زیبایی, سلامت پوست

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان » هر دختری آرزوی داشتن پوستی درخشان و بدون عیب را دارد. خبر خوب این است که شما می توانید بدون زحمت و با چند گام آسان برای داشتن آرایش پوستی درخشان به آن دست پیدا کنید . با این حال اینترنت مملو از نکات آرایشی و مراقبت از پوست در این زمینه است، و ممکن است تعجب کنید که آیا این نکات ارزش امتحان کردن را دارند یا خیر.

با این حال، این آموزش گام به گام به شما کمک می کند تا فوراً در عرض چند دقیقه درخشش قابل مشاهده ای به دست آورید. برای اطلاعات بیشتر به بالا بکشید.

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

5 گام آسان برای داشتن آرایش پوستی درخشان:

در اینجا محصولات و آموزش آرایش به صورت گام به گام برای درک سریع توضیح داده شده است.

محصولات مورد نیاز:

محصولاتی که برای داشتن آرایشی براق پوست نیاز دارید

پرایمر صورت

ضدافتاب
کانسیلر
هایلایتر 
رژگونه

برنز

برس های آرایش صورت برای استفاده از زیرسازی، کانسیلر و رژگونه.

بیایید آموزش خود را در مورد چگونگی داشتن پوستی درخشان با آرایش شروع کنیم.

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

مرحله 1: صورت خود را با پرایمر آماده کنید

با توجه به نوع پوست خود از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید. حتی اگر پوست شما خیلی چرب است، بهتر است از یک مرطوب کننده استفاده کنید زیرا به ترکیب و استفاده از محصولات پایه آرایش کمک می کند.

پس از استفاده از مرطوب کننده، 5 تا 7 دقیقه صبر کنید و سپس پرایمر صورت را بزنید. مقدار کمی از آن را بردارید و آن را از مرکز صورت خود به سمت نواحی بیرونی بزنید.

قبل از شروع آرایش اجازه دهید پرایمر به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی صورت شما بماند. یک پرایمر خوب به تثبیت شدن مرطوب کننده کمک می کند و به عنوان یک مانع بین پوست و آرایش شما عمل می کند. از چروک شدن و تکان خوردن آرایش جلوگیری می کند. بنابراین آرایش شما تمام روز ماندگار خواهد بود!

5 مرحله آرایشی برای داشتن پوستی درخشان

مرحله 2: زیرسازی و هایلایتر برای درخشش پوست

یک فونداسیون با پوشش خوب را در کف دست خود بزنید . سپس یک سوم هایلایتر صورت را بردارید . هایلایتر برای دستیابی به پوستی زیبا و درخشان باید مایع یا کرمی باشد. بنابراین، بهتر است از هایلایترهای پودری برای آرایش پوست شبنم دار خودداری کنید. 

هر دو محصول را با استفاده از یک براش زیرسازی صاف مخلوط کنید و آن را روی تمام صورت خود بزنید، درست مانند کرم پودر.

اگر می خواهید فقط درخشش ملایمی به پوست خود داشته باشید می توانید آرایش را در اینجا تمام کنید برای آرایشی سنگین با پوستی درخشان، باید مراحل بعدی را دنبال کنید.

زیرسازی و هایلایتر

مرحله 3: کانسیلر بزنید

یک کانسیلر سبک را به ناحیه زیر چشم بزنید تا ظاهری لایت و قوی به صورت شما ارائه دهد. کانسیلر را به صورت مثلثی بزنید و به آرامی با انگشتان خود یا با یک براش زیرسازی صاف کنید.

مرحله 4: برای فهمیدن پوستی درخشان رژگونه بزنید

در نهایت دوباره هایلایتر را بردارید و آن را روی بالاترین نقاط گونه بزنید تا تاثیر قوی تری از پوست درخشان ایجاد کنید.

برای فهمیدن پوستی درخشان رژگونه

سخن پایانی:

علاقه مندان عزیز به آرایش، داشتن ایده های روشن در هنگام خرید و استفاده از محصولات آرایشی ضروری است. دنبال کردن کورکورانه هر چیزی که می شنوید می تواند شما را ناامید کند وقتی متوجه می شوید که حتی پس از رعایت حقایق آرایشی نمی توانید به نتایج دلخواه برسید.

در عوض، مواد تشکیل دهنده محصولات را درک کنید، رنگ، سایه، تن، بافت و نوع پوست خود را بشناسید. تنها در این صورت است که می‌توانید محصولات آرایشی مناسب را برای خود انتخاب کنید و شرط می‌بندیم که آنها ظاهری را به شما می‌دهند که همیشه می‌خواستید بسازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.