انواع لوازم آرایشی, سلامت پوست

دلیل و نحوه استفاده از غلطک آبسیدین

دلیل و نحوه استفاده از غلطک آبسیدین

دلیل و نحوه استفاده از غلطک آبسیدین

دلیل و نحوه استفاده از غلطک آبسیدین : همه ما به دنبال امتحان کردن شیک ترین ابزارهای مراقبت از پوست هستیم و به احتمال زیاد، اگر شما اینجا هستید، شما هم هستید. با توجه به این نکته، غلتک چهره ابسیدین اخیراً سر و صدای زیادی ایجاد کرده است و بخشی از توجه را از غلتک محبوب یشمی ربوده است. این ممکن است شما را متعجب کند که چه مزایایی از غلتک صورت سیاه ابسیدین را از دست می دهید. به جای اینکه شما را در تاریکی رها کنیم، ما اینجا هستیم تا همه چیزهایی را که باید بدانیم، تکمیل کنیم. پیشاپیش، دریابید که غلتک صورت ابسیدین چیست و آیا باید از آن در روتین مراقبت از پوست خود استفاده کنید.

غلتک صورت ابسیدین چیست؟

بیایید در وهله اول در مورد اینکه غلتک صورت ابسیدین چیست صحبت کنیم. این ابزار مراقبت از پوست دارای دسته ای با دو غلتک گرد (یکی در دو طرف) است که از ابسیدین سیاه، سنگی که از گدازه ای که به سرعت خنک می شود، ساخته شده است.

هر انتهای غلتک از نظر اندازه متفاوت است و یکی از آنها کمی بزرگتر از دیگری است. به این ترتیب ابزار کاملاً شبیه سایر رولرهای صورت است. بر اساس ظاهر، تفاوت واقعی به رنگ سنگ ها برمی گردد. البته این تنها تفاوت نمی تواند باشد.

 دلیل و نحوه استفاده از غلطک آبسیدین

مزایای استفاده از غلتک صورت سیاه ابسیدین چیست؟

ممکن است تعجب کنید که چگونه مزایای غلتک صورت ابسیدین سیاه این ابزار مد روز را از غلتک های ساخته شده از سایر سنگ های قیمتی محبوب مانند یشم و رز کوارتز متمایز می کند. در حالی که لزوماً پاسخی در مورد بهترین سنگ برای غلتک صورت وجود ندارد – حداقل بر اساس مزایای مراقبت از پوست – تصور می‌شود که برخی از سنگ‌ها انرژی و توانایی‌های درمانی متفاوتی دارند.

اعتقاد بر این است که غلتک صورت ابسیدین و به طور کلی ابسیدین سیاه از منفی و استرس محافظت می کند. بنابراین، جدای از توانایی این ابزار برای ماساژ دادن محصولات مراقبت از پوست بر روی صورت، ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که هنگام انجام برخی مراقبت‌های شایسته از خود به آن نیاز دارید.

5 زمان برای استفاده از غلتک صورت

اکنون که کمی بیشتر با سنگ ابسیدین سیاه آشنا شدید، زمان آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه می توانید از غلتک صورت ابسیدین استفاده کنید. نکته: بیش از یک راه وجود دارد! در اینجا پنج بار برای دستیابی به این ابزار اونیکس رنگ وجود دارد.

1. برای زدن سرم. یکی از محبوب ترین کاربردهای غلتک صورت ابسیدین استفاده از سرم های صورت است. می توانید این کار را با صاف کردن سرم روی گونه یا پیشانی انجام دهید، سپس با استفاده از غلتک ماساژ دهید و فرمول را پخش کنید تا کاملا جذب شود.

 دلیل و نحوه استفاده از غلطک آبسیدین

2. هنگام احساس استرس. وقت گذاشتن چند لحظه بیشتر برای مراقبت از پوست و خودتان، گاهی اوقات تنها چیزی است که برای احساس استرس کمتر نیاز دارید.

3. برای غذای ظهر. اگر قصد ندارید برای آن روز آرایش کنید، می توانید از غلتک صورت ابسیدین برای آرایش در ظهر استفاده کنید.

4. برای صاف کردن مرطوب کننده. در حین استفاده از کرم مرطوب کننده یا کرم شب، کمی از TLC استفاده کنید و از غلتک صورت خود برای اعمال فرمول استفاده کنید.

5. برای ماساژ آرامش بخش. در آخر، غلتک ابسیدین خود را دراز کنید و صورت خود را ماساژ دهید. ابزار را روی صورت خود بچرخانید و چشمان خود را ببندید. ما این زمان را بهترین زمان برای تمرین کمی تمرکز حواس و مراقبه می‌دانیم. روی احساس سنگ صاف که روی صورتتان سر می زند تمرکز کنید و لذت ببرید.

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب را پسندیده باشید و بتوانید به درستی از غلطک آرایشی استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.