آرایش صورت, آرایش و زیبایی

5 گام ساده برای کانتورینگ استخوان گونه

5 گام ساده برای کانتورینگ استخوان گونه

5 گام ساده برای کانتورینگ استخوان گونه

5 گام ساده برای کانتورینگ استخوان گونه : چند بار پیش آمده که در حالی که سعی می‌کردید گونه‌هایتان را کانتور ، گونه‌های قرمز پیدا کرده‌اید؟ کانتورینگ به معنای استفاده از ترکیب مناسب سایه‌ها در نواحی مناسب صورت است تا جلوه‌ای لایت تر داشته باشید که شکل و ابعادی به چهره شما می‌بخشد.

ما نکات و ترفندهای جالب و بی نقصی را برای کانتورینگ استخوان گونه به اشتراک گذاشته ایم. اینها به راحتی قابل پیگیری هستند و برای مبتدیان مناسب هستند. برای بررسی ادامه مقاله را دنبال کنید.

کانتورینگ

نحوه کانتور کردن استخوان گونه

در اینجا، ما پنج مرحله ساده را به شما ارائه می دهیم که باید توسط همه افراد، از مبتدیان در جزیره کانتورینگ استخوان گونه گرفته تا متخصصان، رعایت شود.

بیشتر بخوانید: 6 اشتباه کانتورینگ که احتمالا مرتکب می شوید!

شما نیاز خواهید داشت:

تونر
براش ها
پودر برنز / کانتور
رژ گونه
هایلایتر

مرحله 1

ابتدا باید بدانید که کجا گونه های خود را کانتور کنید. بهترین راه برای فهمیدن این موضوع این است که گونه های خود را به داخل بمکید. این به شما کمک می کند که بدانید چال گونه هایتان کجا هستند. براش را با زاویه 45 درجه کج کنید و آن را روی استخوان گونه خود قرار دهید (درست مانند تصویر).

کانتورینگ

همچنین می توانید گونه های خود را بمکید و با لمس آن با انگشت اشاره، استخوان گونه خود را پیدا کنید.

گام 2

قرار دادن درست آن کلید یک تکنیک کانتور کامل است. راه دیگر برای اینکه بدانید کجا باید کانتور کنید این است که براش را به صورت عمودی دقیقا در جایی که ابروهای شما به پایان می رسد قرار دهید. این جایی است که کانتورینگ شما در حالت ایده آل باید به پایان برسد.

5 گام ساده برای کانتورینگ استخوان گونه

بیشتر بخوانید: فرم‌های مختلف صورت برای کانتورینگ کردن جذاب !

مرحله 3

یک براش کانتور زاویه دار بردارید و آن را با یک پودر کانتور یا برنزی که دو تا سه درجه تیره تر از رنگ پوستتان است، روی آن قرار دهید.

آن را در نقطه ای درست زیر خط رویش مو یا نقطه ای که نوک انگشت اشاره شما با هم تماس داشت قرار دهید.
انگشت خود را به سمت پایین بکشید تا کمتر از نصف طول استخوان گونه‌هایتان برسد.

هنگام کشیدن انگشت به پایین فشار کمتری روی براش وارد کنید زیرا نمی‌خواهید سایه‌های کانتور از ناحیه استخوان گونه‌تان عبور کنند.

کانتورینگ

مرحله 4

رژگونه ای را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد یا می توانید سایه های صورتی، قهوه ای، ارغوانی یا برنزی را انتخاب کنید. از یک براش پودر کرکی برای زدن آن استفاده کنید و همانطور که در تصویر نشان داده شده است مخلوط کنید.

کانتورینگ گونه

مرحله 5

کانتورینگ و هایلایت مکمل یکدیگر هستند. هایلایتر پایه کرم را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید و آن را با یک براش کوچک کرکی بزنید.

آن را درست بالای استخوان گونه خود، ناحیه ای که کانتور کرده اید (نیم اینچ از خط موی خود) بزنید.
در صورتی که هایلایتر ندارید می توانید از رژگونه های براق به رنگ هلویی یا قهوه ای نیز برای این کار استفاده کنید.
افرادی که استخوان گونه برجسته ندارند می توانند از رژگونه یا هایلایتر پودری استفاده کنند و با براش رژگونه آن را روی سیب های گونه به صورت جارویی بزنند.

بیشتر بخوانید: آموزش کانتورینگ لب در ۶ مرحله ساده

نگاه نهایی

✅ این روش، اگر به درستی دنبال شود، باید به طور طبیعی استخوان‌های گونه‌ای برجسته و برجسته و اثر سایه‌ای عالی به شما بدهد.

✅ اگر به دنبال خطوط قوی هستید، با کشیدن برس زاویه دار با یک برنز یا سایه عمیق تر زیرسازی / کانسیلر، آن را تیره کنید.

✅ و اگر احساس می‌کنید کانتور خیلی تیره شده است، می‌توانید با استفاده از پودر شفاف روی ناحیه کانتور، آن را کاهش دهید. این باعث کاهش شدت سایه می شود.

✅ بهترین راه برای درک اینکه آیا کانتورینگ شما درست انجام شده است این است که همیشه مستقیم به آینه نگاه کنید. سایه ایجاد شده توسط کانتور شما بر روی انعکاس شما در آینه قابل مشاهده خواهد بود.

✅ کانتورینگ به روش صحیح به صورت شما یک فریم مناسب و ظاهری تراش خورده می دهد. و اکنون که می‌دانید چگونه استخوان گونه را کانتور کنید، می‌توانید جلوی خود را بگیرید و بازی کانتورینگ خود را بزنید .

✅ اگر در اولین تلاش شما کامل نیست نگران نباشید. کانتورینگ نیاز به تمرین و دقت دارد پس به تلاش خود ادامه دهید تا موفق شوید. اجازه دهید این مقاله به عنوان راهنمای نهایی شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.