آرایش چشم

خط چشم گربه ای با استفاده از شابلون

خط چشم گربه ای با استفاده از شابلون

خط چشم گربه ای با استفاده از شابلون

خط چشم گربه ای با استفاده از شابلون : شما به طرز ماهرانه ای یک سایه چشم قاتل را با هم ترکیب کرده اید و در مرحله بعدی آرایش چشم خود به خط چشم مایع خود برسید و روی خط چشم بالدار خود بکشید. اگر شما هم مثل ما هستید، می توانید با مبارزه ارتباط برقرار کنید – یک حرکت اشتباه و تمام تلاش شما به هدر می رود! خوشبختانه، شابلون خط چشم بالدار به دلایلی وجود دارد.

نیازی به داشتن رابطه عشق و نفرت مداوم با بال زدن آن نیست. با کمک این ابزار بالدار خط چشم مفید، می توانید تمام نگرانی های خود را در مورد خط چشم مایع برطرف کنید. ما را باور نمی کنید؟

برای داشتن یک آموزش گام به گام در مورد نحوه استفاده از شابلون خط چشم برای کامل کردن چشم گربه ای خود، همراه با چند نکته و ترفند دیگر برای خط چشم بالدار که باید به خاطر داشته باشید برای استفاده بدون درز و ظاهر نهایی بی عیب، به خواندن ادامه دهید.

نحوه استفاده از شابلون خط چشم بالدار

آیا فکر می کنید که حتی یک شابلون هم نمی تواند مهارت های لازم برای بال زدن خط چشم را در اختیار شما قرار دهد؟ خوب، آماده شوید تا تحت تاثیر مهارت خط چشم خود قرار بگیرید. به سادگی آموزش ما را دنبال کنید و در کمترین زمان از این ابزار آسان خط چشم بالدار تشکر خواهید کرد.

مرحله اول: شابلون خط چشم را آماده کنید

اول از همه، به یک شابلون نیاز دارید. شابلون مود نظر خود را تهیه کرده و همراه ما باشید.

مرحله 2: شابلون را در موقعیت مناسب قرار دهید

قسمت باز شابلون خط چشم گربه را در لبه بیرونی هر یک از چشم ها قرار دهید، آن را مطابق با سلیقه خود به سمت بالا یا پایین زاویه دهید. شابلون را روی پوست خود قرار دهید تا مطمئن شوید که می توانید دقیق ترین بال خود را بدست آورید.

بیشتر بخوانید: آموزش سایه چشم گربه ای معکوس

مرحله 3: شابلون را پر کنید

از نوک قلم مو خودکار خط چشم مایع برای پر کردن شابلون استفاده کنید و بال خود را بکشید. به صاف نگه داشتن آن روی پوست خود ادامه دهید و از حرکت دادن آن خودداری کنید، زیرا این کار می تواند چشم گربه شما را خراب کند.

خط چشم گربه ای با استفاده از شابلون

مرحله چهارم: شابلون را بردارید

شابلون خط چشم را با احتیاط از لبه بیرونی چشم بلند کنید تا بال شما نمایان شود و از هرگونه لک جلوگیری شود.

یادداشت سردبیر: اگر بال شما کامل نیست استرس نداشته باشید! چه هنگام پر کردن شابلون خود نقطه ای را از دست داده باشید و چه هنگام برداشتن شابلون به طور تصادفی بال خود را به هم ریخته باشید، می توانید به راحتی با بازگشت به داخل قلم چشم، اشتباهات خود را برطرف کنید.

مرحله پنجم: خط چشم خود را کامل کنید

خط چشم مایع خود را در خط مژه بالایی خود ادامه دهید تا ظاهر کامل شود. برای اطمینان از اینکه بال شما تا حد امکان صاف و یکنواخت است، از حرکات کوچک استفاده کنید، سپس، فقط همین روند را روی چشم دیگر خود تکرار کنید. تمام چیزی که وجود دارد همین است!

کلام آخر: 

همانطور که مشاهده کردید استفاده از شابلون از ساده ترین راه های کشیدن خط چشم است. از ان استفاده کنید و به سادگی می توانید خط چشم ویژه ای داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: چند نمونه میکاپ برای مهمانی و جشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.