آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه پاک کردن ریمل و آرایش ضد آب

نحوه پاک کردن ریمل و آرایش ضد آب

نحوه پاک کردن ریمل و آرایش ضد آب: ریمل ضدآب می تواند برای روزهایی که نمی توانید وقت یا انرژی خود را برای لمس کردن صرف کنید، گزینه ای عالی باشد. و در تابستان، ریمل های ضد آب، محصولات ابرو ضد آب و سایر آرایش های ضد آب، کلیدی برای داشتن ظاهری بدون تکان خوردن است که عرق آورترین روزها را دوام می آورد.  اما پاک کردن آن در پایان روز می تواند دردناک باشد. ناگهان نیمه شب است و مژه هایی برای شما باقی می ماند که ظاهراً بدون کشیدن پاک نمی شوند.  پاک کردن ریمل ضد آب و سایر آرایش های ضد آب بدون آسیب لازم نیست دشوار باشد – فقط باید محصولات مناسب را داشته باشید. پس از نگاه رویایی خود غافل نشوید. در عوض، خود را با پاک کننده ریمل ضد آب و تاکتیک های صحیح حذف آماده کنید. در زیر، ما سه گزینه را برای نحوه پاک کردن ریمل ضد آب و سایر آرایش های ضد آب را به اشتراک می گذاریم.

چگونه ریمل ضد آب را پاک کنیم؟

راه های مختلفی برای پاک کردن ریمل و آرایش ضد آب وجود دارد. بهترین بخش: هیچ یک از این گزینه ها شامل مالش شدید نمی شود، چیزی که قطعاً می خواهید از آن اجتناب کنید – به خصوص در مورد ناحیه ظریف چشم شما!

1. میسلار واتر

میسلار واتر یک گزینه پاک‌کننده ملایم است که می‌تواند برای پاک کردن ریمل نیز استفاده شود – بله، حتی نوع ضدآب آن. علاوه بر پاک کردن ریمل ضد آب، می توان از آن برای صورت و لب ها نیز استفاده کرد. ناگفته نماند که برای انواع پوست از جمله پوست های حساس مناسب است.

روش استفاده: یک پد پنبه ای را با آب میسلار آغشته کنید، سپس پد را روی چشمان بسته به مدت چند ثانیه نگه دارید و به آرامی پاک کنید تا پاک شود. برای پاک کردن آرایش لب یا صورت ضد آب، پد را روی صورت خود پاک کنید تا پوست کاملا تمیز شود. شما نیازی به انجام هیچ گونه شستشو ندارید.

نحوه پاک کردن ریمل و آرایش ضد آب

2. دستمال مرطوب

بعد از یک روز طولانی و طاقت فرسا آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که جلوی آینه حمام خود بایستید و مژه‌هایتان را بشویید تا اینکه آخرین ذره ریمل ضدآب را پاک کنید. در عوض، برای دسترسی آسان، بسته‌ای از دستمال مرطوب پوست را روی میز خواب خود قرار دهید تا به راحتی دسترسی داشته باشید، و می‌توانید ریمل خود را در رختخواب پاک کنید. این دستمال هایپاک‌کننده آرایش فوق‌العاده نرم و بدون الکل، به آرامی تمام آثار آرایش، حتی ریمل‌های ضدآب و آرایش‌های طولانی مدت را تمیز و پاک می‌کنند.

بیشتر بخوانید: 5 روش پاک کردن آرایش بدون استفاده از دستمال مرطوب

3. پاک کننده آرایش چشم سنتی

آیا شما طرفدار پاک کننده های سنتی آرایش چشم هستید؟ می دانید، مایعی در بطری است که می توان آن را روی یک پد یا سواب پنبه ای ریخت. گاهی اوقات یک آدم قدیمی اما خوب دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. اگر اینطور است، به سراغ پاک کننده آرایش چشم ضدآب بروید. مانند شیر پاک کن ها.

نحوه استفاده: یک پد پنبه ای را با پاک کننده آرایش اشباع کنید، چشمان خود را ببندید و به آرامی پد پنبه را روی پلک های خود بکشید. این کار را به آرامی انجام دهید و باید آماده باشید!

سخن آخر: 

امیدواریم از این 3 روش استفاده کرده و بتوانید بهترین نوع پاک کردن آرایش ضد آب خود را امتحان کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: پاکسازی پوست صورت به چند روش خانگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.