آرایش صورت, آرایش لب

3 کاربرد جذاب برق لب

3 کاربرد جذاب برق لب

3 کاربرد جذاب برق لب: براق کننده لب یکی از همه کاره ترین محصولات آرایشی است زیرا می توانید از آن به روش های دیگری علاوه بر زیبایی و پوشش لب استفاده کنید. درخشش‌های بسیار درخشان و رنگدانه‌های رنگارنگ براق‌کننده‌ها در واقع می‌توانند روی سایر قسمت‌های صورت استفاده شوند و براق کننده لب را به سلاح مخفی چند کاره نهایی در آرایش تبدیل می‌کنند. پیش از این، ما سه کاربرد برق لب مورد علاقه خود را گردآوری کرده‌ایم.

کاربرد برق لب شماره 1: به عنوان یک براق کننده سایه چشم

استفاده از برق لب به عنوان براق کننده چشم، روشی محبوب است. این روش به پلک ها کمی درخشش اضافی می دهد و به چشمان شما اجازه می دهد تا نور را به روشی خیره کننده جذب کنند. با پرایمر سایه چشم یا کانسیلر شروع کنید. در مرحله بعد، یک سایه چشم رنگارنگ انتخابی خود بزنید و یک براق کننده شفاف به آن اضافه کنید .

3 کاربرد جذاب برق لب

بیشتر بخوانید: چگونه با رژلب و کانسیلر لب حجیم و برجسته داشته باشید؟

کاربرد برق لب شماره 2: به عنوان رژگونه

همه افراد پوستی شاداب و جوان را دوست دارند – و یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای رسیدن به این هدف، استفاده از کمی برق لب روی گونه‌هایتان برای برافروختگی است. پس از آرایش صورت، روی چند نقطه روی سیب های گونه خود ضربه بزنید. رنگدانه صورتی گرم فوراً پوست شما را روشن می کند و برافروختگی طبیعی به شما می بخشد. این بهترین هک زمانی است که مصرف کرم یا رژگونه پودری شما کم شده است.

3 کاربرد جذاب برق لب

بیشتر بخوانید: بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

کاربرد برق لب شماره 3: به عنوان هایلایتر

آیا به دنبال این هستید که کمی درخشش به ظاهر آرایش خود اضافه کنید؟ براق کننده لب خود را با استفاده از آن به عنوان هایلایتر براق کنید. آن را روی استخوان گونه، پایین بینی و روی کمان کوپید خود بزنید تا لمسی درخشان داشته باشید. با کشیدن آن بر روی لب های خود، ظاهر را کامل کنید تا آرایش تک رنگی داشته باشید.

سخن آخر: 

همانطور که دیدید علاوه بر روی لب ها روی سایر نقاط بدن نیز میشود از برق لب استفاده کرد. نظر خود را برای ما در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. همچنین پیشنهاد میکنیم بخوانید: نحوه استفاده از اسکراب لب برای داشتن لب‌های صاف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.