آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر » مری فیلیپس اخیراً برخی از نکات برتر آرایش خود را به اشتراک گذاشته است از آنجایی که او آرایشگر محبوب جنیفر لوپز، کندال جنر، کلویی کارداشیان، هیلی بیبر ، ایزا گونزالس و غیره است، باید توجه زیادی داشته باشید.

هنگام استفاده از کرم پودر، از مرکز صورت شروع کنید

فیلیپس می گوید که او همیشه دوست دارد از مرکز صورت شروع کند و راهش را ادامه دهد. او توضیح می دهد که یکی از مزایای استفاده از زیرسازی به این روش این است که از مصرف بیش از حد محصول نزدیک خط مو جلوگیری می کنید.

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر

زیرسازی را در حرکات رو به بالا اعمال کنید

فیلیپس می گوید: “من همیشه دوست دارم زیرسازی را در حرکت های رو به بالا اعمال کنم.” این تکنیک به لیفت صورت کمک می کند.

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر

با محصول کمتر شروع کنید

او توصیه می‌کند با محصول کمتر شروع کنید زیرا در حالی که همیشه می‌توانید به عقب برگردید و بعداً موارد بیشتری را اضافه کنید، استفاده بیش از حد در شروع می‌تواند باعث ایجاد آشفتگی شود. فیلیپس می‌گوید: «شما همیشه می‌خواهید سبک شوید، زیرا چیزها را با هم ترکیب می‌کنید.

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر

از محصولی دو درجه تیره تر برای کانتور استفاده کنید

فیلیپس توصیه می کند از محصولی استفاده کنید که دو درجه تیره تر باشد برای ایجاد ابعاد می توانید از این تکنیک در زیر استخوان گونه و کمی دور خط مو استفاده کنید.

نکات مهم و مبتدی آرایشگر جنیفر لوپز و کندال جنر

کانسیلر را در نواحی بیشتری به جای زیر چشم خود بزنید

فیلیپس می گوید که دوست دارد کانسیلر را در نقاطی که قصد دارد برجسته کند استفاده کند. او از کانسیلر در مرکز پیشانی گوشه‌های چشم که کمی تاریک می‌شویم و گوشه‌های بیرونی استفاده می‌کند تا کمی برجسته‌تر و برجسته‌تر شود.

کانسیلر

از ابزار استفاده کنید نه از انگشتانتان

این تکنیک زمانی آسان است که ابزار خوبی داشته باشید چرا می خواهید از انگشتان خود استفاده کنید وقتی ابزارهایی مانند این دارید؟ او در مورد براش های آرایشی ساعت شنی می گوید.

از ابزار استفاده کنید نه از انگشتانتان

خطوط یا منافذ را دوبار بررسی کنید

فیلیپس می‌گوید قبل از استفاده از اسپری یا پودر، بسیار مهم است که “مطمئن شوید که محصول فاقد هرگونه خط یا منافذ است”. اطمینان از اینکه آرایش را در این نقاط قرار نمی دهید به جلوگیری از چین و چروک کمک می کند.

خطوط یا منافذ را دوبار بررسی کنید

از پودر سفید کننده استفاده کنید

فیلیپس می گوید: “من فقط دوست دارم با کمی سفید کننده به آرامی براش کنم” تا همه چیز سر جای خود بماند. او اشاره می کند که بیشتر محصول اضافی را پاک می کند.

پودر سفید کننده

رژگونه را در جایی بزنید که گونه هایتان بزرگ می شوند

فیلیپس می گوید که عاشق رژگونه است او توصیه می کند که آن را درست در جایی که گونه های شما بزرگ می شوند تا کمی رنگ شود.

رژگونه مناسب صورت

هنگام برنزه کردن از براش بزرگتر و هنگام استفاده از رژگونه از براش کوچکتر استفاده کنید

فیلیپس می‌گوید یک براش بزرگ‌تر به محصول اجازه می‌دهد تا با براش هوا بیشتر به نظر برسد. در حالی که این یک ظاهر بهینه برای برنزر است، اما به طور کلی هدف رژگونه نیست، بنابراین هنگام استفاده از رژگونه از یک براش کوچکتر استفاده کنید.

براش برای میکاپ

از یک اسپری فیکس کننده برای کمک به ماندن آرایش در گرما استفاده کنید

فیلیپس می گوید که یک اسپری فیکس کننده برای کمک به سالم ماندن آرایش در گرما عالی است با این حال او خاطرنشان می کند که اگر آرایش شما در طول روز نیاز به اصلاح کمی داشته باشد، اشکالی ندارد  این کاملاً طبیعی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.