آرایش چشم, آرایش و زیبایی

آرایش چشم برای چشم های افتاده

آرایش چشم برای چشم های افتاده

آرایش چشم برای چشم های افتاده

آرایش چشم برای چشم های افتاده : استفاده از آرایش چشم برای همه یکسان نیست زیرا افراد شکل و ویژگی های چشم متفاوتی دارند. آرایش چشم‌های افتاده به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و ترفندها نیاز دارد زیرا اغلب پیر و خسته به نظر می‌رسند. بنابراین اگر لباس می پوشید و می خواهید چشمانتان سرحال به نظر برسد، این پست برای شما مناسب است. به خواندن ادامه دهید!

آرایش چشم برای چشم های افتاده

بهترین آرایش چشم برای چشم های افتاده

این نکات نکاتی است که به راحتی می توان در مورد آرایش چشم برای چشم های افتاده دنبال کرد استفاده از آرایش چشم مناسب اغلب این کار را انجام می دهد و شما را بسیار جوان تر نشان می دهد. سرحال تر به نظر می رسید.

1. از کانسیلر استفاده کنید:

یک کانسیلر مایع انتخاب کنید آرایش چشم را بهتر نگه می دارد و اجازه می دهد تمام روز ماندگار شود. مقداری را روی یک اسفنج آرایشی بردارید به آرامی روی پوست اطراف چشم بزنید و خوب مخلوط کنید. برای پوشش بهتر از خط مژه تا زیر ابرو بزنید.

آرایش چشم برای چشم های افتاده

2. رنگ ها را هوشمندانه انتخاب کنید:

با افتادگی پلک، باید در انتخاب رنگ مناسب برای سایه چشم دقت ویژه ای داشته باشیم  روی سایه‌های روشن تا متوسط ​​فکر کنید، سایه‌های تیره چشم‌ها را خسته‌تر و پیرتر نشان می‌دهد.

به رنگ های خنثی، قهوه ای، مایل به قهوه ای و سایر سایه های روشن بچسبید. از سایه های صدفی یا مرواریدی استفاده کنید که به منحرف کردن توجه از چشم های افتاده کمک می کند.

چشم پف دار

3. استفاده از سایه چشم:

یک سایه روشن بگیرید و خوب مخلوط کنید. به سمت سایه کمی تیره تر بروید و پلک ها را به آرامی کانتور کنید. از قسمت میانی که معمولاً آویزان ترین است شروع کنید، به سمت لبه بیرونی کار کنید و یک شکل بال ایجاد کنید تا مورب به نظر برسد. با چین خوردگی مخلوط کنید، اما آن را سبک نگه دارید.

 چشم پف دار

4. لایت کنید:

از سایه روشن‌کننده زیر ابروها مانند سفید یا نقره‌ای استفاده کنید تا چشم‌ها کمتر افتاده به نظر برسند. کمی با سایه چین ترکیب کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

گوشه داخلی چشم ها را خط نکشید، اگر چشمان کوچکی دارید، فقط خط مژه پایینی را با مداد چشم سفید یا مداد سفیدخط بزنید تا چشم ها بزرگتر به نظر برسند.

6. ریمل و مژه مصنوعی بزنید:

ریمل و مژه مصنوعی می تواند توجه را از پلک های افتاده دور کند. دو سه لایه ریمل بزنید یا از مژه مصنوعی استفاده کنید تا گوشه بیرونی چشم برجسته تر شود.

سپس بلندی مژه ها تمرکز را از حالت افتاده چشمان شما دور می کند. و اینجاست که ما باید تمام توجه خود را روی آن متمرکز کنیم! دور کردن چشم بیننده از چشم های افتاده.

ابتدا یک کانسیلر مایع انتخاب کنید که به خوبی دور چشم ترکیب شود و ماندگاری بیشتری داشته باشد. برای حفظ طراوت و شادابی از آرایش چشم، رنگ‌های خنثی و روشن‌تری را انتخاب کنید. یک خط چشم و ریمل بزنید تا توجه را از پلک های  افتاده دور کنید.

سخن پایانی:

در آخر امیدواریم نکات ساده ما در مورد آرایش چشم برای چشم های افتاده باعث شود چشمان شما شاداب و درخشان به نظر برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.