آرایش و زیبایی, انواع لوازم آرایشی

نحوه استفاده از براش کابوکی

نحوه استفاده از براش کابوکی

نحوه استفاده از براش کابوکی: براش‌های آرایشی خاصی وجود دارد که تقریباً همه دارند، مانند یک براش پایه صاف و یک سایه‌زن، در حالی که براش‌های دیگری وجود دارند که حتی ممکن است متوجه کار آنها نباشید. به عنوان مثال، براش کابوکی را در نظر بگیرید. بسیاری از مردم به سادگی هرگز نام این آرایش صورت ضروری را نشنیده اند و دیگرانی که شنیده اند نحوه استفاده از آن را کاملاً نمی دانند. اگر می‌خواهید آرایش را آسان‌تر کنید و ظاهر زیبایی خود را به سطح بعدی ببرید، براش کابوکی یکی از ابزارهای زیبایی است که باید درباره آن بدانید. بنابراین ما این ابزار ضروری را به اشتراک می گذاریم تا بتوانید آن را از کیف آرایش خود بیرون بیاورید و با اطمینان از آن استفاده کنید.

براش کابوکی چیست؟

براش سنتی کابوکی که از نام تئاترهای نمایشی ژاپنی که برای کمک به ایجاد آرایش دقیق استفاده می‌شدند، دارای دسته کوتاه و موهای متراکم با شکل گرد است. این براش‌ها عمدتاً برای استفاده یکپارچه از محصولات پودری استفاده می‌شوند، زیرا موها کمک می‌کنند تا گرد و غبار روی محصول به اندازه کافی بدون اینکه صورت شما بی‌نظم یا زیاده‌روی به نظر براشد، گرد و غبار را از بین می‌برد. در حالی که پودرهای صورت، یعنی پودرهای شل، نام بازی در مورد براش کابوکی هستند، می‌توانید از آن‌ها برای استفاده از کرم پودر مایع نیز استفاده کنید، فقط در همان جلسه آرایش به جلو و عقب نروید.

نکته ویرایشگر: براش کابوکی در طول زمان شکل خود را پیدا کرده است. در حالی که یک براش سنتی کابوکی کاملا گرد است، نسخه های جدید در اشکال مختلف از جمله زاویه دار، گنبدی و مسطح موجود است که می توانید بسته به نیازهای زیبایی خود انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: کاربرد براش های آرایشی مختلف که باید بدانید

نحوه استفاده از براش کابوکی

اکنون که برای شناسایی یک براش کابوکی مجهزتر شده اید، زمان آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه این ماده زیبایی را به کار بگیرید. در زیر، نحوه استفاده از چهار نوع مختلف براش کابوکی در روتین آرایش خود را به شما آموزش می دهیم.

1. براش گرد کابوکی

اگر می خواهید ظاهر زیبایی شما از روز تا شب دوام بیاورد، باید آرایش خود را با یک پودر تنظیم کننده قفل کنید. اینجا جایی است که براش کابوکی گرد کلاسیک شما وارد عمل می شود. هنگامی که آماده ست کردن آرایش خود هستید، به سادگی براش را در پودر فیکس فرو کنید و با حرکاتی سبک تمام پوست خود را گردگیری کنید.

نحوه استفاده از براش کابوکی

2. براش کابوکی زاویه دار

اگر آرایش الهام گرفته از اسکینیمالیسم آن را برای هر موقعیتی برش نمی‌دهد و همچنان دوست دارید یک کانتور خوب اینجا و آنجا داشته باشید، عاقلانه است که یک براش کابوکی زاویه‌دار را به زرادخانه خود اضافه کنید. این ابزار برای هر محصول پودری کانتور ایده آل است، کاربرد دقیق آن را آسان می کند تا بتوانید صورت خود را مطابق میل قلبی خود حجاری کنید. پودرهای خود را روی پوست در نقاط کلیدی از جمله استخوان گونه، کناره های بینی و شقیقه هایتان بریزید و آنها را صاف کنید.

نحوه استفاده از براش کابوکی

3. براش کابوکی گنبدی

یک برس کابوکی گنبدی را می توان به عنوان برداشتی کوچکتر از کابوکی سنتی شما در نظر گرفت. از آنجایی که هنوز شکل سر گرد دارد، این برس برای استفاده از هایلایتر، رژگونه و برنز کننده ایده آل است. درست مانند سایر برس های کابوکی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابزار خود را در فشرده خود فرو کنید و روی پودر خود برس بزنید. با این برس شکل از حرکات جارویی نرم استفاده کنید.

نحوه استفاده از براش کابوکی

بیشتر بخوانید: هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

همچنین می توانید از کابوکی گنبدی برای استفاده از پودر سفت کننده در نقاطی که به سختی قابل دسترس هستند، مانند ناحیه زیر چشم و کناره های بینی استفاده کنید.

4. براش کابوکی تخت

برس کابوکی که به خوبی با همه چیز از فونداسیون مایع گرفته تا پودرهای صورت جفت می شود، یک ابزار چند منظوره است که آرایش را به سطح بعدی ارتقا می دهد. از برس برای چسباندن و صاف کردن فونداسیون مایع استفاده کنید.

نحوه استفاده از براش کابوکی

اگر از پودری استفاده می‌کنید به سادگی برس خود را در محصول فرو کنید و روی پوست خود فشار دهید. برای پایانی بی عیب و نقص، اضافی را پاک کنید. به همین راحتی است!

چگونه از براش کابوکی خود مراقبت کنیم

برس های کابوکی ممکن است برای آرایش شما معجزه کنند، اما آنها قدرت خود تمیز شوندگی جادویی ندارند – شما هنوز هم باید مانند سایر برس های خود آنها را مرتب بشویید. طبق آکادمی پوست آمریکا، برس های آرایشی کثیف محل رشد باکتری ها هستند. بنابراین، برای محافظت از پوست و حفظ برس های آرایشی بدون باکتری، آنها توصیه می کنند که برس های خود را حداقل هر هفت روز یکبار بشویید.

سخن آخر: 

در 2رخ سعی می کنیم به همه براش های ارایشی بپردازیم و همه آنها را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. اگر به این مطلب علاقمند بودید پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی ما را نیز بخوانید: آموزش استفاده از براش استیپلینگ Stippling

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.