آرایش چشم

10 نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک

10 نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک

10 نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک : وقتی نوبت به ایجاد یک آرایش برجسته می رسد، چشم ها می توانند آن را ایجاد کنند یا آن را بشکنند. گرچه ترندهای زیبایی برای آرایش چشم وجود دارد، اما آرایش چشم درشت آن چیزی است که هرگز از مد نمی افتد. به لطف جادوی آرایش، این ظاهر دیگر برای کسانی که چشم های بادامی درشت دارند، اختصاص ندارد. با تغییرات اندکی در روتین آرایش شما، هر کسی می تواند بدون توجه به فرم طبیعی چشم شما، ظاهری بزرگتر و درخشان تر داشته باشد. در زیر، 10 نکته و ترفند آرایشی برای تاکید بر چشم های کوچک را به اشتراک می گذاریم.

نکته 1: چشمان خود را برجسته کنید

آرایش هایلایتر نه تنها برای تقویت ویژگی های شما ضروری است، بلکه معجزه می کند تا به شما کمک کند جلوه ای پهن و باز داشته باشید. یک هایلایتر را روی استخوان ابرو، گوشه داخلی چشم و مرکز پلک هایتان بمالید تا نگاهی بلندتر و بزرگتر به شما بدهد.

بیشتر بخوانید: اشتباهاتی که نباید هنگام استفاده از هایلایتر مرتکب شوید

نکته شماره 2: ابروهای خود را مرتب کنید

ابروهای تراشیده راهی عالی برای قاب کردن صورت شما و تقویت ویژگی های شما از جمله چشمان کوچک شما هستند. ژل ابرو را به آرامی محصول را بمالید تا نواحی پراکنده را پر کنید. سپس از برس زاویه دار برای طرح و مشخص کردن شکل ابروهای خود استفاده کنید و با شانه کردن آنها با یک قرقره به پایان برسانید و کار شما تمام می شود.

مطلب مرتبط: قوانین کلی تمیز کردن ابرو مانند یک حرفه ای چگونه است؟

نکته 3: حلقه های تیره زیر چشم را پنهان کنید

کانسیلر یک آرایش ضروری به دلایل خوبی است. این معجزه می کند تا عیوب را محو کند و حلقه های تیره را برطرف کند تا ناحیه زیر چشم شما را روشن و روشن کند. کرم دور چشم تیرگی فوری را پوشش می دهد تا مقداری TLC اضافی به چشمان شما بدهد.

10 نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک

بیشتر بخوانید:چند راه موثر برای کمک به رفع دائمی سیاهی زیر چشم

نکته 4: خط چشم بالدار بزنید

خط چشم کلاسیک بالدار برای ایجاد توهم چشم های بزرگتر عالی است. هنگامی که به لبه بیرونی چشمان خود رسیدید، یک تلنگر کوچک ایجاد کنید که به سمت بالا و بیرون کشیده می شود. برای آموزش گام به گام، روی مقاله ما، نحوه دستیابی به تیزترین خط چشم بالدار خود کلیک کنید.

نکته 5: خط کش را در آغوش بگیرید

اگر یک روند آرایشی وجود دارد که می تواند آرایش چشم شما را برای چشم های کوچک تکمیل کند، خط کشی به راحتی یکی از بهترین نقاط را به خود اختصاص می دهد. این تکنیک در مورد خط مژه بالایی شما است که به ایجاد ظاهری ضخیم تر و مشخص تر کمک می کند. ما همچنین نشان می‌دهیم که باعث می‌شود به نظر برسید که اصلاً از خط چشم استفاده نمی‌کنید، بنابراین چشم‌هایتان را کوچک‌تر نمی‌کند.

نکته 6: همیشه از فر مژه استفاده کنید

استفاده از فر مژه یکی از بهترین راه ها برای برجسته کردن چشمان شماست. با استفاده از این منگنه زیبایی، به آرامی آن را در پایه مژه های خود محکم کنید و فر را به سمت بیرون بکشید تا انحنای کامل داشته باشید.

10 نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک

نکته ویرایشگر: برای اینکه مژه‌هایتان بلندتر شوند، قبل از استفاده از فر مژه‌تان، آب گرم را روی آن بمالید.

نکته شماره 7: چین خود را تعریف کنید

همانطور که کانتورینگ استخوان گونه شما را برجسته می کند و صورت شما را حجیم می کند، کانتور چین نیز می تواند همین کار را برای چشمان شما انجام دهد. این ترفند ظاهر چشم‌های عمیق‌تری را نشان می‌دهد و باعث می‌شود همتایان شما بزرگ‌تر از آنچه هستند به نظر برسند.  

نکته 8: خط چشم رنگی را در نظر بگیرید

در برخی موارد خط چشم تیره در واقع می تواند چشمان شما را کوچکتر نشان دهد، بنابراین سایه مشکی را به جای رنگ روشن تر تغییر دهید. استفاده از یک خط چشم رنگی مانند خط چشم برهنه یا سفید را روی پلک خود در نظر بگیرید. این سایه‌های خنثی به شما کمک می‌کند ظاهری روشن‌تر، طبیعی‌تر و بیدارتر داشته باشید و در نهایت چشم‌های کوچک شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. 

10 نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک

نکته 9: روی مژه های داخلی ریمل نزنید

ریمل کمک می کند تا چشمان شما برجسته شود، که هدف شماره یک چشم های کوچک است. اما قبل از اینکه شروع به رنگ کردن مژه های خود کنید، ما یک تغییر کوچک در تکنیک را توصیه می کنیم.  

نکته 10: مژه مصنوعی را امتحان کنید

استفاده از لبه‌های لاستیک و بلند شده کلیدی است که چشم‌های کوچک شما را در مرکز توجه قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید ظاهرتان را تا حدی بالا ببرید، مژه‌های مصنوعی می‌توانند این کار را انجام دهند. پیدا کردن مدل مناسبی که فرم چشم شما را تکمیل می کند ضروری است، بنابراین با خیال راحت نوار مژه را به اندازه آن کوتاه کنید. هنگامی که مجموعه کاملی از کاذب ها را به دست آوردید، از مقاله ما، نحوه استفاده از مژه مصنوعی و سایر هک های مژه مصنوعی، برای یک فرآیند یکپارچه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از ریمل با مژه مصنوعی

سخن آخر:

امیدواریم از این روش ها استفاده کرده و بتوانید از این پسچشم های خود را درشت تر نشان دهید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 10 نکته برای اینکه با آرایش چشمان خود را بزرگتر نشان دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.