آرایش چشم

5 نکته آرایشی پلک های چرب

5 نکته آرایشی پلک های چرب

5 نکته آرایشی پلک های چرب

5 نکته آرایشی پلک های چرب : افرادی که دارای پلک های چرب هستند، مشکل کشیدن خط چشم را فقط برای اینکه کمتر از یک ساعت بعد آن را لکه دار کنند، می دانند. اگر خط چشم شما لکه دار نیست، پس این چروک شدن سایه چشم شماست و اجازه ندهید ریملی را که به پلک بالایی شما منتقل می شود و آرایش چشم شما را خراب می کند، فراموش نکنید. در مورد پوست چرب، به خصوص در مورد استفاده از آرایش، راهنمایی ها و نکات تخصصی زیادی وجود دارد، اما در مورد پلک های چرب نمی توان چنین گفت.

5 نکته آرایشی پلک های چرب

آرایش چشم طولانی مدت برای پلک های چرب شما نباید خیالی باشد. انتخاب محصولات مناسب، پرهیز از محصولات نادرست و استفاده از روش‌های کاربردی مناسب، در کنار هم، همگی می‌توانند به پیشرفت بزرگ در نتیجه نهایی کمک کنند. پنج نکته تخصصی ما را در زیر بررسی کنید تا به ماندگاری آرایش چشم شما بر روی پلک های چرب کمک کند.

1. با کانسیلر پرایم نکنید

پرکردن پلک با کانسیلر و پودر یک روش معمول زیبایی است، اما برای افرادی که پلک های چرب دارند ایده خوبی نیست. از قرار دادن چیزی بسیار نرم کننده مانند کانسیلر روی پلک خود دوری کنید.

یک خط چشم برای پر کردن پلک ها بردارید. سایه ای که شبیه رنگ پوست شما باشد به ایجاد پایه ای عالی و ماندگار برای هر آرایش چشم کمک می کند.

5 نکته آرایشی پلک های چرب

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

اگر از یک آستر ضد آب برای پر کردن پلک‌های خود استفاده می‌کنید، سر جان توصیه می‌کند که آستر را روی درب بمالید و فوراً آن را با انگشتان یا برس خود مخلوط کنید تا از لکه‌دار شدن و رگه‌ها جلوگیری شود. هنگامی که خط چشم ضدآب را با موفقیت ترکیب کردید، می توانید به بقیه آرایش چشم خود ادامه دهید. او می گوید: «قدرت ماندگار بسیار جدی خواهد بود.

2. مراقب کرم های دور چشم خود باشید

کرم دور چشم شما ممکن است خیلی غنی باشد.” اگر پلک‌هایتان چرب است و ریمل شما روی آن نمی‌ماند یا سایه‌های چشم‌تان زیاد چروک می‌شود، به این معنی است که چیزی خیلی غنی است. انتخاب یک سرم دور چشم با پوششی سبک بر روی یک کرم غنی و نرم کننده می تواند تفاوت زیادی در توانایی های ماندگار آرایش چشم شما ایجاد کند.

5 نکته آرایشی پلک های چرب

3. کاغذهای بلاتینگ به همراه داشته باشید

برای به حداقل رساندن روغن های اضافی در حال حرکت، سر جان توصیه می کند که کاغذهای لکه دار را در دسترس بازو قرار دهید. به جای اینکه سایه چشم خود را دوباره انجام دهید، فقط چشمان خود را در طول روز آغشته کنید. تمام روغن پلک های شما را جذب می کند، اما سایه شما را دست نخورده نگه می دارد.» او ادامه می دهد. مشابه روشی که افرادی که پوست چرب دارند، صورت خود را پاک می کنند تا چربی اضافی را از خود دور نگه دارند، همین کار را می توان برای پلک های شما نیز انجام داد.

4. فرمول های ضد آب و ضد لک را امتحان کنید

زمانی که نمی خواهید آرایشتان لکه دار شود، یک فرمول طولانی مدت و بی نقص همیشه به شما کمک می کند. همانطور که اشاره کردیم، استفاده از یک خط چشم ضد آب و مدادی به عنوان پرایمر شروعی عالی است اما بقیه کارهای روزمره شما می تواند دنبال شود.

5. از فرمول های کرمی اجتناب کنید

درست مانند روشی که کانسیلر و کرم دور چشم یک محیط نرم‌کننده برای پلک‌های چرب شما ایجاد می‌کنند و مسائلی مانند لک شدن را تشدید می‌کنند، سایه‌های کرم نیز می‌توانند. یک فرمول ضدآب و طولانی مدت ممکن است پرت باشد، اما استفاده از یک مداد چشم ضد آب به عنوان پایه و استفاده از سایه چشم پودری در بالا، به تنهایی بهترین راه حل برای پلک های چرب است. اگر به دنبال یک لباس بلند هستید.

5 نکته آرایشی پلک های چرب

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی را نیز خوانده و نظر خود را با ما در میان بگذارید: آموزش خط چشم برای پلک های افتاده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.