آرایش صورت, آرایش لب

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها : بحث در مورد رنگ‌های مختلف رژ لب برای خانم‌های با پوست تیره بحثی است که می‌توانیم ساعت‌ها ادامه دهیم. پوست های تیره جذاب، باشکوه و زیبا هستند. اما برجسته کردن این رنگ پوست با آرایش می تواند تا حدودی دشوار باشد.

شما باید به سایه ها و رنگ های آرایشی که روی پوست خود استفاده می کنید توجه زیادی داشته باشید. انتخاب رنگ رژ لب می تواند بزرگترین چالش برای همه باشد. به همین دلیل ما لیستی از بهترین رنگ های رژ لب که رنگ پوست تیره را تکمیل می کنند.

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

بهترین رنگ رژ لب برای خانم هایی با پوست تیره

به یاد داشته باشید، رنگ های خاکی و نود بهترین گزینه برای شما هستند! با این حال بسیاری از رنگ های دیگر نیز می توانند مکمل پوست تیره باشند. این رنگ لب را امتحان کنید و از آن لذت ببرید.

1. قهوه ای مسی:

قهوه ای مسی برای خانم هایی با پوست تیره بسیار جذاب و چشمگیر به نظر می رسد. سایه های مختلف قهوه ای مسی به طور طبیعی با این رنگ پوست ترکیب می شود. این سایه را می توان با انواع لباس ها ست کرد و برای بسیاری از مجالس و مهمانی ها مناسب است.

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

2. قرمز:

قرمز رنگ مورد علاقه همه برای انتخاب رژ لب است. برای زنان با پوست تیره تر به همان اندازه جذاب به نظر می رسد. یک خط لب مناسب روی لب های خود بکشید و سپس لب های خود را با رژ لب قرمز رنگ کنید. رنگ قرمز جذابیت زیادی به ویژگی های چشمگیر پوست تیره می بخشد.

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

3. صورتی رز:

بله، سایه های رز روشن رنگ های منحصر به فردی برای پوست شما هستند. با سایه های صورتی کمی روشن تر و کرم تر، دنیا را مجذوب خود کنید.

چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

5. سرخابی:

بین صورتی رز و سرخابی اشتباه نگیرید. در حالی که صورتی رز بیشتر به پوست های روشن می آید، سرخابی مکمل بهتری برای پوست های تیره تر است این سایه مکمل رنگ پوست تیره آسیایی، آفریقایی تیره و سیاه پوست آفریقایی-آمریکایی است.

سرخابی

6. بنفش:

این رنگ رژ لب شگفت انگیز را امتحان کنید شما می توانید تمام سایه های این رنگ را از روشن ترین تا تیره ترین بررسی کنید. این رژلب جلوه خاصی به پوست های تیره می بخشد.

رژلب بنفش

7. قهوه ای شکلاتی:

قهوه ای شکلاتی با قهوه ای مسی متفاوت است. در حالی که قهوه ای مسی برای رنگ پوست روشن تر است، قهوه ای شکلاتی عمیق و تیره است.

با رنگ پوست تیره مطابقت دارد و طبیعی به نظر می رسد. اگر می خواهید روزی ظاهر ساده تری داشته باشید، رنگ قهوه ای شکلاتی را روی لب های خود امتحان کنید.

رژلب قهوه ای شکلاتی

8. هلویی:

همانطور که صورتی طبیعی همیشه یک رنگ انحصاری برای خانم های با پوست روشن در نظر گرفته شده است، رنگی نیز وجود دارد که عموما توسط خانم های با پوست تیره استفاده می شود.

رنگ هلویی؛ هلویی مکمل هر رنگ تیره ای است. بدون شک یکی از بهترین رنگ های رژ لب برای خانم های تیره پوست است!

هلویی رژلب

9. برنز:

این سایه متالیک برای زنان با پوست تیره نجات بخش است. زیبا به نظر می آید. با این رنگ رژگونه ظاهری اغوا کننده خواهید داشت و آرایش شما غیرطبیعی و زیاد به نظر نمی رسد. می توانید از رنگ برنز در روز استفاده کنید و همچنین می توانید از آن به عنوان سایه در شب استفاده کنید.

آرایش لب

10. نود:

آیا می خواهید صورتتان بدون آرایش طبیعی به نظر برسد؟ یا از آرایش غلیظ خسته شده اید؟ می توانید ترکیبی از 90 رنگ را انتخاب کنید و ظاهری طبیعی به لب های خود بدهید.

بنابراین، بدون هیچ مقدمه‌ای، عشق و درخششی را که لایق آن است به لب‌های خود بدهید و با این طیف شگفت‌انگیز رژ لب‌ها برای خانم‌های تیره پوست.

آرایش لب

فقط قبل از زدن هر رژ لب حتما لب هایتان را تمیز کنید. همچنین مطمئن شوید که لب هایتان صاف هستند. در صورت لزوم، قبل از زدن رژ لب، آنها را به آرامی مالش دهید.

آرایش لب

سخن پایانی:

همانطور که گفتیم شما باید به سایه ها و رنگ های آرایشی که روی پوست خود استفاده می کنید توجه زیادی داشته باشید. انتخاب رنگ رژ لب می تواند بزرگترین چالش برای همه باشد. به همین دلیل ما لیستی از بهترین رنگ های رژ لب که رنگ پوست تیره را تکمیل می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.