سلامت مو

فواید ماساژ پوست سر چیست؟

فواید ماساژ پوست سر چیست؟

فواید ماساژ پوست سر چیست؟

فواید ماساژ پوست سر چیست؟ : ما اولین کسانی هستیم که اعتراف می کنیم که ماساژ پوست سر یکی از بخش های مورد علاقه ما در رفتن به سالن است. جدای از احساس تجمل گرایی که در ماساژ پوست سر وجود دارد، این تکنیک ماساژ دارای چند مزیت قابل توجه است که ممکن است ارزش آن را داشته باشد که به طور منظم در روال مراقبت از موی خود بگنجانید.

قبل از اینکه برای خرید یک برس ماساژور پوست سر به فروشگاه بروید تا بتوانید سر خود را خوشایند کنید، ایده خوبی است که با برخی از بزرگترین مزایای ماساژ پوست سر آشنا شوید. آیا نمی دانید که آیا ماساژورهای پوست سر برای رشد مو کار می کنند؟ ما جزئیات را داریم!

فواید #1 ماساژ پوست سر: تحریک رشد مو

بیایید مستقیماً به رایج ترین فواید ماساژ پوست سر بپردازیم: رشد مو! آیا این سود یک افسانه است یا واقعیت؟ خوب، در واقع کمی از هر دو است. در حالی که تحقیقات هنوز مشخص نکرده است که آیا ماساژ پوست سر می تواند بر رشد مو تأثیر بگذارد، با گذشت زمان، نشان داده شده است که ماساژ پوست سر ضخامت مو را افزایش می دهد. د.

فواید ماساژ پوست سر چیست؟

فواید ماساژ پوست سر شماره 2: کاهش استرس

همانطور که قبلا ذکر کردیم، ماساژ پوست سر مانند یک تجربه لوکس است. به نظر می رسد، این غذای سالنی فراتر از آرامش بخشی است. یک مطالعه از NCBI اثرات مثبتی را بر روی هورمون استرس، فشار خون و ضربان قلب مشاهده کرد که ماساژ پوست سر به مدت 15 تا 25 دقیقه بر روی کارکنان اداری زن انجام شد.

در حمایت بیشتر از این یافته، مطالعه دیگری از NCBI نتایجی را نشان داد که نشان می‌دهد انجام درمان سر به کاهش اضطراب کمک می‌کند و می‌تواند اثرات آرامش‌بخش و طراوت‌بخش داشته باشد.

فواید ماساژ پوست سر چیست؟

فواید ماساژ پوست سر شماره 3: تسکین میگرن

آخرین اما نه کم اهمیت، ماساژ پوست سر می تواند برای کمک به تسکین میگرن استفاده شود. کلینیک کلیولند توضیح می دهد که ماساژ پوست سر و اعمال فشار به شقیقه ها با استفاده از حرکات دایره ای می تواند به مدیریت درد میگرن کمک کند.

ناگفته نماند، نگه داشتن خود در حالتی آرام و بدون استرس می تواند به کاهش درد میگرن کمک کند، طبق گفته کلینیک کلیولند، که ما را به مزایای شماره دو ماساژ پوست سر بازمی گرداند.

نحوه استفاده از ماساژور پوست سر

اکنون که درباره برخی از فواید ماساژ پوست سر بیشتر می دانید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه می توانید در خانه پوست سر خود را ماساژ دهید. ماساژ پوست سر را می توان با استفاده از انگشتان دست، مراجعه به ماساژور یا استفاده از ماساژور پوست سر انجام داد.

در مورد دومی صحبت می کنیم، اگر شما یک ماساژ پوست سر مبتدی هستید یا وقت ندارید که چگونه با انگشتان خود انجام دهید، ماساژ پوست سر روش بسیار ساده تری برای انجام ماساژ پوست سر در خانه است.

فواید ماساژ پوست سر چیست؟

استفاده از یکی آسان است – به سادگی ابزار را با حرکات دایره ای روی پوست سر خود روزانه بچرخانید. به خاطر داشته باشید که باید تکنیک های مناسب ماساژ پوست سر را بیاموزید و روش های خود را کامل کنید – یا به یک متخصص مراجعه کنید تا واقعاً تمام مزایای مثبت را تجربه کنید. اما حداقل، این یک راه آسان برای اضافه کردن آرامش به روال روزانه شماست!

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کنید و بتوانید با ماساژ پوست سر خود باعث رشد مجدد موهای خود شوید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 10 نکته اساسی برای رشد سریع تر موی سر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.