سلامت پوست

نحوه استفاده از بالم پاک کننده

نحوه استفاده از بالم پاک کننده

نحوه استفاده از بالم پاک کننده

نحوه استفاده از بالم پاک کننده : به عنوان معتادان به مراقبت از پوست، همه ما در مورد انواع محصولات جدید هستیم. به نظر می رسد دنیای زیبایی به طور مداوم فرمول های خلاقانه ای را به ما می دهد تا به روتین های مراقبت از پوست خود اضافه کنیم، از مرطوب کننده های خنک کننده گرفته تا ماسک های حباب دار. و با توجه به این نکته، مومیایی کننده پاک کننده اخیراً شروع به ایجاد سروصدا کرده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه پاک کننده صورت هستید، ما اینجا هستیم تا شما را تکمیل کنیم. پیش از این، بدانید که بالم پاک کننده صورت دقیقاً چیست، بالم پاک کننده با روغن چه تفاوتی دارد، و چگونه از یکی در رژیم خود برای پوست تمیز استفاده کنید.

بالم پاک کننده چیست؟

یک بالم پاک کننده اساساً همان چیزی است که به نظر می رسد – یک بالم غلیظ و غنی که می تواند برای پاکسازی پوست شما از آلودگی، چربی و ناخالصی ها استفاده شود. این نوع شستشوی صورت با روغن های طبیعی فرموله شده است. اگر به کلاس علوم فکر کنید، ممکن است این جمله را به خاطر بیاورید که “مثل، دوست را جذب می کند” – که دقیقاً همان کاری است که مومیایی کننده های پاک کننده صورت عمل می کنند.

روغن های موجود در فرمول نه تنها پوست شما را از شر تمام این تجمعات خلاص می کند، بلکه در حین انجام این کار به بازگرداندن رطوبت نیز کمک می کند و پوست شما را تمیز و هیدراته می کند. این یک عامل بزرگ در مورد این است که چرا آنها یک گزینه محبوب برای انواع پوست های خشک، حساس و بالغ هستند، که همگی به محبت بیشتری در بخش رطوبت نیاز دارند. و همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید، بالم های پاک کننده یک گزینه مطلوب در طول ماه های زمستان هستند، زیرا هوای سرد می تواند روی پوست شما تأثیر بگذارد.

بالم پاک کننده در مقابل روغن: تفاوت چیست؟

بالم ها و روغن‌های پاک‌کننده شبیه به هم هستند زیرا هر دو با روغن‌های طبیعی فرموله شده‌اند که آلودگی اضافی را از پوست شما جذب می‌کنند. این دو گزینه نیز هر دو آبرسان هستند. در واقع، تفاوت بین بالم پاک کننده و روغن به خود فرمول و بسته بندی باز می گردد. بالم ها بافتی خامه ای و جامد دارند . روغن ها دارای بافت مایع و روغنی هستند که معمولاً در یک بطری همراه با پمپ برای استفاده آسان عرضه می شود.

نحوه استفاده از بالم پاک کننده

نحوه استفاده از بالم پاک کننده

اکنون که با بالم پاک کننده، نحوه عملکرد و تفاوت آن با روغن پاک کننده آشنا شدید، بیایید در مورد نحوه استفاده از این گزینه مد روز برای شستشوی صورت صحبت کنیم. واقعاً بسیار آسان است. مقدار کمی از مومیایی کننده پاک کننده را روی نوک انگشتان خود قرار دهید (یا مستقیماً از وان یا با استفاده از یک کاردک برای یک گزینه بهداشتی تر)، سپس شروع به ماساژ آن بر روی پوست خشک با حرکات دایره ای کنید. بله، هنوز نیازی به آب نیست. همانطور که محصول را روی پوست خود کار می کنید، بالم ناخالصی ها را جذب می کند. پس از اینکه فرمول آبرسان را به طور کامل روی پوست خود زدید، کاملا با آب ولرم بشویید تا ظاهری تمیز و مرطوب نمایان شود.

چگونه روال بالم پاکسازی خود را کامل کنید

پس از پاکسازی، چند محصول اضافی وجود دارد که باید برای ارتقای پوست تمیز و هیدراته به سراغ آنها بروید. در زیر، روتین گام به گام پاکسازی مومیایی کردن را بیابید.

مرحله شماره 1. پوست خود را پاک کنید

شما مته را می دانید. بالم پاک کننده خود را بمالید، ماساژ دهید و آبکشی کنید.

نحوه استفاده از بالم پاک کننده

گام 2. از سرم صورت استفاده کنید

بالم های پاک کننده به دلیل توانایی شان در پاکسازی بدون از بین بردن روغن های طبیعی پوست شما شناخته شده اند. برای ادامه آبرسانی به پوست صورت خود، به سراغ یک سرم مرطوب کننده صورت بروید.

مرحله شماره 3. مرطوب کننده صاف

برای حفظ هیدراتاسیون، روتین خود را با یک مرطوب کننده سخت کار تمام کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.