سلامت مو

چگونه گره موهایمان را باز کنیم؟

چگونه گره موهایمان را باز کنیم؟

چگونه گره موهایمان را باز کنیم؟

چگونه گره موهایمان را باز کنیم؟ : آیا تا به حال آنقدر از موهای درهم ناامید شده اید که وسوسه شوید که گره ها را به سادگی از بین ببرید؟ موهای گره‌دار می‌توانند شما را به کارهای احمقانه وادار کنند، اما توصیه می‌کنیم از برداشتن قیچی خودداری کنید. شما می توانید موهای خود را نجات دهید و موهای خود را بدون استفاده از مدل موی DIY که مطمئناً به اشک ختم می شود، باز کنید.

با کمک بسیاری از موها، نرم کننده، ماسک مو، اصلاح و سایر نکات مراقبت از مو، می توانید بیاموزید که موهای مات شده را به روشی کاملاً منطقی باز کنید. برای یادگیری نحوه باز کردن موها و جلوگیری از گره زدن در وهله اول برای رشته های ابریشمی که به لانه موش شباهت ندارند، ادامه دهید.

چگونه موها را باز کنیم

اولین چیز اول: وقتی صحبت از گره‌زدایی موهای گره‌دار و مات‌شده به میان می‌آید، بسته به وضعیت یال‌تان می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید – یعنی مرطوب، خشک و غیره. البته، مهمترین چیز این است که از شر موهایتان خلاص شوید. آن گره ها و گره های مزاحم بدون آسیب رساندن به رشته های شما.

با تعجب، “چگونه موهای درهم پیچیده را باز می کنید؟” به نکات زیر توجه کنید تا پاسخ را بیاموزید و بفهمید که چگونه از شکستگی مو در این فرآیند جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید: گره‌زدایی موها نباید به میزان آسیب مو کمک کند!

چگونه موهای خیس را باز کنیم

آیا از حمام بیرون آمدید تا متوجه شوید که تارهایتان گره خورده و در هم پیچیده هستند؟ نیازی به ناراحتی نیست! با کمک یک اسپری گیر مو، در کمترین زمان بدون گره خواهید بود. در اینجا چیزی است که باید انجام دهید.

یک شانه با دندانه پهن بگیرید. با استفاده از یک شانه دندانه پهن، به آرامی شروع به مسواک زدن رشته های خود از انتها تا ریشه کنید. این به جلوگیری از هرگونه شکستگی مو کمک می کند! وقتی به گره های خود رسیدید، به خصوص ملایم باشید.

اسپری کنید و تکرار کنید. اگر متوجه شدید که هنوز در گره زدن با مشکل مواجه هستید، گیره موی بیشتری را به یال خود بزنید و این روند را تکرار کنید. کم کم پیشرفت خواهید کرد!

چگونه موهای خشک را باز کنیم

در مورد موهای خشک و گره‌دار، می‌توانید دقیقاً مانند کاکل مرطوب با آن‌ها رفتار کنید، تا زمانی که اسپری گیره‌کن شما بیان می‌کند که هم روی موهای مرطوب و هم روی موهای خشک کار می‌کند (مانند بهترین اسپری گیره‌کن ما). گیره گیر به مرطوب شدن قفل های شما کمک می کند و باز شدن آنها را آسان تر می کند. بنابراین، مراحل بالا را دنبال کنید و به گره گشایی برسید!

چگونه گره موهایمان را باز کنیم؟

چگونه موهای طبیعی را باز کنیم؟

اگر موهای طبیعی دارید، گره زدایی یک بازی کاملاً توپ دیگر است. احتمالاً متوجه شده اید که گره های شما به لطف بافت فرفری شما گره خورده تر می شوند. با این حال نیازی به استرس نیست. کلید باز کردن گره موی طبیعی، تمرین زیاد صبر است.

مرحله 1. اسپریتز را دور کنید. با اسپری کردن یال خود با اسپری بازکننده گره موی خود مانند حالت عادی شروع کنید.

مرحله 2. موهای خود را برش دهید. به جای اینکه مستقیماً برای گره‌زدایی بروید، باید یال طبیعی خود را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کنید. این کار باعث می‌شود که تارهای فرفری خود را بسیار راحت‌تر باز کنید. از شانه دم موش برای ایجاد چهار تا هشت بخش مختلف بسته به ضخامت و طول یال خود استفاده کنید.

مرحله 3. شانه، شانه، شانه. از یک شانه با دندانه پهن استفاده کنید تا به آرامی هر بخش را باز کنید، از انتهای خود شروع کنید و به سمت ریشه های خود حرکت کنید.

مرحله 4. تکرار کنید. آیا به اهمیت صبر اشاره کردیم؟ وقت خود را صرف گره‌زدایی بخش به بخش کنید و در صورت نیاز محصول بیشتری را روی آن بپاشید.

چگونه گره موهایمان را باز کنیم؟

چگونه موها را بدون گیره باز کنیم؟

بنابراین، شما با موهای گره‌خورده‌ای رو به رو شده‌اید، اما هیچ گونه موی گشادکننده‌ای در چشم نیست! اگر می‌پرسید «چگونه می‌توانم موهایم را بدون گیره‌کن باز کنم؟»، این چیزی است که باید انجام دهید.

مرحله 1. موهای خود را مرطوب کنید. همانطور که قبلا ذکر کردیم، رشته های مرطوب شده بسیار راحت تر از رشته های خشک باز می شوند. یال خود را با استفاده از آب در یک بطری اسپری یا (حتی بهتر) با مقداری نرم کننده مرطوب کنید.

مرحله 2. شانه دندانه پهن خود را بگیرید. شما آن را حدس زدید – شروع به شانه زدن یال خود کنید، از انتهای خود به سمت بالا حرکت کنید.

مرحله 3. تکرار، تکرار، تکرار. روند آب پاشی و شانه زدن را ادامه دهید تا یال شما بدون گره خوردن باشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.