آرایش صورت, انواع لوازم آرایشی

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست : سایه مناسب رژگونه برای هر آرایشی ضروری است – چه در حال ایجاد آرایش طبیعی یا یک چهره پر از آرایش باشید. رژگونه در کنار هم قرار دادن کل ظاهر شما بسیار عالی عمل می کند و به پوست شما کمک می کند تا حالت طبیعی و براقی را به شما بدهد.

اما با سایه‌های مختلف از هلویی تا آلویی تا صورتی و فراتر از آن، به راحتی می‌توان در همه انتخاب‌ها غرق شد، به‌ویژه زمانی که سعی می‌کنید بفهمید کدام رنگ با رنگ پوست شما بهترین به نظر می‌رسد. برای اینکه این روند کمی آسان‌تر شود، نحوه یافتن رنگ رژگونه مناسب برای رنگ پوستتان را شرح می‌دهیم. همانطور که بهترین رنگ رژگونه برای هر رنگ و ته رنگ پوست را به اشتراک می گذاریم، یادداشت برداری کنید.

چگونه رژگونه مناسب برای رنگ پوستم را پیدا کنم؟

هنگامی که به دنبال رژگونه مناسب برای رنگ پوست خود هستید، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید سایه و مهمتر از همه نحوه جفت شدن آن با رنگ پوست شما است. سایه‌های روشن‌تر رژگونه صورتی و پاستل، رنگ‌های رنگ‌پریده پوست را صاف‌تر می‌کنند، در حالی که سایه‌های پر جنب و جوش و رنگدانه‌ای مانند توت‌ای تیره، بنفش و قرمز روی پوست‌های تیره‌تر بهتر به نظر می‌رسند. اگر با سایه مناسب رژگونه از نظر عمق، رنگدانه و رنگ برای تکمیل رنگ پوست خود شروع نمی کنید، تمرکز روی رنگ زیر کمکی نمی کند.

هنگامی که رنگ رژگونه مناسب برای رنگ پوست خود را شناسایی کردید، باید مطمئن شوید که ته رنگ خود را در نظر داشته باشید. اگر مطمئن نیستید که چیست، مچ دست خود را برگردانید و به رگ های خود نگاه کنید. اگر سبز هستند، شما ته رنگ گرم دارید. اگر آبی یا بنفش هستند، ته رنگ سردی دارید. اگر رنگ رژگونه شما رنگ نادرستی برای پوست شما باشد، ممکن است رنگ صورت شما کدر و بی‌درخش به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: رنگ پوست شما در کدام دسته از طبقه بندی فیتزپاتریک قرار دارد؟

این بدان معنی است که اگر ته رنگ گرم یا زرد دارید، به دنبال رژگونه نارنجی یا قرمز خواهید بود. اگر ته رنگ سردی دارید، پس رژگونه ای با پایه آبی یا صورتی است. اگر ته رنگ خنثی دارید (یعنی هم محصولات آرایشی سرد و هم گرم مناسب شما هستند)، خوش شانس هستید، زیرا بیشتر رنگ های رژگونه رنگ پوست شما را صاف می کنند. همانطور که گفته شد، به جای رنگ های روشن و روشن، از سایه های ملایم تر و گرم تر استفاده کنید.

بهترین رنگ رژگونه ما را برای هر رنگ پوست بررسی کنید.

بهترین رژگونه برای پوست روشن

رژگونه صورتی روشن یا هلویی بهترین انتخاب برای پوست روشن است زیرا برافروختگی طبیعی پوست را تقلید می کند. کنتراست برای پوست روشن مناسب است و افراط در آن واقعاً سخت است. اگر احساس ماجراجویی می کنید و می خواهید یک رژگونه مرجانی یا سایه روشن دیگری را امتحان کنید، از یک دست روشن برای اعمال یک لایه رنگ شفاف استفاده کنید.

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید رژگونه براساس فرم و رنگ پوست

بهترین رژگونه برای پوست های متوسط

برای کسانی که پوست متوسطی دارند، رنگ های صورتی، هلویی و برنزی همچنان گزینه ای عالی هستند. برخلاف پوست‌های روشن، رنگ‌های پوست متوسط ​​کمی آزادی عمل بیشتری دارند، زیرا معمولاً ترکیبی از رنگ‌های گرم و سرد برای نمایش رنگ‌های غنی‌تر دارند. رنگ‌های هلویی بسیار جذاب هستند زیرا رنگ‌های گرم و سرد را به اشتراک می‌گذارند، در حالی که رنگ‌های ارغوانی یا توت‌ای می‌توانند به ایجاد رنگی جوان و سالم کمک کنند.

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

بهترین رژگونه برای پوست زیتونی

اگر پوست زیتونی دارید، رنگ پوست غنی شما نیاز به سایه عمیقی از رژگونه مانند آلویی، مرجانی روشن، صورتی پر جنب و جوش و رنگ های قهوه ای شاداب دارد. مانند رنگ پوست متوسط، پوست زیتونی دارای ته رنگ های گرم و سرد است، بنابراین تنها رنگی که می خواهید از آن اجتناب کنید، سایه های کم رنگ و سرد است.

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

بهترین رژگونه برای پوست تیره

وقتی صحبت از بهترین رژگونه برای رنگ پوست تیره و عمیق می شود، رنگدانه های غنی از قرمز، توت و نارنجی بسیار جذاب هستند. سایه های گرم قهوه ای، بوردو و بنفش نیز همینطور است. مراقب سایه‌های رژگونه‌ای با رنگ سرد و کم‌رنگ مانند صورتی روشن باشید، زیرا می‌توانند پوست را بشویید.

معرفی رژگونه برای انواع رنگ پوست

بیشتر بخوانید: چند رژ جذاب مناسب برای پوست تیره و سبزه خانم ها

سخن آخر:

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید بهترین رژگونه را برای پوست خود انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.