آرایش صورت, آرایش لب

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز : این نکات ساده به شما کمک می کند تا آن سایه جسورانه و جاودانه را مانند یک دیوا با اعتماد به نفس تکان دهید.

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

هر زمان که به چیزی برجسته و کلاسیک فکر می کنیم به رژلب های قرمز فکر می کنیم اگر می دانید که چگونه رژ لب قرمز را درست بپوشید می تواند لب های شما را برجسته و جذاب و جذاب نشان دهد.

لب های قرمز یک روند غیرقابل جایگزین و یک سایه جذاب جهانی است که هر رنگ پوستی را تحسین می کند شما سایه های بی پایان قرمز را پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید رژ لب قرمز را به نحوی استفاده کنید باید بدانید که چگونه از آن بیشترین بهره را ببرید این مقاله راهنمای نهایی شما در مورد نحوه استفاده از رژ لب قرمز برای احساس جسور اعتماد به نفس و قدرت خواهد بود.

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

نحوه استفاده از رژ لب قرمز – نکات و ترفندها

قبل از شروع آموزش خود در مورد نحوه زدن رژ لب قرمز در اینجا چند نکته برای ایجاد رژ لب قرمز عالی وجود دارد.

پیدا کردن رنگ قرمز کامل اولین مانع است آیا می دانستید رنگ قرمز به دسته های مختلفی از تن ها تقسیم می شود؟ به عنوان مثال قرمز، آبی و نارنجی واقعی. با سایه های مختلف آزمایش کنید تا علامت قرمز خود را پیدا کنید.

بعدی یافتن پایان و فرمولی است که با آن راحت‌تر هستید می توانید بین رژلب های مات، براق، شفاف کرم و مایع یکی را انتخاب کنید.

قبل از شروع لب های خود را با یک اسکراب لب یا یک مسواک قدیمی برای استفاده صاف و بی عیب لایه برداری کنید. این کار همچنین به افزایش طول عمر رژ لب شما کمک می کند.

فراموش نکنید که قبل از زدن رژلب از یک بالم لب یا پرایمر برای مرطوب کردن لب های خود استفاده کنید.

اگر می خواهید از خونریزی یا جمع شدن رژ لب براق خود جلوگیری کنید قبل از استفاده از خط لب برای خط لب استفاده کنید.

اگر مبتدی هستید ما سایه‌ای مانند قرمز را پیشنهاد می‌کنیم که دقیقاً در وسط رنگ‌های گرم و سرد قرار دارد و آن را به بهترین رژ لب قرمز برای هر رنگ پوستی تبدیل می‌کند.

آموزش نحوه زدن رژ لب قرمز به طور عالی

در اینجا موارد ضروری است که قبل از شروع استفاده از رژ لب قرمز به آنها نیاز دارید.

آنچه شما نیاز دارید|آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

بالم لب
رژلب قرمز
مداد خط لب
برس لب
کانسیلر
پودر صورت
بافت ها

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

مرحله 1: لب های خود را آماده کنید

ترجیحاً قبل از شروع آرایش از یک بالم لب مغذی استفاده کنید تا زمان کافی برای جذب در پوست شما داشته باشد.

اگر لب های شما ترک خورده یا خشک شده اند به آرامی با استفاده از یک دستمال مرطوب آن را لایه برداری کرده و پوست مرده را پاک کنید.

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

مرحله 2: بالم لب را پاک کنید

پس از آماده کردن لب مستقیماً با رژ لب خود وارد نشوید در عوض، از دستمال برای پاک کردن بالم لب استفاده کنید.

در مرحله بعد یک لایه پودر را با یک براش روی لب های خود بزنید تا یک بالم زیبا و خشک برای چسبیدن رژ لبتان ایجاد کنید.

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

مرحله 3: رژ لب را بزنید

قبل از کشیدن خط لب رژ لب بزنید از یک براش لب استفاده کنید تا فرمول را واقعاً روی لب های خود استفاده کنید.

آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز

مرحله 4: مداد لب بزنید

برای مشخص کردن لبه ها و اصلاح هر گونه ناهمواری یا عدم تقارن روی لب، از مداد لب در سایه ای که با رژ لب قرمز شما مطابقت دارد استفاده کنید. همچنین می‌توانید از مداد برای کشیدن کمی لب‌ها استفاده کنید تا ضخیم‌تر و پرتر به نظر برسند.

نکته حرفه ای: از خط لبی که به طور قابل توجهی سبک تر از رژ لب شما است استفاده نکنید مگر اینکه بخواهید لب های خود را کوچکتر نشان دهید.

همچنین از رژ لبی که خیلی تیره‌تر از رژ لب‌تان است استفاده نکنید مگر اینکه به دنبال ظاهری آمبره باشید (در این صورت باید به یاد داشته باشید که آن را واقعاً خیلی خوب ترکیب کنید.

رژ لب قرمز

مرحله 5: لب های خود را لکه دار کنید

یک لایه دستمال کاغذی بردارید و روی لب های خود فشار دهید تا روغن های اضافی جذب شود و سپس یک لایه سبک دیگر از رژ لب خود را دوباره بزنید این کار زمان استفاده از رژ لب شما را دو برابر می کند.

رژ لب قرمز

مرحله 6: پاکسازی لب

برای تمیز کردن و تیز کردن لبه های لب از یک براش زاویه دار با کمی کانسیلر روی آن استفاده کنید. شما از براش مانند یک پاک کن برای دستیابی به لبه ترد و تمیز استفاده می کنید.

در نهایت یک براش بردارید و آن را به مقداری پودر صورت آغشته کنید. از آن برای پودر کردن پوست درست در امتداد لبه های لب خود استفاده کنید.

این به جذب هر گونه روغن اضافی در ناحیه کمک می کند و از ذوب شدن و خونریزی رژ لب جلوگیری می کند.

رژ لب قرمز

مرحله 7: رژ لب روی دندان های خود را بررسی کنید

هنگام استفاده از رژ لب قرمز، اشتباه رایجی را مرتکب می شویم که لکه های روی دندان هایمان را بررسی نمی کنیم . اطمینان حاصل کنید که قبل از بیرون آمدن یک بررسی سریع انجام دهید.

رژ لب قرمز

سخن پایانی:

خانم‌ها، اگر تازه به سراغ رژ لب‌ها می‌روید، نترسید که قرمز را تکان دهید فقط به این دلیل که رنگ پررنگی دارد. اعتماد به نفسی که رژ لب قرمزتان به شما می دهد را در آغوش بگیرید!

رژ لب قرمز نه تنها با لباس مشکی کوچک شما در یک شب خاص عالی به نظر می رسد بلکه با یک شلوار جین و یک ژاکت معمولی در بعدازظهر شنبه نیز فوق العاده جذاب به نظر می رسد.

به ما اعتماد کنید با لب های قرمز زیبا هرگز اشتباه نخواهید کرد شما فقط باید لحنی که برای شما مناسب است را مشخص کنید و ظاهر شما را لایت تر می کند بقیه در ادامه خواهد آمد.

بنابراین به ساختی بروید که برای خودتان ظاهری نمایشی داشته باشد قبل از زدن رژ لب فراموش نکنید که لب هایتان را آبرسانی کنید.

سوالات متداول

چه نوع رژ لب قرمز برای من مناسب است؟

وقتی صحبت از قرمز می شود قرمزهای واقعی که ته رنگ نارنجی یا آبی ندارند همه رنگ های پوست را صاف می کنند.

انتخاب رنگ رژ لب بستگی به سطح راحتی شما با روکش های مات، کرمی یا براق دارد. برای اینکه بفهمید چه چیزی را بیشتر دوست دارید، امتحان کنید!

آیا هنگام استفاده از لب قرمز باید بقیه آرایشم را ساده نگه دارم؟

آره! این به ویژه در مورد آرایش پایه شما صدق می کند اطمینان حاصل کنید که زیاد رژگونه یا کانتورینگ سنگین انجام نمی دهید زیرا ممکن است در نهایت بلند و زبر به نظر برسید.

اشکالی ندارد که چشمان خود را با یک خط چشم بالدار یا حتی یک سایه چشم دودی ظریف تقویت کنید. اما حداقل نگه داشتن آن کلیدی است.

من لبهای نازکی دارم چگونه رژ لب قرمز را برداریم؟

رنگ های تند می توانند لب های شما را نازک تر نشان دهند اما اگر به تکنیک کاربردی مسلط باشید با رنگ قرمز مشکلی نخواهید داشت. از خط لب استفاده کنید و به رژ لب قرمز با روکش کرم بچسبانید تا لب هایتان پرتر به نظر برسد.

کدام رژ لب قرمز موهای تیره من را صاف می کند؟

سبزه ها! قرمزهای واقعی یا قرمزهای توتی روشن را امتحان کنید ناامید نخواهید شد.

اگر پوستی روشن تا کم رنگ داشته باشم، رژ لب قرمز خوب چیست؟

اول از همه از رنگ های تند دوری نکنید توصیه می کنیم قرمز واقعی قرمز آجری تیره یا قرمز گیلاسی را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.