آرایش لب

نکات مهم برای کشیدن خط لب

نکات مهم برای کشیدن خط لب

نکات مهم برای کشیدن خط لب

نکات مهم برای کشیدن خط لب : لب‌های شما همیشه طبیعی‌تر به نظر می‌رسند، وقتی آنها را با پیروی از شکل داده‌شده‌شان خط بکشید. وقتی هدف این است که به جای ایجاد یک شکل کاملاً جدید، آنچه را که در حال حاضر دارید، تقویت کنید، آن وقت است که می دانید متناسب و مهمتر از همه طبیعی به نظر می رسند. بنابراین، اگر می‌خواهید آموزش ببینید، به خواندن ادامه دهید، زیرا ما همه چیزهایی را که در مورد پوشاندن لب‌هایتان با خط لب باید بدانید، به شما ارائه می‌کنیم. این آموزش گام به گام در مورد اینکه چگونه لب های خود را روی لب ها خط بکشید به شما کمک می کند تا نفخی حجیم تر داشته باشید.

چگونه لب های خود را خط لب بکشید؟

لایه برداری لب ها، پرایمینگ با کانسیلر و استفاده از هایلایتر برای مشخص کردن شکل، همگی به ایجاد ظاهری طبیعی و پرتر کمک می کنند. هر آنچه برای داشتن لب های حجیم نیاز دارید را در زیر بررسی کنید.

1. لب های خود را لایه برداری کنید

آماده سازی لب بسیار مهم است و به این معنی است که هر گونه علائم خشکی یا ترک خوردگی لب را برطرف کنید. از یک حوله مرطوب استفاده کنید و به آرامی سطح لب های خود را صاف کرده و لایه برداری کنید تا پوست مرده از بین برود.

بیشتر بخوانید:‌ نحوه استفاده از اسکراب لب برای داشتن لب‌های صاف

2. از بالم لب استفاده کنید

پس از لایه برداری لب ها، رطوبت را با یک لایه ملایم از بالم لب محو کنید. این به ایجاد یک نرم‌افزار نرم‌تر برای خط لب‌تان کمک می‌کند و زمانی که آماده استفاده از رژ لب هستید، لب‌هایتان درخشان، نرم و هیدراته می‌شوند.

نکات مهم برای کشیدن خط لب

3. لب های خود را با کانسیلر پرایم کنید

مانند روشی که فونداسیون رنگ پوست شما را یکدست می کند، کانسیلر ترکیبی می تواند به محو شدن خط طبیعی لب شما برای کشیدن روی آن کمک کند.

4. خط لب خود را انتخاب کنید

هنگامی که نوبت به انتخاب خط لب می رسد، دو نکته را برای داشتن یک خط لب بی نقص باید در نظر داشته باشید: پایان و رنگ. برای اینکه همه چیز طبیعی به نظر برسد، قطعاً نمی خواهید از خط لبی که بیش از حد براق است استفاده کنید – از خط لبی استفاده کنید که روکش طبیعی، مات یا ساتن دارد. در مورد رنگ – آن را خنثی نگه دارید. بهترین راه برای این کار استفاده از سایه‌های طبیعی مانند صورتی، قهوه‌ای و برهنه است.

5. گوشه ها را سایه بزنید

خط لب خود را بردارید و از آن برای سایه زدن گوشه های بیرونی لب های خود استفاده کنید و کمی از خطوط خارج شوید. با سایه زدن، از تضاد شدید بین خط لب و رنگ لب خود جلوگیری خواهید کرد.

نکات مهم برای کشیدن خط لب

6. کمان کوپید خود را تعریف کنید

مورد دیگر در نکات مهم برای کشیدن خط لب کمان کوپید است . در مرحله بعد، شما می خواهید کمان کوپید خود را برجسته کنید. درست خارج از خط لب طبیعی خود، یک X روی کمان کوپید خود ایجاد کنید و آن را مطابق شکل لب های خود پر کنید. برای کسانی که کمان کوپید مشخصی ندارند، به سادگی خطوط طبیعی لب های خود را دنبال کنید.

نکات مهم برای کشیدن خط لب

7. خطوط لب های خود را با توجه به شکل آنها مشخص کنید

بعد از اینکه گوشه ها را سایه زدید و کمان کوپید را پر کردید، خط بقیه لب هایتان را به پایان برسانید، فقط کمی خارج از خط طبیعی لبتان. تشخیص شکل لب و رعایت آن هنگام خط کشیدن مفید است. به خاطر داشته باشید که کمتر، بیشتر است، بنابراین از ایجاد شکل جدید یا خطوط خشن خودداری کنید. هنگامی که با موفقیت خطوط لب های خود را ترسیم کردید، می توانید از خط لب خود برای سایه زدن ملایم خطوطی که ایجاد کرده اید استفاده کنید تا پر شدن بیشتر شود.

8. رژ لب خود را انتخاب کنید و فضای خالی را پر کنید

شما نباید بقیه لب های خود را بعد از اینکه آنها را خط زدید خالی بگذارید، بنابراین رژ لب ضروری است. هنگام انتخاب رنگ رژ لب، یک بار دیگر به دنبال رنگی باشید که ظاهری طبیعی دارد. در مورد سایه، رنگی را انتخاب کنید که یک تا دو درجه روشن تر از خط لب شما باشد تا به ایجاد توهم لب های پرتر کمک کند. آن را به عنوان کانتور و هایلایت برای لب های خود در نظر بگیرید و به همین ترتیب ابعاد و لیفت را به آن اضافه کنید. رژ لب خود را به طور معمول بمالید و با استفاده از گلوله شکلی را که قبلاً مشخص کردید دنبال کنید. همچنین می توانید از برس لب برای اعمال دقیق تر استفاده کنید.

نکات مهم برای کشیدن خط لب

9. روی لبه ها تمرکز کنید

به جای تمیز کردن لب های خود با کانسیلر، در واقع می خواهید برعکس عمل کنید. از نوک انگشت یا برس لب خود استفاده کنید تا به آرامی خط لب خود را لکه دار کنید و خطی طبیعی تر و نرم تر در اطراف خطوط لب خود ایجاد کنید.

10. مقداری هایلایتر اضافه کنید

ظاهر خود را با استفاده از هایلایتر پودری بر روی کمان کوپید خود به پایان برسانید. شبیه به کانتور و هایلایت، این کار به بلند کردن لب‌های شما کمک می‌کند و ظاهر یک نفخ پرتر و مشخص‌تر را نشان می‌دهد. انگشت اشاره خود را به هایلایتر بمالید و به آرامی آن را روی کمان کوپید بکشید، سپس از یک انگشت تمیز یا اسفنج آرایشی خود استفاده کنید تا به آرامی آن را با هم ترکیب کنید.

سخن آخر: 

امیدواریم از این روش استفاده کرده و بتوانید با این راه ها به بهترین نحو ممکن از خط لب خود استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی ما را بخوانید و نظر خود را با ما در میان بگذارید: چند روش برای جلوگیری از ماسیدن رژ لب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.