آرایش صورت, آرایش و زیبایی

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی : آرایش نچرال به چند دلیل خوب بسیار مورد علاقه است. آن‌ها به راحتی می‌توانند ظاهری شیک و پیچیده ارائه دهند و اجرای آن‌ها در مقایسه با آرایش‌های روشن و جسورانه آسان‌تر است. به‌علاوه، آرایش‌های نچرال همه‌کاره هستند و می‌توانند برای شرکت در جلسات کاری مجازی استفاده شوند و می‌توانند به شکلی ظریف به ظاهری خیره‌کننده برای یک قرار شام با فاصله اجتماعی تبدیل شوند. آماده اید تا یاد بگیرید چگونه می توانید آرایشی نچرال برای هر مناسبتی ایجاد کنید؟ پرایمر خود، چند سایه چشم نود را بردارید و آموزش آرایش ما را با نکات و توصیه های محصولی که به شما کمک می کند آرایشی زیبا و ساده داشته باشید را بررسی کنید.

مرحله اول: صورت خود را آماده کنید

وقتی صحبت از ایجاد یک آرایش خیره کننده به میان می آید، پرایمر باید همیشه اولین قدم شما باشد. پوست شما را برای آرایش آماده می کند و به حفظ آن در طول روز کمک می کند. مقدار کمی از محصول را روی نوک انگشتان خود فشار داده و روی صورت خود بمالید. این پرایمر به پوست شما درخشندگی کامل و سالم می بخشد که برای ایجاد آرایش خنثی عالی است.

مرحله دوم: ایجاد یک چهره بی عیب و نقص

برای به دست آوردن یک پایه خنثی، باید فونداسیونی را انتخاب کنید که مستقیماً با پوست شما ترکیب شود و پوششی بدون ظاهر یا احساس کیک ایجاد کند (باید شبیه پوست شما باشد، اما بهتر است).

نکته سردبیر: حتما از مخلوط کن آرایش استفاده کنید تا ظاهری شبیه به پوست ایجاد کنید. چند قطره از فونداسیون مایع را روی صورت خود بمالید و از مخلوط کن استفاده کنید تا محصول را به پوست بچرخانید تا زمانی که یک لایه بدون درز به دست آورید.

مرحله سوم: کانسیلر خود را بکار بگیرید

اگر با گودی زیر چشم، حلقه های تیره یا هر نقص دیگری که می خواهید پنهان کنید مبارزه می کنید، کانسیلر نجات دهنده آرایش شما خواهد بود. 

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

مرحله چهارم: ابروهای خود را پر کنید

یک ابروی خوش تراش می تواند کمک زیادی به آرایش صورت شما کند. با استفاده از مداد ابرو ابروهای خود را شکل داده و پر کنید. از آنجایی که شما به دنبال ظاهری نچرال هستید، حتما از حرکات سبک برای ایجاد ظاهری طبیعی موها استفاده کنید. سپس از اسپولی در انتهای دیگر مداد استفاده کنید تا موهای ابروی خود را در جای خود قرار دهید.

بیشتر بخوانید: آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

مرحله پنجم: ایجاد یک سایه چشم نچرال

برای به دست آوردن ظاهری ساده از سایه چشم، باید یک ترکیب عالی با سایه های نود روشن و تیره ایجاد کنید.

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

مرحله ششم: پلک های خود را خط چشم بکشید

اگر ترجیح می‌دهید ظاهر خود را ساده نگه دارید، می‌توانید خط چشم را به کلی نادیده بگیرید، اما برای یک خط چشم سبک قهوه‌ای استفاده کنید. استفاده از رنگ قهوه ای به جای مشکی، ظاهری خنثی به ارمغان می آورد و در برابر آرایش ساده چشم شما خیلی خشن به نظر نمی رسد.

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

بیشتر بخوانید: چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

مرحله هفتم: مژه های خود را ریمل بزنید

با استفاده از ریمل حجم دهنده مژه های خود را تقویت کنید. 

مرحله هشتم: روی گونه هایتان از برنزر استفاده کنید

برای اینکه مطمئن شوید آرایش خنثی شما صاف به نظر نمی رسد، مقداری برنز را روی گونه هایتان بزنید. آن را روی گودی گونه ها و در امتداد پیشانی خود بکشید تا درخشش طبیعی و درخشانی به دست آورید.

مرحله نهم: رژگونه بزنید

برای ایجاد رنگ طبیعی بر روی گونه های خود، از مقداری رژگونه استفاده کنید تا گرما و رنگ را به چهره خود بیاورید. یک برس کرکی بردارید و مقداری از رژگونه را روی گونه‌هایتان بکشید. 

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

بیشتر بخونید: بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

مرحله دهم: رژ لب نود بزنید

برای اینکه آرایش خنثی خود را به پایان برسانید، یک رژ لب رنگ نود بکشید. 

نکته ویرایشگر: می‌توانید با استفاده از خط لب نود برای شکل دادن و پر کردن لب‌هایتان قبل از استفاده از رژ، یک پوک واضح‌تر اما طبیعی‌تر ایجاد کنید.

مراحل کامل یک آرایش نچرال و طبیعی

مرحله یازدهم: همه چیز را فیکس کنید

بعد از تمام تلاش هایتان، باید مطمئن شوید که آرایش شما در طول روز ماندگار است. اسپری یا پودر فیکس را استفاده کنید.

سخن آخر:

تمام این راه ها روش های اجرای یک ارایش نود یا نچرال هستند . نظر خود را برای ما بنویسید و همچنین اگر به این مطلب علاقمندید بخواندید: نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.