آرایش صورت, آرایش و زیبایی

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید : هنگامی که آرایش های برگشتی به ذهن شما خطور می کند، احتمالاً به سایه چشم پر زرق و برق دهه 70، ابروی لاغر بدنام دهه 90 یا دوره آرایش مد دهه 60 و خط چشم دو بال فکر می کنید. این آرایش های نوستالژیک بارها و بارها به ترندها بازمی گردند زیرا آنچه قدیمی است همیشه می تواند دوباره جدید شود. در این مطلب ویژگی های میکاپ دهه 60 میلادی را ببینید.

1. لب های مات شده

لب های مات و صورتی بچه در دهه 60 مورد علاقه طرفداران بود. با اثبات اینکه تاریخ واقعاً تکرار می شود، روند آرایش مات در دهه 90 دوباره ظاهر شد و تا اوایل با روند Y2K سایه چشم مات ادامه یافت.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

2. سایه چشم را برش بزنید

در حالی که این آرایش چشم دراماتیک هنوز هم امروزی رایج است، با امتحان کردن چین‌های برش فضای منفی، به آن تغییری مدرن بدهید. با سایه‌های سیاه و سفید برای استایل تک رنگ استفاده کنید یا آن را در سایه‌های قهوه‌ای و برهنه امتحان کنید تا ظاهری خنثی داشته باشید.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

بیشتر بخوانید: چطور سایه چشم بزنیم؟ در سایه زدن به چه نکاتی را توجه کنیم؟

3. چشم گربه ای زیر چشم

هر گونه تغییر چشم گربه ای تیز، یکی از آن تیپ هایی است که هرگز از مد نمی افتد. نسخه دهه 60 خط چشم بالدار کمی متفاوت از چیزی است که امروز به دیدن آن عادت کرده ایم، به جای اینکه چشم گربه ای را روی خط مژه بالایی قرار دهند، به خط مژه پایینی رفته و بال زیر چشم را تکان می دهند. پوشاندن خط مژه پایین به ظاهری برجسته به چشم ها کمک می کند. در نتیجه، قطعه تمام شده برای بسیاری از اشکال مختلف چشم بسیار جذاب است و دستیابی به آن کمی ساده تر از یک بال کلاسیک است.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

4. خط چشم گرافیکی

واقعیت جالب – ظاهر گرافیکی خط چشم که امروزه در رسانه های اجتماعی مرسوم است، در واقع از دهه 60 سرچشمه گرفته است. در کنار خط چشم گرافیکی، خط چشم دو بال و سایر تغییرات پیچ خورده و پیچیده بود که اصول را تغییر می دهد.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

5. پوستی با ظاهر طبیعی و درخشان

وقتی نوبت به آرایش صورت رسید، مردم دهه 60 همه چیز را به حداقل رساندند. با خط چشم پیچیده، چین‌های بریده‌شده و رنگ‌های پاستلی که ظاهر آرایش آن‌ها را برجسته می‌کند، چهره‌ای با ظاهر طبیعی و درخشان به عنوان یک بوم عالی عمل می‌کند.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

6. خط چشم گشاده

این آرایش چشم نمادین با الهام از دهه 60 تماماً در مورد ایجاد توهم چشم های معصوم و گشاد است. برای رسیدن به آرایش چشم دوز، یک خط چشم نود را روی خط آب بکشید تا به چشمانتان حالتی درخشان بدهد.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

7. لب نود

از آنجایی که دهه 60 به ظاهر چشمگیر علاقه داشت، بسیار شبیه به پوست، یک لب طبیعی غالب بود. چه یک رژ لب مات نود یا یک مومیایی لب شفاف، این امکان را فراهم می کند که تمرکز روی خط چشم گرافیکی، چین های برش برجسته یا لب های مات شده باشد.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

8. مژه های حجیم

درست است که زیبایی های دهه 60 برای تکمیل ظاهر نمادین سایه چشم و خط چشم خود به مژه های پررنگ افراط می کردند.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

9. سایه چشم خاکستری

در طول دهه 60، سایه چشم خاکستری برای بسیاری یک سایه خنثی بود. مانند سایه‌های چشم‌های قهوه‌ای و مایل به رنگ مورد علاقه امروز ما، سایه‌های خاکستری می‌تواند چندین ظاهر مختلف را تکمیل کند و خیلی خشن نیست.

ترند میکاپ دهه 60 را ببینید

سخن آخر: 

امیدواریم این ترند ها را بپسندید و بتوانید از آنها در آرایش خود استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: آموزش آرایش برای افراد مبتدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.