سلامت مو

فناوری لاملار ( لایه ای ) برای مو چیست؟

فناوری لاملار ( لایه ای ) برای مو چیست؟

فناوری لاملار ( لایه ای ) برای مو چیست؟

فناوری لاملار ( لایه ای ) برای مو چیست؟ : در دنیای مراقبت از مو، عوامل زیادی وجود دارند که در نهایت تعیین می‌کنند که آیا یک محصول جدید شایسته جایگاهی در روتین معمول شما است یا خیر. باید در نظر بگیرید که آیا زمان بر است و توانایی تغییر رشته های شما را برای بهتر شدن دارد یا خیر. ناگفته نماند، هنگام سر و کار با درمان‌های مو، مهم است بدانید که آیا این کار یال شما را سنگین می‌کند یا خیر. اینجاست که فناوری لایه‌ای وارد می‌شود. چه با این درمان آشنا باشید و چه به قلمرو جدیدی قدم بگذارید، این معجزه در بطری باید در رادار شما باشد.

فناوری لایه‌ای نوعی از درمان موی مایع است که با ماسک‌هایی که شما می‌شناسید فاصله زیادی دارد. بافت آن شبیه آب به نظر می‌رسد، اما وقتی روی موهای خیس زیر دوش مالیده می‌شود، به کف ملایم تبدیل می‌شود. استفاده از این درمان شگفت‌انگیز مو با آب آسان و سریع است و – به جرأت می‌توانیم بگوییم – دقیقاً همان چیزی است که برای تارهای خود به دنبال آن بودید.

بسته به میزان آسیبی که موهایتان دارد، مراقبت مناسبی را به شما می دهد. این بدان معنی است که موهای شما حالت دهنده بیش از حد را تجربه نمی کنند یا ظاهری سنگین ندارند. بهتر از همه، اضافه کردن آن به روال معمول مراقبت از مو، درست در کنار شامپو و نرم کننده، آسان است. به‌علاوه، باعث می‌شود فوران شما حتی بهتر به نظر برسد! به خواندن ادامه دهید تا درباره درمان‌های شگفت‌انگیز آب، از جمله تأثیر آنها برای موهایتان بیشتر بدانید.

ولندر واتر چیست؟

واندر واتر نسل جدیدی از شست و شوی مایع مو است که به طور واضح بلافاصله موهای شما را متحول می کند و آن را صاف، براق و سالم جلوه می دهد. این آب درمانی شگفت انگیز با فناوری لایه ای دارای فرمولی سبک وزن و در عین حال موثر است که به سرعت در سراسر مو پخش می شود. آب شگفت انگیز موها را با عوامل مرطوب کننده و اسید آمینه پوشش می دهد.

نواحی آسیب دیده مو را هدف قرار می دهد و لایه های نازک کوچک و بسیار سازمان یافته ای به نام لاملار تشکیل می دهد که به صاف شدن سطح تارها بدون نتیجه سنگین کمک می کند. این تنها در صورتی صادق نیست که موهای ضخیم و آسیب دیده داشته باشید.

هر نوع مویی که آسیب دیده باشد (ناشی از هر چیزی از ابزارهای حرارتی گرفته تا برس زدن منظم) می تواند از درمان لایه ای بهره مند شود. فناوری هوشمند مراقبت را بر اساس میزان آسیب دیدگی مو به شما نشان می دهد. هرچه آسیب بیشتر باشد، مراقبت بیشتری به رشته های شما سپرده می شود.

برای شما و زندگی پرمشغله‌تان به همان اندازه مهم این واقعیت است که آب شگفت‌انگیز سریع عمل می‌کند. تنها هشت ثانیه طول می کشد، و پس از یک بار استفاده، موها از مزایای فناوری لایه ای بهره می برند.

فناوری لاملار ( لایه ای ) برای مو چیست؟

نحوه استفاده از وانتر واتر در 8 ثانیه

بنابراین، شما تصمیم گرفته اید که یک آب درمانی شگفت انگیز را برای خود امتحان کنید – و اکنون باید بدانید که دقیقا چگونه از آن برای بهترین نتایج استفاده کنید. مراحل زیر را برای انجام کار دنبال کنید.

مرحله اول: طبق معمول شامپو بزنید

با دوش گرفتن و شستن موهایتان با شامپو شروع کنید، شامپو را روی پوست سرتان متمرکز کنید (به جای طول و انتهایتان). ما پیشنهاد می کنیم از یک شامپو و سیستم نرم کننده استفاده کنید که برای انجام همین کار فرموله شده است. آن را روی موهای مرطوب ماساژ دهید، کف کنید و کاملا آبکشی کنید. به مرحله بعدی بروید – با استفاده از تصفیه آب.

مرحله شماره 2: آب واندر 8 ثانیه را بمالید

بعد از اینکه شامپو خود را آبکشی کردید، وقت آن است که از درمان 8 ثانیه واندر واتر انتخابی خود استفاده کنید. محصول را روی موهای خیس بمالید و از قد وسط تا انتها آن را کاملا بپوشانید. با حرکات زیگ زاگ حدود هشت ثانیه روی موها ماساژ دهید. هنگامی که فرمول در تماس با آب قرار می گیرد، فرم قوام کرم مانندی را مشاهده خواهید کرد. اگر احساس گرم شدن خفیف کردید نگران نباشید، به این معنی است که کار می کند! بعد از اینکه رشته های خود را به طور کامل ماساژ دادید (به مدت هشت ثانیه)، آن را بشویید و مطمئن شوید که از تماس با چشم خودداری کنید. به همین راحتی است!

در مورد اینکه چه مقدار از آب درمانی باید استفاده کنید، این به بافت و طول موهای شما بستگی دارد. اگر موهای متوسط ​​تا نازکی دارید، به اندازه فردی با موهای ضخیم تا مجعد نیازی به محصول ندارید.

فناوری لاملار ( لایه ای ) برای مو چیست؟

مرحله سوم: با نرم کننده همراه باشید

در حالی که بسیاری از ماسک‌ها و درمان‌های مو قرار است به جای نرم‌کننده شما استفاده شوند، می‌توانید پس از استفاده از درمان لایه‌ای از حمام خارج شوید یا با نرم‌کننده آن را دنبال کنید. اگر موهای شما نیاز به نرم کننده عمیق دارد، نرم کننده عمیق را امتحان کنید که با سرم حالت دهنده، بادام و پروتئین فرموله شده است. این به تقویت هر رشته کمک می کند و فیبر مو را تقویت می کند تا یک یال قوی و سالم به شما بدهد. ناگفته نماند که به سرعت کار می کند – فقط در یک دقیقه.

مرحله چهارم: با تی شرت موهای خود را خشک کنید

در اینجا یک روش هک مو برای شما آورده شده است: خشک کردن موهایتان با تی شرت نخی نسبت به استفاده از حوله نخی نسبت به تارهای مو ملایم تر است – این امر به ویژه در صورتی که سعی در محافظت و احیای موهای آسیب دیده دارید بسیار مهم است.

مرحله پنجم: موها را سشوار کنید

نتایج حاصل از یک درمان 8 ثانیه ای واندر واتر برای موهایتان بیشتر آشکار خواهد شد اگر به خودتان فوران کنید. اگر در استفاده از سشوار و برس گرد کاملاً حرفه ای نیستید، در اینجا نحوه دمیدن موهای خود در خانه آورده شده است.

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کنید و بتوانید از فناوری لایه ای برای تقویت موهای خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.