آرایش چشم

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم : وقتی صحبت از آرایش چشم به میان می‌آید، تعدادی از آرایش‌های کلیدی وجود دارد که احتمالاً بارها و بارها به آن‌ها بازگشته‌اید، اما آن چیزی که برتر است باید چشم دودی باشد.

چیزی که یک چشم دودی خوب را از یک چشم دودی عالی جدا می کند، تکنیک است. مطمئناً، می‌توانید ظاهر زیبایی را که در شبکه‌های اجتماعی با آن مواجه می‌شوید تکرار کنید، اما پیدا کردن فردی با شکل چشمی مشابه شما، به جذاب‌ترین نتیجه نهایی منجر می‌شود.

برای رسیدن به بهترین چشم دودی خود، این مجموعه آموزشی را برای دستیابی به چشم دودی کامل بر اساس شکل چشم خود در نظر بگیرید. از چشم‌های کلاه‌دار گرفته تا چشم‌های رو به پایین گرفته تا چشم‌های یکپارچه، هر فرم چشمی دارای یک تکنیک آرایشی است که مناسب‌تر است. یادداشت بردارید تا نحوه دستیابی به چشم دودی عالی برای هر شکل چشم منحصر به فرد را به اشتراک بگذاریم.

آیا چشم دودی برای همه خوب به نظر می رسد؟

چشم دودی می تواند برای همه خوب به نظر برسد، اما بسیار مهم است که برجسته شود که چشم دودی برای همه یک اندازه نیست. آرک، خط چشم سنگین ممکن است برای چشم های گرد مفید باشد، اما چشم های کلاه دار را سنگین و خسته نشان می دهد.

در نهایت، ایجاد یک آرایش چشم دودی زرق و برق دار به ایجاد تنظیمات مناسب برای شکل چشم شما منجر می شود و این می تواند کمی تمرین داشته باشد. هنگامی که یاد گرفتید چه چیزی برای شکل چشم‌هایتان جذاب‌تر است، چشم دودی و سایر آرایش‌های آرایش چشم‌تان بلافاصله بالا می‌آیند.

بیشتر بخوانید: آرایش چشم اسموکی چیست؟ تصاویر آرایش اسموکی

چگونه می توان یک ظاهر دودی ایده آل برای شکل چشم خود ایجاد کرد

هنگامی که شروع به آرایش چشم خود برای شکل چشم خود کردید، انتظار داشته باشید که نتایج بهتر، جذاب تر و سفارشی تر به نظر برسند. واقعاً تفاوت چندانی با مراقبت از موهای خود با توجه به نوع موی شما ندارد – که بی‌معنی است.

به طور کلی، این یکی از بهترین و آسان‌ترین کارهایی است که می‌توانید برای ارتقای روتین آرایش خود انجام دهید و نتایج خود گویای آن هستند. بنابراین، با آموزش‌های آرایش چشم دودی برای هر شکل چشم، آرایش چشم خود را تقویت کنید.

بیشتر بخوانید: انتخاب سایه چشم براساس فرم چشم

آموزش سایه اسموکی برای چشم های کلاه دار

در ابتدا به آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم کلاه دار می پردازیم.

چشم های کلاه دار فاقد فضای قابل رویت پلک هستند. اگر پلک‌هایتان با پوست روی استخوان ابرو پوشانده شود، متوجه خواهید شد که چشم‌های کلاه‌دار دارید – یک شاخص کلیدی این است که وقتی چشم‌هایتان باز هستند، بیشتر آرایش چشم‌تان پنهان باشد. کمبود فضای پلک می‌تواند آرایش چشم را سخت کند، اما وقتی روش صحیح آرایش خود را می‌دانید، فقط چند ترفند ظریف و ظریف می‌تواند تفاوت بزرگی در نتیجه ایجاد کند.

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

برای اینکه چشم‌های کلاهدار را سنگین‌تر نشان دهید، از سایه‌های تیره و خشن دوری کنید. سایه چشم مشکی را با سایه قهوه ای متوسط ​​جایگزین کنید. از یک برس کرکی استفاده کنید تا آن را از طریق چین مخلوط کنید و آن را به گوشه بیرونی بکشید و به سمت بیرون و بالا مخلوط کنید. یک سایه درخشانکمی بالاتر از چین طبیعی خود قرار دهید، و برای شستشوی ظریف رنگ، به سمت بالا ترکیب شود.

با سایه هایلایتردر گوشه های داخلی خط مژه پایین و استخوان ابرو خود را ادامه دهید. این کمی سایه روشن می تواند به ایجاد شکاف بین چشم ها و ابروهای شما کمک کند که باعث می شود چشمان شما بازتر به نظر برسد.

آموزش سایه اسموکی برای چشم های گرد

دومین آرایش ُ‌آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم گرد است. اگر می‌توانید سفیدی‌های اطراف بالا و پایین عنبیه خود را ببینید، احتمالاً چشم‌های گرد دارید. این شکل چشم دوزی مکمل زیبایی برای هر نوع چشمی است، به خصوص چشم دودی، زیرا می‌توانید از سایه چشم و خط چشم برای بلند کردن و بلند کردن چشم استفاده کنید.

هدف شما از چشم دودی باید این باشد که گوشه های بیرونی را بلند کنید و شکل چشم خود را دراز کنید.

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

یک برس خط چشم را در سایه چشم آغشته کنید و شروع به خط چشم خود از وسط کنید و به سمت بیرون حرکت کنید تا شکل یک بال ایجاد کنید. یک برس سایه چشم تمیز بردارید و بال آن را با هم مخلوط کنید تا شکل نرم‌تری ایجاد کنید. انتخاب این خط چشم بالدار ظریف و تمرکز سایه چشم روی گوشه های بیرونی چشم به بلندتر شدن فرم گرد کمک می کند.

نکته سردبیر: اگر چشم‌های گرد دارید و دوست دارید مژه مصنوعی بزنید، مژه را از وسط نصف کنید و آن را فقط به گوشه‌های بیرونی بمالید. این یک هک آسان است که فرم چشم های گرد شما را بلند و کشیده می کند.

بیشتر بخوانید: 4 مدل سایه سبز ترند 1401

آموزش سایه اسموکی برای چشم های کوچک

اگر فکر می کنید که چشم دودی برای چشم های کوچک شما خیلی خشن است – ما اینجا هستیم تا این تصور را از بین ببریم. چشم های کوچک می توانند چشم های کلاه دار یا چشم های بادامی نیز باشند، چیزی که باعث می شود آنها را کوچک در نظر بگیریم اندازه آنها در مقایسه با بقیه ویژگی های شماست. اگر چشمان شما کوچکتر از دهان و بینی است، احتمالاً چشمان کوچکی دارید و به راحتی می توانید شکل آنها را با آرایش خود اغراق کنید. سلاح مخفی شما خط چشم سفید یا نود خواهد بود.

سایه چشم نود را انتخاب کنید و به آرامی آن را روی پلک بکشید. از یک دست سبک استفاده کنید و به سمت بالا مخلوط کنید تا جلوه ای ترکیبی و شستشوی رنگی ایجاد کنید که کل درب را می پوشاند. برنزر خود را بگیرید و آن را با سایه ای که به تازگی روی سرپوش گذاشته اید، در قسمت چین قرار دهید. این کمک می کند تا مطمئن شوید که همه چیز با بقیه آرایش شما یکپارچه و منسجم است.

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

مهم ترین مرحله این است که خط مژه های پایین را با یک خط چشم سفید یا خنثی خط چشم بزنید تا چشم بازتر و بیدارتر به نظر برسد.

برنزی را که روی چین زده‌اید و یک برس کرکی برای خط مژه‌های پایینی، زیر خط چشمی که به تازگی زده‌اید، بگیرید تا ظاهر را جمع کند. استفاده از برنزه‌کننده به‌جای سایه‌های تیره‌تر، به ایجاد ظاهری درشت‌تر کمک می‌کند. با استفاده از خط چشم ظاهر خود را با یک بال کودک تکمیل کنید. مژه های خود را فر کنید و چند لایه از ریمل مژه های خود را بلند و بلندتر کنید تا ظاهری کاملا بیدار داشته باشید.

آموزش سایه اسموکی برای چشم های رو به پایین

این قسمن مربوط به آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم رو به پایین است. چشم‌های رو به پایین معمولاً شکل بادامی دارند و در گوشه‌های بیرونی کمی شیب به سمت پایین دارند. این شیب رو به پایین در واقع می تواند باعث شود که پلک های بالایی شما بسیار بلندتر از پلک های پایین به نظر برسند. به همین دلیل، خط چشم بالدار و ترکیب کردن سایه چشم به سمت بالا معجزه می کند تا به بلند شدن چشم کمک کند.

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

با استفاده از سایه هایلایت روشن روی کل پلک و گوشه های داخلی چشمتان شروع کنید. سپس، با استفاده از یک برس سایه چشم کرکی، سایه قهوه‌ای متوسط ​​را از وسط پلک تا گوشه بیرونی مخلوط کرده و آن را با حرکت رو به بالا روی آن بکشید تا چشم بلند شود. سایه قهوه ای تیره را بردارید و آن را در گوشه بیرونی پلک خود قرار دهید، به ترکیب شدن به سمت بالا ادامه دهید و شکل یک بال را ایجاد کنید.

پس از اتمام استفاده از سایه چشم، به ایجاد ظاهری برجسته با خط چشم ادامه دهید. با استفاده از خط چشم بال را با حرکت رو به بالا ایجاد کنید که از شکل سایه چشم شما پیروی می کند. خط مژه پایینی خود را با خط چشم مدادی مشخص کنید و با برجسته کردن مژه های خود با ریمل ظاهرتان را به پایان برسانید.

بیشتر بخوانید:

آشنایی کلی با انواع سایه چشم

آموزش سایه اسموکی برای چشم بادامی

چشم های بادامی یا چشم های رو به بالا همان شکل بیضی شکل چشم های رو به پایین را دارند. تفاوت اصلی این است که آنها یک لیفت طبیعی به سمت بالا در گوشه بیرونی دارند و پلک های پایین برجسته تر هستند و بسیار طولانی تر از پلک های بالایی ظاهر می شوند. چشم‌های بادامی یکی از جذاب‌ترین شکل‌های چشم هستند، زیرا تقریباً با هر آرایشی، از جمله چشم دودی، زیبا به نظر می‌رسند.

از سایه چشم و یک برس کوچک سایه چشم برای برجسته کردن استخوان ابرو و گوشه داخلی چشم استفاده کنید. در مرحله بعد از سایه خاکستری مات استفاده کنید تا رنگ را روی پلک به آرامی ترکیب کنید.

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

سپس سایه سایه نقره ای را از وسط پلک خود تا گوشه داخلی ترکیب کنید و آن را با سایه هایلایتی که ابتدا اضافه کرده اید وصل کنید. یکی از سایه های براق خاکستری تیره را انتخاب کنید و از آن برای پیروی از شکل چشم خود استفاده کنید و سایه را به سمت بیرون و بالا ترکیب کنید. یک برس سایه چشم تمیز بردارید و به آرامی لبه ها را با هم مخلوط کنید تا مطمئن شوید که همه چیز یکدست است.

خط مژه بالایی را با خط چشم مدادی بپوشانید. با همین آستر، خط مژه پایینی را خط بکشید تا فرم چشم متعادل شود. ریمل را بردارید و از آن برای پوشاندن مژه های بالا و پایین استفاده کنید تا طولی شدید داشته باشید تا ظاهرتان به پایان برسد.

آموزش سایه اسموکی برای چشم های مونولید

آخرین مرحله،‌ آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم مولویید است. مونولیدها چین مشخصی ندارند، اما خوبی آن این است که به راحتی می توان آن را با آرایش جعل کرد. چشم دودی یک راه عالی برای تقویت چشم های یکپارچه است زیرا سایه های ترکیبی به ایجاد چین و چروک کمک می کند.

بهترین نکته برای دستیابی به چشم دودی در صورت داشتن چشم های مونولید استفاده از خط چشم است نه سایه چشم. از خط چشدر رنگ بادمجانی یا برنزی استفاده کنید. از پایه مژه‌هایتان شروع کنید، از مداد برای پر کردن درب آن استفاده کنید تا شکل نیمه ماه، شبیه به سایه‌های یک چین طبیعی ایجاد کنید. هنگامی که شکل نیمه ماه را پر کردید، به سرعت یک برس سایه چشم کرکی بردارید و از آن برای ترکیب لبه های منحنی استفاده کنید. در اینجا مهم است که سریع کار کنید زیرا خط چشم ضد آب به سرعت خشک می شود و این می تواند منجر به لکه شود.

آموزش سایه اسموکی براساس فرم چشم

هنگامی که لبه ها با هم ترکیب شدند، یک سایه چشم خنثی و یک برس سایه چشم کرکی بردارید و از آن برای ترکیب لبه های چین مصنوعی که با خط چشم ایجاد کرده اید استفاده کنید. سایه را به سمت بیرون و با حرکت رو به بالا ترکیب کنید تا شکل ظریف یک بال ایجاد کنید. سپس همان برس و سایه چشم را بردارید و از آن برای دود کردن خط مژه پایین استفاده کنید.

سخن آخر: 

امیدواریم از این روش ها استفاده کرده و بتوانید به بهترین روش چشم های خود را ارایش دودی کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: آموزش آرایش چشم دودی کلاسیک + ویدیو

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.