آرایش صورت

آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی

آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی

آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی

آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی : ممکن است برای بسیاری از افراد عینکی استفاده از آرایش و اعمال آن کار دشواری باشد. در این مطلب به این مشکل خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

پایه آرایش

آیا می توانید با عینک آرایش کنید؟

می توانید کاملاً با عینک آرایش کنید. از آنجایی که آرایش کردن روی صورت بدون برداشتن عینک ممکن است دشوار باشد، باید اطراف لنزهای خود مانور دهید، اما این بدان معنا نیست که در نتیجه آرایش را کنار بگذارید.

همچنین باید مراحل آماده سازی مناسب را انجام دهید، ظاهر خود را به روشی درست انجام دهید تا به آرایش خود قدرت ماندگاری بدهد و محصولات مناسب را حفظ کنید تا مطمئن شوید که آرایش و عینک شما در تمام طول روز نمی لغزد و دور صورت شما نمی لغزد.

بیشتر بخوانید: بهترین آرایش برای چشم های آبی

آیا می توانید با عینک آرایش کنید؟

چگونه زیرسازی را با وجود عینک استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم، هنگام استفاده از زیرسازی زیر عینک، عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اولین قدم در استفاده از زیرسازی با عینک این است که صورت را با یک پرایمر مات کننده اطراف بینی پر کنید. هنگامی که زیرسازی خود را اعمال کردید، اگر روی آن را پودر کنید.

و از زدن کمی پودر اضافی نترسید. چه با زیرسازی پودری و چه با پودر شل، می خواهید در ناحیه ای که پل بینی شما قرار دارد کمی خشکی بیشتری ایجاد کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، لازم نیست نگران لغزش زیاد باشید – هدف این است که مطمئن شوید پوست شما آنقدر چربی روی بینی تولید نمی‌کند و در جای خوبی خواهید بود.

این مراحل نه تنها به شما کمک می کند که زیرسازی خود را ثابت نگه دارید، بلکه مانع از سر خوردن آزاردهنده عینک شما در تمام طول روز می شود. برای برداشتن یک قدم جلوتر، استفاده از فرمول های مختلف کرم پودر در نواحی مختلف صورت – یا کرم پودر چند ماسکی – می تواند بازی را تغییر دهد.

میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای به استفاده از زیرسازی مات‌کننده در ناحیه T و چیزی فوق‌العاده درخشان و شبنم‌دار در هر جای دیگر معروف هستند. هر دوی آن ها می توانند یک پوشش متوسط ​​یا کاملاً قابل ساخت را ارائه دهند، در حالی که به طور همزمان به مناطق نگران کننده در نقاط مختلف صورت می پردازند.

آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی

چگونه از ماسیدن پایه آرایش با عینک جلوگیری کنیم؟

مورد دوم در آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی ماسیدن آرایش است. چه از لنزهای اصلاحی استفاده کنید و چه از عینک آفتابی، اغلب ممکن است با دو مشکل در هنگام استفاده از آرایش و عینک مواجه شوید: زیرسازی شما در جایی که عینک شما قرار دارد ساییده می شود و عینک شما در طول روز روی بینی شما می لغزد و زیر بینی شما را کم کم از بین می برد.

مقدار کمی هر دو معمولاً نتیجه تعریق هستند، بنابراین نکته کلیدی این است که عرق و چربی اضافی را دور نگه دارید زیرا باعث ایجاد پوستی صاف می شود که باعث سر خوردن و انتقال می شود.

سپس دستمال یک لایه را روی صورت خود قرار دهید و به آرامی فشار دهید. این به شما کمک می کند تا بدون از بین بردن رنگدانه های رنگی کرم پودر، چربی را از پوست خود پاک کنید – بنابراین بدون اینکه پوشش خود را از بین ببرید، پوستی مات خواهید داشت. سپس می‌توانید از پودر برای جلوگیری از خزش بیشتر عرق و روغن استفاده کنید.

چگونه آرایش را از لنزهای خود دور نگه دارید؟

ما می دانیم که استفاده از آرایش فقط برای اینکه مقدار خوبی از آن روی مشخصات شما آغشته شده است چقدر آزاردهنده باشد.

آموزش استفاده از پایه آرایش برای افراد عینکی

معمولاً وقتی فردی را می‌بینید که زیرسازی یا کانسیلر روی عینک دارد، یا حتی ریملی دارد که روی استخوان گونه‌اش لمس می‌کند، معمولاً به این معنی است که کرم دور چشم او ممکن است خیلی نرم‌کننده باشد. بنابراین ممکن است ارزش آن را داشته باشد که یک راه حل مبتنی بر آب پیدا کنید که چندان سنگین نباشد. و اگر آن کرم دور چشم را دوست دارید، مطمئن شوید که به جای صبح از آن در بعد از ظهر استفاده کنید.

نکته اصلی این است که قبل از استفاده از آرایش و عینک، چیزها را خشک نگه دارید تا از لغزش لایه بعدی محصول (در این مورد زیرسازی ) روی لنزهایتان جلوگیری کنید.

آن را خشک کنید، اما آن را خشک نکنید. بنابراین، در صورت امکان، برنامه خود را کامل کنید و سپس یک لایه سست یا پودر شل انجام دهید. با این حال از مات شدن بیش از حد زیر چشم خودداری کنید، زیرا ممکن است تاثیری را که انتظار دارید نداشته باشد. اگرچه پرایمر مات می تواند برای سایر نواحی صورت واقعا عالی باشد، اما استفاده از پرایمر در اطراف چشم ممکن است به صورت خطوط ریز یا چین و چروک هایی ظاهر شود که حتی هنوز آن را نداشته اید.

سخن آخر:

نظر خود را درباره این مطلب با ما درمیان بگذارید . همچنین می توانید در مطلب بعدی نیز همراه ما باشید همانطور که گفتیم می توانید کاملاً با عینک آرایش کنید. از آنجایی که آرایش کردن روی صورت بدون برداشتن عینک ممکن است دشوار باشد، باید اطراف لنزهای خود مانور دهید، اما این بدان معنا نیست که در نتیجه آرایش را کنار بگذارید. شما همچنین میتوانید با کلیک برروی 5 ایده آرایشی با عینک این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.