رنگ و لایت مو

چگونه یک رنگ موی بلوند نچرال داشته باشیم؟

چگونه یک رنگ موی بلوند نچرال داشته باشیم؟

چگونه یک رنگ موی بلوند نچرال داشته باشیم؟: گاهی اوقات، تغییر رنگ موهایتان می‌تواند تازه‌سازی روحیه تان باشد. فرقی نمی‌کند سایه‌های پررنگ را انتخاب کنید یا برخی از هایلایت‌های ظریف را اضافه کنید، ظاهر جدید می‌تواند بهترین تقویت‌کننده اعتماد به نفس باشد. اگر می‌خواهید رنگ موهایتان را به موهای بلوند تغییر دهید، اما می‌خواهید که رنگ موی طبیعی شما به نظر برسد، ما شما را پوشش می‌دهیم. در زیر، نکاتی را در مورد ایجاد رنگ موی بلوند با ظاهر طبیعی به اشتراک می گذاریم.

چگونه رنگ موی بلوند خود را طبیعی جلوه دهیم؟

اگر آماده تغییر رنگ موی خود هستید، اما به دنبال آن نیستید که با رنگ جدید خود خیلی جسورانه رفتار کنید، برای طبیعی جلوه دادن این تغییر باید چند نکته را در نظر داشته باشید. چه تصمیم بگیرید که به سالن بروید تا یک رنگ‌ساز حرفه‌ای موهایتان را بلوند رنگ کند باید نکات زیر را در ذهن داشته باشید.

بیشتر بخوانید: محافظت از موهای بلوند آسیب دیده

1. رنگ ابروهای خود را با رنگ ریشه موهای خود هماهنگ کنید

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای تشخیص بلوند مصنوعی زمانی است که ابروها و ریشه‌های کسی با هم مطابقت ندارند. با این حال، اگر ریشه‌های تیره‌تری ندارید، همچنان باید  ابروهایتان کمی تیره‌تر از موهای بلوندتان باشد، زیرا ابروها معمولاً کمی تیره‌تر از موهای سر ما هستند.

چگونه یک رنگ موی بلوند نچرال داشته باشیم؟

2. هنگام انتخاب رنگ بلوند رنگ چشم خود را در نظر بگیرید

در بیشتر موارد، هر چه چشمان شما روشن‌تر باشد، اگر طبیعی به نظر برسید، موهایتان روشن‌تر می‌شود. اگر می‌خواهید رنگ موی بلوند روشن‌تری داشته باشید اما چشم‌های تیره دارید، فقط بیشتر رنگ موی بلوند روشن را روی انتهای موهای خود متمرکز کنید. یک امبره بلوند بسیار خفیف می تواند طبیعی به نظر برسد زیرا نور خورشید اغلب موها را کمی روشن می کند.

بیشتر بخوانید: معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

3. هنگام انتخاب رنگ بلوند، رنگ پوست خود را در نظر بگیرید

تا به حال در مورد تن های سرد و گرم شنیده اید. اگر می خواهید رنگ موهای بلوند جدید شما واقعا طبیعی به نظر برسد، حتما رنگ های سرد را با ته رنگ سرد و رنگ های گرم را با ته رنگ گرم هماهنگ کنید. اگر ته رنگ های خنثی دارید، می توانید هر رنگی را انتخاب کنید. برخی از بهترین سایه های بلوند سرد شامل بلوند خاکستری روشن، بلوند پلاتینیومی و بلوند شامپاینی است، در حالی که بلوند مرواریدی، بلوند توت فرنگی و گیلاسی و بلوند طلایی گزینه های گرم بسیار خوبی هستند.

بیشتر بخوانید: رنگ پوست شما در کدام دسته از طبقه بندی فیتزپاتریک قرار دارد؟

4. موهای بلوند خود را یک بعدی نکنید

اگر به رنگ موی طبیعی هر کسی نگاهی بیندازید، به طور کلی چند بعدی خواهد بود. در ترکیبی از موهای بلوند طبیعی، احتمالاً چند رنگ مختلف را خواهید یافت که با هم ترکیب شده اند تا ظاهری زیبا ایجاد کنند. بنابراین، اگر می‌خواهید رنگ موی بلوند شما تا حد امکان واقعی به نظر برسد، از رنگ‌شناس خود بخواهید که هایلایت‌های بالیاژ ایجاد کند و چند رنگ مختلف از بلوند را برای ظاهری ترکیبی و پر بُعد ترکیب کنید.

چگونه یک رنگ موی بلوند نچرال داشته باشیم؟

5. تناژ برنجی 

اگر تا به حال بلوند شده اید، پس می دانید که در هنگام برخورد با رنگ های برنجی چه مشکلی وجود دارد. برای رفع این مشکل، سعی کنید از شامپو و نرم‌کننده رنگ بنفش برای موهای رنگ‌شده استفاده کنید که حاوی رنگدانه‌های بنفش غنی است که به مقابله با تناژ برنجی رنگ مو ناخواسته کمک می‌کند. 

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد رنگ موی مسی طلایی

سخن آخر: 

سعی کنید این پنج نکته را برای اینکه ظاهری طبیعی داشته باشید رعایت کنید و سعی کنید در انتخاب رنگ موی خود زیاده روی نکنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: اگر از موهای بلوند خود خسته شده اید بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.