آرایش چشم

آرایش چشم عروس برای چشم سبز

نحوه استفاده از سایه چشم مانند حرفه ای | آموزش با تصاویر

آرایش چشم عروس برای چشم سبز

آرایش چشم عروس برای چشم سبز : نمی توان انکار کرد که هر عروسی قصد دارد در روز عروسی خود به بهترین شکل ظاهر شود، نه تنها این یک لحظه خاص در زندگی شماست، بلکه عکس ها برای همیشه هستند. بنابراین، داشتن یک آرایش عروس عالی برای داشتن ظاهری کلی که در آزمون زمان مقاومت می کند، کلیدی است. یکی از راه‌های آسان برای ایجاد ظاهری زیبا برای روز بزرگ خود، تعیین بهترین سایه‌های آرایش چشم برای رنگ چشمتان است.

از آنجا، می‌توانید سایه چشم، خط چشم و ریمل خود را برای برجسته‌تر کردن چشم‌هایتان بسازید. در زیر، جذاب ترین آرایش عروسی برای چشمان سبز را به اشتراک می گذاریم. پس براش های آرایش و پرایمر چشم خود را بردارید، وقت آن رسیده است که همه شما عروس های چشم سبز آرایش عروسی خود را مرتب کنید.

 

بهترین آرایش چشم عروسی برای چشمان سبز

چشمان سبز در حال حاضر به خودی خود چشمگیر هستند، اما راه هایی وجود دارد که می تواند آنها را حتی بیشتر کند. در نظر بگیرید که آنها را با آرایش چشمی که سایه عنبیه شما را تکمیل می کند، ترکیب کنید. برای داشتن آرایش خنثی کلاسیک، از سایه های مایل به رنگ استفاده کنید.

این رنگ می‌تواند ترکیبی ایده‌آل از رنگ‌های هلویی و قهوه‌ای خاکستری را به پلک شما اضافه کند و به چشم‌های سبز شما کمک کند. برای آرایشی جذاب، رنگ‌هایی را در خانواده رنگ قرمز انتخاب کنید.

از آنجایی که رنگ سبز در مقابل قرمز در چرخه رنگ قرار می گیرد، قرمز به عنوان یک رنگ مکمل برای همه عروس های چشم سبز عمل می کند. همچنین می توانید با انتخاب رنگ های قرمز با ته رنگ های قهوه ای و بنفش، رنگ های مایل به قرمز را کاهش دهید.

آنچه شما نیاز دارید:

قبل از شروع استفاده از آرایش، مهم است که همه مواردی را که از قبل به آن نیاز دارید جمع آوری کنید تا کل فرآیند آسانتر شود. برای این ظاهر به یک برس سایه چشم کرکی، یک برس ترکیبی مخروطی، یک برس سایه چشم صاف و یک پرایمر سایه چشم نیاز دارید.

مرحله 1: پلک های خود را آماده کنید

پرایمر چشم خود را روی پلک های خود بمالید، زیرا این کار می تواند به ایجاد یک بوم یکنواخت برای بقیه آرایش چشم شما کمک کند و از چروک شدن سایه شما جلوگیری کند.

مرحله 2: با سایه چشم روشن شروع کنید

با کشیدن یک رنگ سایه چشم روشن روی پلک های خود شروع کنید، که به عنوان سایه پایه انتقالی عمل می کند و به جلوگیری از ظاهر گل آلود کمک می کند. از یک برس سایه چشم کرکی و پالت سایه چشم استفاده کنید. رنگ رز غبارآلود را روی چین خود مخلوط کنید و رنگ را به سمت استخوان ابروی خود گسترش دهید. این رنگ همچنین به ایجاد تضاد زیبایی بین چشم ها و پلک های شما کمک می کند.

مرحله 3: یک لایه سایه چشم تیره تر روی بالا قرار دهید

همان برس سایه چشم را به رنگ قرمز مایل به قهوه ای متوسط آغشته کنید و آن را با چین و چروک خود ترکیب کنید. این سایه به گرما اضافه می کند و به زیبایی چشم های سبز شما کمک می کند. به زدن رنگ ادامه دهید تا رنگدانه روشنی را که می خواهید بدست آورید. و به آرامی برس خود را با حرکات دایره ای کوچک حرکت دهید تا خطوط خشن از بین بروند.

نحوه استفاده از سایه چشم مانند حرفه ای | آموزش با تصاویر

مرحله 4: با سایه چشم حتی تیره تر عمق ایجاد کنید

برس ترکیبی مخروطی خود را بردارید و آن را به رنگ قهوه ای تیره بزنید. رنگ را برای جلوه دودی در چین قرار دهید و رنگدانه را در یک سوم بیرونی چشم خود نگه دارید تا ظاهر کاملاً بیدار را از دست ندهید.

مرحله 5: مرکز پلک خود را روشن کنید

با استفاده از یک برس سایه چشم صاف، یک سایه برجسته را به مرکز پلک های خود فشار دهید. این به برجسته کردن و جلب توجه چشمان سبز شما کمک می کند. شما همچنین می توانید این سایه را به گوشه های داخلی چشم خود بزنید تا ظاهری بازتر داشته باشید.

نکته ویرایشگر: یک بار دیگر از سایه برجسته خود با قرار دادن آن در زیر قوس ابروهای خود استفاده کنید – ظاهری برجسته به شما ارائه می دهد.

مرحله 6: از خطوط خشن عبور کنید

برس سایه چشم کرکی خود را تا زمانی که تمیز شود گردگیری کنید و از آن استفاده کنید تا تمام رنگ های سایه چشم خود را یکپارچه با هم ترکیب کنید. هدف نهایی ایجاد یک گرادیان کامل از رنگ ها است.

مرحله 7: از خط چشم قهوه ای استفاده کنید

خط چشم قهوه‌ای را به دست آورید و در امتداد خط مژه بالایی خود خط بزنید. خط چشم را تا حد امکان به مژه های خود نزدیک کنید تا در عین حال ظاهر خط چشم زدن واقعی را به حداقل برسانید. این رنگ به تقویت چشم‌های شما با جلوه‌ای طبیعی دود می‌کند که در مقایسه با استفاده از خط‌های مشکی سنتی خیلی خشن به نظر نمی‌رسد.

نحوه استفاده از سایه چشم مانند حرفه ای | آموزش با تصاویر

مرحله 8: یک ریمل حجیم بزنید

با استفاده از ریمل حجم دهنده مژه های خود را تقویت کنید.

مرحله 9: آرایش صورت خود را تمام کنید

هنگامی که آرایش چشم خود را کامل کردید، زمان آن است که به آرایش صورت خود بپردازید. شروع با آرایش چشم به جلوگیری از خراب شدن کانسیلر، کرم پودر و هایلایتر شما کمک می کند.

سخن آخر:

امیدواریم این مطلب به کمک شما آمده باشد تا بتوانید سایه چشم ویژه ای داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.