آرایش چشم, انواع لوازم آرایشی

انواع براش خط چشم و کاربرد آن‌ها که باید بدانید!

انواع براش خط چشم و کاربرد آن‌ها که باید بدانید!

انواع براش خط چشم و کاربرد آن‌ها که باید بدانید! وقتی صحبت از کشیدن چشم بالدار یا هر خط چشمی به میان می آید انواع برس های خط چشمی که استفاده می کنید بیشترین اهمیت را دارند. لذت بردن از براش‌های آرایشی که با هر محصولی که خریداری می کنید بسیار خوب است اما مهم است که از براش‌های با کیفیت خوب استفاده کنید و مطمئن شوید که موهای آن محکم و مرتب هستند و به مرور زمان نمی شکنند.

انواع براش خط چشم

1. براش‌ خط چشم ساده

براش خط چشم یک براش باریک و نازک است که برای کشیدن خطوط ریز مفید است. پر کردن یا کشیدن یک خط ضخیم مفید نیست مگر اینکه آرایش خاصی در ذهن داشته باشید. با این نوع براش خط چشم نمی توانید خط بالدار یا منحنی بکشید.

انواع براش خط چشم و کاربرد آن‌ها که باید بدانید!

2. براش نیمه مسطح گنبدی شکل

این براش گنبدی نیمه مسطح معمولا با خط چشم ژله ای عرضه می شود که استفاده از محصول مورد نظر را برای کاربر آسان می کند. این نوع براش نسبتاً متراکم است که ایجاد یک خط نسبتاً ضخیم را آسان می کند یا حتی به پر کردن بال ها و زوایای مورد نظر کمک می کند.

انواع براش خط چشم و کاربرد آن‌ها که باید بدانید!

بیشتر بخوانید:  نحوه آرایش چشم گربه ای جذاب 2023

3. براش خط چشم خمیده

براش خط چشم منحنی زاویه دار برای کشیدن یک خط دقیقاً نازک که تقریباً شبیه یک چشم بدون خط است استفاده می شود. از یک براش زاویه دار برای خط چشم بالدار استفاده کنید، زیرا قسمت منحنی آن اجازه می دهد تا یک خط منحنی و بالدار ایجاد شود.

انواع براش خط چشم و کاربرد آن‌ها که باید بدانید!

4. براش نوک صاف زاویه دار

براش نوک زاویه دار مسطح دارای موهای بسته بندی شده است که برای کشیدن خطوط اریب یا حتی خطوط تنگ مفید است. این براش ها زوایای مختلفی دارند: براش های زاویه کوچک، متوسط ​​و بزرگ.

براش خط چشم بیشتر بخوانید: چگونه از خراب شدن آرایش چشم خود جلوگیری کنیم؟

5. براش نوک صاف

براش صاف و فشرده است که نگه داشتن محصول و کشیدن یک خط مستقیم دقیق را آسان می کند. بیشتر برای زدن سایه چشم بر روی پلک و ایجاد یک خط صاف استفاده می شود تا خط چشم نرم و طبیعی به نظر برسد.

براش خط چشم

در اینجا یک راهنمای ساده برای انتخاب براش آورده شده است:

خط مشخص کننده چشم ساده: براش خط چشم ساده ،براش نوک صاف و براش خط چشم خمیده.

خط چشم گربه‌ای: برس نیمه تخت گنبدی، براش نوک زاویه‌دار و براش خط چشم خمیده زاویه دار.

خط چشم بالدار: براش نوک زاویه‌دار و براش خط چشم خمیده.

اگر هیچ کدام از این براش ها را ندارید، می توانید به سادگی شکل مورد نظر خود را بکشید و سپس آن را با همان قلمویی که دارید پر کنید.

براش خط چشم بیشتر بخوانید: 8 مدل آرایش چشم ساده و شیک روزمره

مزایای استفاده از براش خط چشم

1. براش خط چشم به کشیدن خط چشم ظریف و بدون زنجیره کمک می کند.

2. به حذف محتوای مورد نظر محصول کمک می کند و از هدر رفتن محصول جلوگیری می کند.

3. با کمک براش خط چشم می توانید به فرم دلخواه خط چشم برسید.

4. همچنین از آلودگی خط چشم هایی که با براش بالای تیوپ زده می شود جلوگیری می کند.

نوع براش خط چشمی که استفاده می کنید نقش بسیار مهمی در آرایش کلی چشم شما دارد. کیفیتش یکیه براش های ارزان قیمت بافت خوبی ندارند و برخی از آن ها حتی موها را به پلک های شما می چسبانند.

سرمایه گذاری روی برس های آرایشی خوب باعث صرفه جویی در وقت و صبر شما می شود. این راهنما را در مورد انواع مختلف براش های خط چشم دنبال کنید تا بیشتر بدانید که کدام یک به شما کمک می کند تا ظاهری که می خواهید داشته باشید. فراموش نکنید که این جزئیات را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.