آرایش صورت, آرایش و زیبایی

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید : در حالی که به نظر می رسد استفاده از رژگونه باید بسیار ساده باشد، یافتن راه مناسب برای استفاده از آن برای تکمیل فرم صورت شما زمان می برد. چه صورت شما گرد، مربع، بیضی یا شکل قلب باشد، ممکن است سخت باشد که بهترین روش برای استفاده از رژگونه با تمام تکنیک ها، نکات و ترفندهای موجود را مشخص کنید. خوب، ما همه سر و صدا را حذف می کنیم و آن را آسان می کنیم. در اینجا، محل استفاده از رژگونه برای هر فرم صورت را بررسی می کنیم.

اگر صورت مربعی دارید چگونه رژگونه بزنید

کار با صورت مربع؟ بهتر است با استفاده از رژگونه روی سیب‌های گونه‌تان، چیزهای اساسی را حفظ کنید. این همچنین می تواند به نرم کردن اشکال زاویه ای صورت کمک کند. روی سیب های گونه خود تمرکز کنید و سپس به سمت بیرون ترکیب کنید تا ظاهری نرم داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که محصول را خیلی به صورت افقی مخلوط نکنید تا از توهم ظاهری پهن تر جلوگیری کنید.

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

مطلب مرتبط: نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

اگر صورت گرد دارید، چگونه رژگونه بزنید

هنگامی که صورت گرد دارید، هدف شما باید این باشد که گونه های خود را برجسته کنید. استفاده از رژگونه روی سیب های گونه می تواند به صورت شما ظاهری گردتر بدهد و استخوان های گونه شما را نرم کند. با استفاده از رژگونه‌ای که کمی پایین‌تر و به سمت بیرون گونه‌هایتان است، به صورت خود حالتی زاویه‌دار بدهید. از مخلوط شدن با بینی خودداری کنید زیرا می تواند صورت شما را گردتر نشان دهد.

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

نکته : فرمول های رژگونه براق را با گزینه های مات جایگزین کنید تا از ظاهر بیش از حد گونه هایتان جلوگیری کنید.

اگر صورت بیضی دارید چگونه رژگونه بزنید

اگر صورت بیضی دارید، خوش شانس هستید. وقتی نوبت به محل قرار دادن رژگونه می رسد، تقریباً می توانید از هر چیزی دور شوید. فقط مطمئن شوید که از رژگونه زدن زیر استخوان گونه خود اجتناب کنید – در واقع این جایی است که باید کانتور کنید. هنگامی که رژگونه زیر استخوان گونه خود می زنید، می توانید به جای درخشش گلگون، به نظر می رسید که دچار بادسوختگی شده اید.

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

بیشتر بخوانید:چگونه رژگونه مان را قرینه بزنیم؟

اگر صورت کشیده دارید، چگونه رژگونه بزنید

داشتن صورت بلند به این معنی است که شما فضای بیشتری برای رژگونه دارید. از زیر مردمک ها شروع کنید و تا وسط گونه ها مخلوط کنید. آن را در یک نیم دایره یا یک خط مستقیم بمالید تا صورت شما کوتاهتر به نظر برسد (اگر هدف این است).

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

اگر صورت قلبی شکل دارید، چگونه رژگونه بزنید

از آنجایی که صورت های قلبی شکل می توانند نوک تیز به نظر برسند، بهتر است ویژگی های خود را نرم کنید. برای انجام این کار، رژگونه به شکل «C» را از بالای گونه‌ها تا بالای ابروهایتان بزنید. همچنین می توانید کمی رژگونه به مرکز پیشانی خود اضافه کنید تا تعادل بین پیشانی و چانه شما ایجاد شود.

بر اساس فرم صورتتان رژگونه بزنید

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید بهترین مدل رژگونه را برای فرم صورت خود بیابید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.