آرایش چشم, آرایش و زیبایی

7 نکته آرایشی برای روشن تر دیده شدن سایه چشم

7 نکته آرایشی برای روشن تر دیده شدن سایه چشم

7 نکته آرایشی برای روشن تر دیده شدن سایه چشم

7 نکته آرایشی برای روشن تر دیده شدن سایه چشم : این را قبلاً گفته‌ایم و باز هم خواهیم گفت چشم‌های مشخص کلید اصلی آرایش کامل هستند. سایه چشم ها نقش مهمی در تضمین این امر ایفا می کنند و به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا نکات آرایشی را برای روشن تر نشان دادن سایه چشم به اشتراک بگذاریم.

اما در واقعیت، ایجاد چنین ظاهر چشمگیری آسان نیست. ما چندین سایه را امتحان کرده‌ایم تا رنگ‌هایی را که چشم‌ها را درخشان‌تر و درخشان‌تر نشان می‌دهند، پیدا کنیم.

ما همچنین راه‌هایی را کشف کرده‌ایم که می‌توان اطمینان حاصل کرد که سایه‌های چشم شما به همان اندازه که در پالت هستند، قوی به نظر می‌رسند.

7 نکته آرایشی برای روشن تر دیده شدن سایه چشم

7 نکته برتر آرایش برای ایجاد سایه چشم روشن:

چگونه می توان آن سایه چشم با رنگ روشن عالی را بدست آورد؟ این یک راز است – خوب نه واقعا! ما لیستی از نکاتی را جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند ظاهر دلخواه خود را داشته باشید.

صرف نظر از رنگ، مارک آرایش، با این نکات اکنون می توانید با خیال راحت سایه چشم را حمل کنید و چشمان خود را زیباتر نشان دهید!

1. پرایمر چشم:

اکثر ما بیشتر روی نتیجه نهایی آرایش چشم تمرکز می کنیم، اما همیشه فراموش می کنیم که از پرایمر چشم استفاده کنیم. پرایمرهای سایه چشم مانند یک محصول چند منظوره عمل می کنند.

این یک تصور غلط است که پرایمرهای چشم تنها با هدف افزایش طول عمر سایه چشم کار می کنند. پرایمرهای چشم همچنین به سایه چشم ها شادابی می بخشند و باعث می شوند که رنگ روی پلک شما ظاهر شود و تحت تأثیر رنگدانه های پلک که ممکن است به طور طبیعی داشته باشید، قرار نگیرد.

پرایمرهای چشمی دارای پوشش های مختلف هستند. می‌توانید رنگ پوست را برای یکنواخت کردن رنگدانه‌های پلک و همچنین کمک به بلند شدن سایه چشم انتخاب کنید. یک پرایمر سفید یا کم رنگ باعث می شود که سایه چشم بسیار پر جنب و جوش به نظر برسد.

7 نکته آرایشی برای روشن تر دیده شدن سایه چشم

2. پایه سایه چشم:

پایه سایه چشم یک راه محبوب برای روشن و شاداب نشان دادن سایه چشم است. فرمول پایه سایه چشم با پرایمر چشم کاملا متفاوت است. فرمول غلیظ و کرمی دارد.

پایه سایه چشم روشن به تشدید رنگ کمک می کند و همچنین به چسبیدن سایه چشم به پلک کمک می کند. بهترین کاربرد پایه سایه چشم با نوک انگشتان است که به پخش آسان محصول کمک می کند. آرایشگران همیشه ابتدا پرایمر چشم را می زنند و سپس آن را با پایه سایه چشم دنبال می کنند.

پایه سایه چشم

3. مداد چشم سفید:

مداد چشم به راحتی می تواند به عنوان پایه ای برای سایه چشم شما دو برابر شود. اگر بودجه کمی دارید یا پرایمر چشم یا پایه سایه چشم ندارید، این ترفند کمک بزرگی به شما خواهد کرد. مداد چشم سفید می تواند به راحتی جایگزین پرایمر سایه چشم شود.

آنها به طور کلی با یک فرمول کرمی خوب ساخته می شوند که کمک می کند سایه چشم محکم روی آنها بچسبد. مزیت اضافه شده این است که آنها همچنین شدت رنگ سایه ها را افزایش می دهند زیرا مات هستند و رنگدانه های پلک را از بین می برند.

تمام پلک خود را با مداد چشم سفید بپوشانید و از یک براش سایه چشم سفت یا انگشتان خود استفاده کنید تا به سرعت خط چشم را به طور یکنواخت پخش کنید تا به عنوان پایه عمل کند. سپس سایه چشم خود را روی آن بپوشانید و شدت رنگ روشن تری را روی پلک های خود مشاهده کنید.

مداد چشم سفید

4. مداد چشم مشکی:

درست مانند مداد چشم سفید به عنوان پایه ای برای آرایش چشم، مداد چشم مشکی نیز در از بین بردن شادابی سایه چشم موثر عمل می کند.

تنها ترفندی که باید به خاطر بسپارید این است که آن را به‌عنوان پایه فقط برای سایه‌های تیره‌تر و تیره‌تر استفاده کنید.

زیرا سایه‌های کم‌رنگ می‌توانند به محض اینکه روی پایه‌های تیره‌تر مانند مشکی اسفتاده می‌شوند، رنگ را تغییر دهند. رنگ‌های سایه چشم سبز، برنزی، قهوه‌ای، قرمز، آبی و بنفش به طرز شگفت‌انگیزی با پایه مداد چشم مشکی کار می‌کنند.

5. لایه بندی:

این نکته ممکن است ساده به نظر برسد، اما برای روشن‌تر نشان دادن سایه‌های چشم‌تان بسیار مفید است. به سادگی سایه چشم را دو بار لایه لایه کنید تا فوراً ظاهر شود و به وضوح روشن تر به نظر برسد.

لایه بندی

7. کانسیلر:

اگر پلک‌های کاملاً طبیعی دارید و واقعاً نیازی به پرایمر اضافی ندارید، می‌توانید قبل از استفاده از سایه چشم از کانسیلر خود به عنوان پایه استفاده کنید.

فرمول کانسیلر بسیار کرمی و رنگی به رنگ پوست به عنوان پایه ای عالی برای پلک های شما عمل می کند. به چسبیدن بهتر سایه چشم به پلک کمک می کند و رنگدانه های روی پلک های شما را یکنواخت می کند و شدت رنگ یکنواخت و روشن تری ایجاد می کند.

ما نمی توانیم به اندازه کافی بر اهمیت آرایش چشم که لایت است تأکید کنیم. سایه چشم یکی از محصولات کلیدی برای تعیین زیبایی چشم شماست.

برخی از ظاهرها نیاز دارند که سایه چشم شما روشن باشد تا چشمان شما را لایت کند و ظاهر کلی شما را تکمیل کند. این نکات آرایشی را رعایت کنید تا سایه چشم خود را روشن تر کنید و به ظاهر دلخواه برسید.

هنگامی که از ترکیب دو یا چند رنگ برای دستیابی به یک جلوه هنری استفاده می کنید این نکات به هر رنگ اجازه می دهد ظاهر شود و نقش خود را ایفا کند تا بهترین را در چشمان شما نشان دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.