لیزر موهای زائد

چند راه برای از بین بردن پرز صورت

چند راه برای از بین بردن پرز صورت

چند راه برای از بین بردن پرز صورت

چند راه برای از بین بردن پرز صورت : توانایی اجرای آرایش‌های خاص و مدل‌های موی پیچیده ارزشمند است – هیچ چیز بهتر از دو سال گذشته به ما یاد نداده است. اما یکی دیگر از مهارت های مفیدی که باید در ترفندهای کیسه زیبایی خود داشته باشید، حذف موهای زائد در خانه است، به خصوص در مکان های نه چندان واضح.

در حالی که ممکن است بدانید که چگونه پاهای خود را مانند یک حرفه ای اصلاح کنید، انواع دیگر از بین بردن موهای زائد، مانند خلاص شدن از شر موهای صورت، ممکن است منطقه ای باشد که موچین شما قبلاً نرفته است.

اگر کنجکاو هستید که موهای زائد ناخواسته صورت را از بین ببرید، راهنمای ما را در مورد چگونگی خلاص شدن از شر موخوره هلو به هفت روش مختلف بخوانید.

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

چگونه از شر پرز صورت خلاص شویم

اگر می خواهید راه خود را با هلو خود جدا کنید، گزینه های زیادی وجود دارد که کار می کنند. صرف نظر از اینکه کدام روش حذف موهای زائد را انتخاب می کنید می توانید مطمئن باشید که باعث ضخیم تر، تیره تر شدن یا سریع تر شدن موی هلوی شما نمی شود.

1. اپیلاسیون

یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای رفع موهای زائد ابرو، اپیلاسیون است که می‌توان برای موخوره هلو نیز از آن استفاده کرد. چه از کیت خانگی استفاده کنید یا به سالن بروید، این روند کاملاً استاندارد است.

ابتدا موم ذوب شده روی ناحیه مورد نظر اعمال می شود، سپس به آن زمان داده می شود تا خنک و سفت شود. در مرحله بعد، پارچه ای روی آن قرار داده می شود و سپس در جهت مخالفی که موم پخش شده است، از ریشه جدا می شود.

2. موم سنتی

تقریباً مشابه فرآیند اپیلاسیون، شکرک زدن نیز می تواند برای از بین بردن پف هلو از ریشه استفاده شود. به جای استفاده از موم سنتی، این روش از بین بردن موهای زائد از خمیر شکر برای از بین بردن موهای زائد از جمله موی هلو استفاده می کند.

مخلوط شکر ذوب شده روی موها زده می شود و پس از سرد شدن، رول می شود و از روی پوست جدا می شود و در حین حرکت موها از بین می روند.

چند راه برای از بین بردن پرز صورت

3. بند انداختن

نخ کردن شامل استفاده از یک حلقه نخ برای کندن مو از پوست است، همانطور که FDA توضیح داده است. این تکنیک محبوب حذف موهای زائد، که به خاطر ایجاد ابروهای حجاری شده معروف است، در رفع تیرگی صورت نیز معجزه می کند.

4. درمپلنینگ

درمپلنینگ یک روش محبوب صورت است که به طور همزمان موها را از بین می برد. یک درماتوم که شبیه به یک تیغ برقی کوچک است، برای برداشتن لایه سطحی پوست شما استفاده می‌شود و در این فرآیند، پف هلو روی صورت شما نیز از بین می‌رود.

چند راه برای از بین بردن پرز صورت

5. کرم موبر

کرم های موبر یکی دیگر از گزینه های محبوب برای از بین بردن موخوره هلو هستند. FDA که به عنوان مواد موبر شناخته می شود، توضیح می دهد که کرم ها، ژل ها و لوسیون های رفع موهای زائد بر ساختار پروتئینی مو تأثیر می گذارند و باعث می شوند که موی هلو حل شود و به راحتی پاک شود.

6. سفید کردن

در حالی که کاملاً یک روش حذف موهای زائد نیست، بسیاری از مردم ترجیح می دهند موی هلوی خود را سفید کنند تا اینکه کاملاً از شر آن خلاص شوند.

این مورد مخصوصاً برای کسانی که موهای تیره دارند و با موهای برجسته تری هلویی روی صورت خود سروکار دارند، صادق است. با استفاده از سفید کننده ای که برای صورت شما ایمن است، می توانید تیرگی هلو خود را روشن کنید تا حتی کمتر دیده شود.

7. اصلاح

همانطور که می توانید با موهای دیگر صورت، می توانید موهای ناخواسته هلو را اصلاح کنید. به جای دستیابی به همان تیغی که روی پاهای خود استفاده می کنید، با استفاده از یک تیغ کوچک برقی که به طور خاص برای استفاده در صورت شما طراحی شده است، گزینه ملایم تری را انتخاب کنید.

سخن آخر:

امیدواریم این روش برای شما مفید بوده باشد و بتوانید به درستی از پرهای صورت خود را از بین ببرید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی را بخوانید و نظر خود را برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.