آرایش چشم, آرایش و زیبایی

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام : آنجلینا جولی یک ستاره سینما از بهشت ​​است و همه ما را به خاطر گریمش جذاب کرده است. بنابراین اگر تا به حال خواستید ظاهر او را تقلید کنید ما اینجا هستیم تا با نکاتی در مورد آرایش چشم آنجلینا جولی به شما کمک کنیم. آرایش ساده و در عین حال شیک او همیشه او را در میان جمع متمایز می کند و راز آن چشمان مشخص اوست. 

صرف نظر از ظاهر، همیشه باید قبل از شروع کار، چشم ها را مرطوب و پرایم کرد. این یک پایه یکنواخت ایجاد می کند و به محصولات اجازه می دهد بدون زحمت روی چشم ها سر بخورند و برای مدت طولانی تری بدون لکه و دست نخورده باقی بمانند.

موارد مورد نیاز:

سایه چشم
خط چشم
ریمل
انواع براش ها

مژه مصنوعی (اختیاری)

مرحله

ناحیه چین را با کمک یک براش کرکی مشخص کنید. چشمان خود را ببندید و براش را دقیقا در جایی که می توانید کره چشم خود را احساس کنید قرار دهید.

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

مرحله 2 

یک سایه چشم قهوه ای مات بردارید و با استفاده از رنگ با براش روی چین شروع کنید.

آن را در سراسر چین مخلوط کنید این تکنیک به کانتور کردن ناحیه چین کمک می کند و چشمان شما را بیشتر لایت می کند.

برای پلک می توانید یک سایه چشم خنثی را انتخاب کنید که مکمل رنگ باشد در اینجا من از یک پودر فیکس کننده روی پلک استفاده کرده ام که طبیعی به نظر می رسد و این توهم داشتن پلک های پرتر را ایجاد می کند.

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

مرحله 3

همان سایه چشم قهوه ای را بردارید و رنگ را روی پلک پایین خود بزنید و بیشتر روی گوشه بیرونی چشم تمرکز کنید تا ظاهری نرم و دودی داشته باشید. ابروها صورت شما را قاب می گیرند، پس فراموش نکنید که ابروهای خود را پر کنید!

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

مرحله 4

پس از اتمام ترکیب سایه چشم، می توانید شروع به اصلاح مژه های مصنوعی کنید. اضافه کردن مژه مصنوعی ظاهر کلی را حتی تاثیرگذارتر می کند.

می‌توانید از مژه‌هایی با ظاهر طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید.

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

راهنمایی سریع

مژه ها را به نصف یا به یک سوم برش دهید تا استفاده آسان شود.
می توانید قبل از فر کردن مژه ها از ریمل استفاده کنید.
همیشه اندازه مژه ها را با قرار دادن روی چشم اندازه گیری کنید و سپس می توانید با توجه به فرم چشم خود، مژه ها را کوتاه یا کوتاه کنید.
اگر فاصله ای بین مژه های واقعی و مصنوعی خود مشاهده کردید با خط چشم مایع یا ژلی، شکاف را پر کنید. این باعث می شود مژه ها طبیعی تر به نظر برسند.

مرحله 5

از یک سایه چشم همرنگ خط خود استفاده کنید و آن را با یک براش زاویه دار یا یک براش سایه چشم صاف بکشید تا خط چشم شما جذابتر  به نظر برسد. همچنین از چروک شدن زیر چشم جلوگیری می کند.

آرایش چشم آنجلینا جولی | آموزش گام به گام

مرحله 6

از همان خط چشم استفاده کنید و رنگ را روی پلک های پایینی نیز ترکیب کنید.

آموزش آرایش چشم گام به گام

مرحله 7

مژه های خود را فر کنید تا جلوه ای گرد و بلند به آن ها بدهید. استفاده از فر مژه مژه های شما را بلند کرده و چشمان شما را باز می کند.

مژه های بالا و پایین را با مقدار زیادی ریمل بپوشانید . برای درخشندگی بیشتر، می توانید دو تا سه بار مژه های خود را بپوشانید. 

می توانید لب ها را خنثی نگه دارید یا با رنگ های قرمز، صورتی یا مرجانی پر جنب و جوش آزمایش کنید. از آنجایی که آنجلینا جولی به خاطر لب‌های پف کرده‌اش شناخته می‌شود، من ترجیح دادم از سایه صورتی استفاده کنم.

زیبایی این ظاهر این است که می توانید آن را تغییر دهید تا ظاهری ظریف یا جذاب داشته باشید!

آموزش آرایش چشم گام به گام

آرایش چشم آنجلینا جولی ساده و در عین حال شیک است و توجه بسیاری را به خود جلب می کند. همه دوست دارند اسرار آرایش چشم او را بدانند که همیشه عالی است.

قبل از شروع هر گونه آرایش چشم، باید یک پرایمر و مرطوب کرده استفاده کنید. این امر کاربرد محصول را آسان تر می کند. سپس با یک سایه چشم خط چشم و ریمل خوب، می توانید ظاهر آنجلینا جولی را شبیه سازی کنید.

آموزش گام به گام ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا به ظاهر دلخواه خود برسید و می توانید بهترین تمجیدها را برای این آرایش چشم بگیرید.

سخن پایانی:

اکنون که می دانید چگونه مانند آنجلینا جولی آرایش چشم انجام دهید منتظر چه چیزی هستید؟ به آنجلینا جولی درونی خود بروید و همه را با ظاهر خود شگفت زده کنید! آیا این آموزش مفید بود؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.