رنگ و لایت مو

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی : آیا به دیدن قرمز در آینده رنگ موهای خود فکر می کنید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم تا بهترین رنگ برای موهای قرمز خود را پیدا کنید. چه به دنبال بهترین رنگ موهای قرمز باشید و چه به نکات مراقبت از مو برای حفظ رنگ زرشکی خود نیاز دارید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم!

آیا موهای قرمز برای شما مناسب است؟

بهترین بخش تغییر رنگ مو این است که رنگ های زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. با این حال، برخی از رنگ ها ممکن است نوع مو و رنگ پوست شما را بهتر از سایرین نشان دهند. در زیر نکاتی مه می توانند به شما کمک کنند را آورده ایم.

نوع موی خود را در نظر بگیرید

رنگ موی طبیعی شما چیست؟ این برای استفاده از رنگ مو در خانه بسیار مهم است. وقتی یک نقطه شروع واقع بینانه دارید، فهمیدن اینکه چقدر می توانید رنگ موهای خود را پیش ببرید، آسان است. و دانستن رنگ موی طبیعی خود باعث می‌شود که تصاویر کنار هر جعبه بهترین راهنمای رنگ باشند.

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی

آیا موهای شما قبلاً رنگ شده است؟ همیشه راحت تر و پرپشت تر و تیره تر از روشن تر کردن موهایتان است – به خصوص اگر از قبل رنگ موهایتان را داشته باشید. اما اگر موهایتان که اغلب رنگ می‌کنید خشک یا شکننده به نظر می‌رسند، ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد که به رنگ قرمز یاقوتی بروید. از آنجایی که ممکن است به سختی بتوان رنگ را به طور یکنواخت در همه جا اعمال کرد.

رنگ پوست خود را ارزیابی کنید

برای تعیین اینکه کدام رنگ موی قرمز را می‌توانید انتخاب کنید و کدام رنگ را نمی‌توانید انتخاب کنید، یک قانون خوب این است که قرمزی را با رنگ‌های زیرین پوستتان انتخاب کنید. به عنوان مثال، دخترانی با ته رنگ صورتی (معمولاً دختران با پوست روشن) می توانند روشن تر شوند – قرمز مسی را در نظر بگیرید – اما چهره های با ته رنگ آبی مثلاً در موهای قهوه ای بلوطی می تواند آنها را بیش از حد رنگ پریده نشان دهد. خانم‌هایی با رنگ پوست متوسط ​​و زیتونی می‌توانند رنگ‌های رنگدانه‌تری مانند رنگ موی قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای یا موهای شرابی که هر دو قرمز مایل به قهوه‌ای هستند، داشته باشند. و اگر رنگ پوست تیره‌تری دارید، با رشته‌های قرمز گیلاسی آتشین ظاهری جذاب خواهید داشت.

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی

نکته : به خاطر داشته باشید، با این حال، هیچ قانون واحدی در سراسر صفحه وجود ندارد. در پایان، زیبایی به اکتشاف بستگی دارد و شما باید با خیال راحت هر رنگ موی را بدون توجه به رنگ پوست یا ته رنگ خود آزمایش کنید.

بیشتر بخوانید: رنگ پوست شما در کدام دسته از طبقه بندی فیتزپاتریک قرار دارد؟

چگونه از موهای قرمز مراقبت کنیم؟

هنگامی که قرمز شدید، مهم است که یک روال حفظ رنگ مو را تنظیم کنید. در اینجا کاری که می توانید انجام دهید تا کار رنگرزی خود را طولانی تر کنید:

1. از شامپو و نرم کننده محافظ رنگ استفاده کنید

رنگ موهای قرمز می تواند به سرعت محو شود، بنابراین استفاده از محصولات مراقبت از مو که مخصوص موهای رنگ شده هستند، حیاتی است. شامپو و نرم کننده معمولی خود را با یک سیستم مراقبت از مو بدون سولفات و بدون رنگ تعویض کنید. 

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی

2. رنگ را با یک براق کننده مو تازه کنید

برای اینکه رنگ قرمزتان براق و شاداب بماند، یک براق کننده رنگ مو چمی تواند به جلوگیری از کدر شدن و آسیب دیده شدن موهای شما کمک کند. براق کردن مو می تواند به شما کمک کند رنگ موی با ماندگاری بیشتر و شاداب تر داشته باشید و همچنین باعث کاهش نوک های شکاف شده، موهای وز و خشکی کلی شود. یک براق کننده رنگ مو را به عنوان نوعی درمان شاداب کننده برای رنگ فعلی خود در نظر بگیرید که به تقویت و احیای سایه و تارهای شما کمک می کند.

3. شامپوی خشک را بین شامپوها انتخاب کنید

آیا باید موهایتان را به طور کلی شاداب کنید، نه فقط رنگتان را؟ شامپو خشک برای همین است! شامپو خشک فورا روغن را جذب می کند و هیچ گونه اثر سفیدی از خود باقی نمی گذارد.

راهنمای کامل برای داشتن یک رنگ موی قرمز عالی

شامپوی خشک را مستقیماً روی ریشه های خود اسپری کنید، سپس موهای خود را برس بزنید. چه به دنبال حجم دادن به موهای کسل کننده یک روزه باشید و چه بخواهید بافتی به تارهای صاف استخوان بدهید، این به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید و موارد دیگر.

سخن آخر:‌

امیدواریم این نکته ها برای انکه رنگ موی قرمز خوبی داشته باشید کمک کننده باشند. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر به این مطلب علاقمندید مطلب بعد را نیز بخوانید: چگونه یک رنگ موی سبز نعنایی جذاب داشته باشیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.