آرایش چشم

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم طبیعی

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم طبیعی

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم طبیعی

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم طبیعی : ما یک راز کوچک را به شما می دهیم – محصولات آرایش پودری شما مانند سایه چشم، برنزه کننده و رژگونه، بافت پودری یکسانی دارند و تفاوت چندانی با هم ندارند. این بدان معناست که شما می توانید آنها را به جای یکدیگر استفاده کنید و یکی از کم ارزش ترین روش های آرایش استفاده از برنزر به عنوان یک سایه چشم خنثی است. سایه چشم خنثی و برنز کننده اشتراکات زیادی دارند، هر دو پودرهایی با رنگ برهنه هستند که هدفشان افزایش ابعاد و ایجاد سایه است.

سایه برنزی شما یک سایه بی‌نظیر از سایه‌های خنثی است، زیرا می‌دانید که با رنگ پوست شما مطابقت دارد و می‌تواند با تعدادی از ظاهرهای مختلف مطابقت داشته باشد.

به‌علاوه، برنزه‌کننده‌ها ظاهری طولانی دارند که آن‌ها را به یک بوم عالی برای سایه چشم‌های پررنگ تبدیل می‌کند – یک انگشت کشیدن روی درب، ساده‌ترین ظاهر آرایش تک رنگ را ایجاد می‌کند. پیش از این، نحوه استفاده از برنزر به عنوان یک سایه چشم خنثی و بهترین نکات برای استفاده از آن را بیاموزید.

نحوه استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم بسیار ساده است، اما برای استفاده طولانی مدت از مواردی وجود دارد که باید از آن اجتناب کنید. هنگام استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم، این نکات را بررسی کنید.

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم طبیعی

1. همیشه از برنزر مات استفاده کنید

همانطور که اشاره کردیم، برنزهای مات بر روی فرمول های درخشان بهتر به عنوان سایه چشم مناسب هستند. برنزه‌کننده را به‌عنوان پایه‌ای برای پلک‌هایتان در نظر بگیرید، آن‌ها را برای بقیه سایه‌های چشمتان آماده کنید تا همه چیز به‌طور یکپارچه ترکیب شود.

اگر هدف ظاهری براق و براق است، بهتر است یک سایه چشم براق انتخاب کنید و آن را روی برنز مات خود قرار دهید. این امر مخصوصاً اگر در حال ایجاد یک سایه چشم دودی یا یک سایه چشم پررنگ هستید و در حال لایه برداری از سایه چشم هستید، بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: ایده های جدید آرایش صورت جذاب دخترانه

2. از برس سایه چشم کرکی استفاده کنید

استفاده از یک برس کوچک و کرکی برای سایه چشم برای زدن برنزر روی پلک شما بهترین کار را دارد. برنزه خود را مانند سایه چشم رفتار کنید و با استفاده از حرکات برف پاک کن روی درب آن بمالید. در حالی که انگشتان شما ممکن است کمی کار کنند، (مخصوصا اگر سایه چشم را فراموش کرده باشید و تمام چیزی که دارید برنز است) به اندازه ای که از برس استفاده می کنید دقیق نخواهد بود.

هنگامی که یک لایه یکنواخت از برنز را به پلک های خود زدید، بقیه آرایش چشم خود را ادامه دهید یا آن را همانطور که برای آرایش چشم طبیعی است، بگذارید.

استفاده از برنزر به عنوان سایه چشم طبیعی

بیشتر بخوانید: تفاوت BB کرم و CC کرم چیست؟

از این موارد اجتناب کنید

کرم برنزه کننده روی گونه ها فوق العاده است اما این به پلک های شما ترجمه نمی شود. توانایی های طولانی مدتی که یک پودر دارد را نخواهد داشت، به خصوص اگر پلک های چرب دارید و در طول روز بیشتر مستعد لکه شدن است.

سخن آخر: 

امیدواریم این روش برای شما مفید بوده باشد و پس از استفاده از آن نظر خود را با ما در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی را نیز بخوانید: مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.