بد به نظر برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.