آرایش لب, انواع لوازم آرایشی

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز : وقتی فصل از تابستان به پاییز تغییر می کند، منطقی است که لباس های جدیدی را وارد کمد لباس خود کنید تا برای هوای سردتر آینده آماده شوید. همین روند فکری را می توان برای آرایش شما، به خصوص رژ لب، اعمال کرد.

رنگ لب‌های زنده‌ای که در تمام تابستان استفاده کرده‌اید ممکن است کاملاً با ظاهر پاییزی که می‌خواهید هماهنگ نباشد، و این بهانه ایده‌آلی برای شروع خرید چند رنگ رژ لب پاییزی است. اگر دقیقاً مطمئن نیستید که رنگ پاییزی چیست و چه چیزی برای پاییز بهتر عمل می کند، به یاد داشته باشید که بهترین رنگ رژ لب همان رنگی است که به شما احساس خوبی می دهد.

1. شرابی عمیق

یک رژ لب عمیق، ظاهری چشمگیر به نظر می رسد که تیره است اما همچنان قابل پوشیدن است.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

2. قهوه ای کاراملی

وقتی به کارامل فکر می‌کنیم، تمایل داریم یک رنگ بسیار گرم را به تصویر بکشیم، اما این سایه رنگ همتای سردی دارد . این رنگ برای همه است و به همان اندازه که به نظر می رسد خوشمزه به نظر می رسد. با ست کردن آن با خط لب مناسب، آن را برای رنگ و ته رنگ پوست خود سفارشی کنید.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

3. صورتی رز

نقطه میانی عالی بین قرمز و صورتی، این رنگ توت مانند حال و هوای عاشقانه و عاشقانه را به ظاهر شما می بخشد. این یک سایه ظریف است، همانطور که صورتی ها به چشم می خورند، اما به اندازه کافی منگنه دارد که قابل توجه باشد. اجازه دهید رژ لب صورتی گلگون شما را از فصل عروسی پاییز تا زمستان ببرد.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

بیشتر بخوانید: رنگ پوست برای انتخاب رژ لب در آرایش

4. بورگوندی

وقتی به رنگ‌های مورد علاقه پاییزی فکر می‌کنید، احتمالاً شرابی در صدر فهرست قرار می‌گیرد. در حالی که مطمئناً این دانش را در دکوراسیون و لباس‌های پاییزی به کار می‌گیرید، فراموش نکنید که همان رفتار را با لب‌هایتان انجام دهید.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

5. Oxblood

اگر صحبت از سایه های شرابی شد، اگر می خواهید حتی عمیق تر بروید، oxblood مطابق با هیپ ها عمل می کند. این پیشنهاد که رنگ شرابی مورد علاقه خود را با نت های قهوه ای تیره به رخ می کشد، راهی فوق العاده شیک برای قدم گذاشتن در قلمرو رژ لب تیره است.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

6. بنفش عمیق

اگر از طرفداران لب‌های بنفش هستید، به‌خاطر این که پاییز امسال لب‌های بنفش ترند شده‌اند، بسیار خوشایند هستید. با یک نسخه عمیق از رنگ با پوششی با درخشش بالا، در قسمت تاریک قدم بزنید.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

7. هلویی سوخته

یکی دیگر از 10 رنگ رژ لب مناسب پاییز هلویی سوخته است . رنگدانه های هلویی روشن تر یا روشن تر را پشت سر بگذارید و با لبه های هلویی تیره و سوخته بچسبانید. با کمی عمیق تر کردن رنگ میوه ای، فوراً برای پاییز آماده می شوید.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

8. مایل به قرمز

هیچ چیز مشکلی در مورد کندن لب های تاپ وجود ندارد. در حالی که رنگ قهوه ای مایل به خاکستری ممکن است اولین انتخاب واضح شما نباشد، به طور شگفت انگیزی تقریباً برای همه مناسب است. به علاوه، با شروع سرد شدن هوا، رژ لب با رنگ‌های خاکستری‌تر با فضا هماهنگ می‌شود.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

بیشتر بخوانید : انتخاب رژلب قرمز مناسب انواع رنگ پوست

9. گیلاسی سیاه

لب‌های قهوه‌ای همیشه به نقطه‌نظر می‌رسند، اما تغییر همه چیز با ترکیبی قرمز-قهوه‌ای ضرری ندارد. لبه های گیلاسی عمیق، حال و هوای خاموش و در عین حال اسرارآمیزی را ارائه می دهند که مورد توجه قرار نمی گیرد. یک راه عالی برای استفاده از رنگ رژ لب تیره بدون کنتراست شدید، این سایه در کمترین زمان مورد علاقه شما خواهد بود.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

10. نود نرم

راستش را بخواهید، نمی توانید با رژ لب برهنه اشتباه کنید. ما در تمام طول سال، بدون توجه به فصل، از سایه های برهنه استفاده می کنیم و شما نیز باید همینطور. همانطور که فصل ها در حال انتقال هستند، به سمت یک برهنه نرم و لطیف جذب شوید – تمام ویژگی های یک رنگ کاملاً مناسب برای لب.

10 رنگ رژ لب مناسب پاییز

سخن آخر: 

امیدواریم از این رنگ های زیبا لذت ببرید و با افزودن این رژ لب ها کمد آرایش خود را زیبا کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.