انواع لوازم آرایشی

اسپری تنظیم کننده آرایش چیست و چه میکند؟

اسپری تنظیم کننده آرایش چیست و چه میکند؟

اسپری تنظیم کننده آرایش چیست و چه میکند؟ : دو نوع از افراد احتمالاً در حال حاضر این را می خوانند – کسانی که نمی دانند یا از اسپری تنظیم کننده استفاده می کنند و کسانی که می دانند چیست اما کاملاً متوجه نشده اند که چگونه آن را برای آنها کارساز کنند. اسپری سست کننده که به عنوان جام مقدس برای حفظ آرایش در تمام طول روز در جای خود تبلیغ می شود، می تواند تفاوت بین داشتن چهره ای پر از گلم و سالم ماندن در یک جشن یا داشتن چهره ای پر از گلم که قبل از سرو کوکتل روی یقه شما می لغزد باشد.

این محصول آرایشی ساده می تواند به کرم پودر، کانسیلر، سایه چشم و هر چیز دیگری که دارید کمک کند. همه. روز طولانی. بنابراین، چه در دنیای اسپری آرایشی تازه وارد هستید، یا هنوز در تلاش برای یافتن یک اسپری موثر هستید، یادداشت برداری کنید زیرا ما در حال آموزش همه چیز در مورد زیبایی جدیدتان هستیم. در اینجا، همه چیزهایی را که باید بدانید، از جمله اسکوپ بهترین اسپری های آرایشی ما را یاد بگیرید.

اسپری تنظیم کننده چیست؟

صحبت واقعی: دیدن تمام کارهای سخت شما بسیار مأیوس کننده است – و آرایش کامل صورت قطعاً کار سختی است – خیلی قبل از وقت ناهار محو می شود. اینجاست که اسپری تنظیم کننده آرایش برای صرفه جویی در روز وارد می شود. آن را به عنوان یک کت رویه برای آرایش خود در نظر بگیرید. شما آن را روی صورتتان، روی آرایشتان، به عنوان آخرین مرحله از روتینتان بپاشید.

احتمالاً از خود می‌پرسید: «آیا تنظیم اسپری واقعاً تفاوتی ایجاد می‌کند؟» پاسخ یک بله چشمگیر است! درست همانطور که از اسپری مو برای تقویت مدل موهای خود استفاده می کنید، اسپری آرایش نیز همین کار را برای آرایش شما انجام می دهد. ما می دانیم که هرگز آسان نیست که آرایش خود را تا پایان روز تازه نگه دارید، اما اسپری های تنظیم کننده آرایش می توانند به حداقل رساندن نیاز به آرایش در ظهر کمک کنند. تمام هدف استفاده از اسپری تکمیل آرایش، کمک به جلوگیری از سر خوردن، لکه دار شدن، چروک شدن یا محو شدن سریع آرایش شما است.

اسپری تنظیم کننده آرایش چیست و چه میکند؟

نکته سردبیر: برخی از آرایشگران حرفه‌ای حتی از اسپری تنظیم کننده در طول فرآیند استفاده برای ست کردن هر لایه از محصولات صورت استفاده می‌کنند (یعنی بعد از کرم پودر، بعد از کانسیلر و سپس بعد از رژگونه می‌پاشند – شما متوجه شدید). اما این یک تکنیک پیچیده است که به مهارت نیاز دارد تا از ظاهر نهایی ظاهری شبیه یا سفت جلوگیری کند. اگر قصد انجام این کار را دارید، ابتدا تمرین کنید – در یک موقعیت خاص آزمایش نکنید!

تفاوت بین تنظیم اسپری و پرایمر آرایشی

بسیاری از مردم بر این باورند که اسپری و پرایمر آرایش تقریباً یکسان هستند زیرا هر دو می توانند به آرایش طولانی مدت کمک کنند، اما یکسان نیستند.

اسپری تکمیل آرایش مشابه پرایمر آرایش است، با این تفاوت که شما از آن به عنوان آخرین مرحله در آرایش خود استفاده می کنید. پرایمر آرایشی محصولی است که قبل از آرایش مورد استفاده قرار می گیرد تا به پوست شما پایه ای یکنواخت بدهد تا محصولات شما به طور یکپارچه دراز کشیده و ثابت بمانند. پرایمرها معمولاً به صورت کرم، ژل و اسپری فرموله می شوند.

از طرف دیگر، اسپری تنظیم کننده آرایش برای قفل کردن ظاهر شما استفاده می شود. این یک لمس نهایی است. با این اوصاف، اسپری های تنظیم کننده آرایش وجود دارند که به عنوان اسپری های پرایمر عمل می کنند و می توانند برای شروع و پایان ظاهر آرایش خود استفاده شوند. فقط به برچسب های روی محصولات خود توجه کنید تا بدانید که آیا با اسپری دوکاره کار می کنید یا خیر.

آیا استفاده از اسپری برای پوست شما مضر است؟

شنیدن اینکه محصولات آرایشی خاص برای پوست مضر هستند، رایج است، از جمله اسپری های آرایشی. اما این همیشه درست نیست. توجه نکردن به ترکیبات موجود در اسپری تنظیم کننده می تواند باعث شود که پوست شما بدتر شود. فرض کنید پوست حساسی دارید. بهترین کار این است که یک اسپری آرایشی بدون عطر و فرموله شده با موادی که می دانید پوست شما به آن واکنش نشان نمی دهد، مانند اسید هیالورونیک، چای سبز یا آب آلوئه ورا، پیدا کنید تا پوست خود را سالم نگه دارد. وقتی فرمولی پیدا کردید که مکمل نوع پوست شما باشد، باید آماده باشید. و مانند هر محصول دیگری، اگر دستورالعمل‌های استفاده صحیح را دنبال نکنید، ممکن است نتایج مورد نظر خود را نبینید.

اسپری تنظیم کننده در مقابل پودر فیکس

از آنجایی که اکنون در مورد هدف گیرش اسپری کاملاً آشنا هستید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا پودر سفت کردن گزینه بهتری است یا خیر. از این گذشته، هر دو محصول مشابه هستند و می توانند به افزایش طول عمر آرایش شما کمک کنند. با این حال، اسپری های تکمیل آرایش و پودرهای تکمیل کننده چند تفاوت دارند که باید به آنها توجه کنید. برای برخی، پودر ممکن است انتخاب بهتری باشد.

اسپری تنظیم کننده آرایش چیست و چه میکند؟

اگر پوست چرب دارید یا پوست مات را ترجیح می دهید، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد. اگر پوست خشکی دارید و می خواهید درخشش شبنم داشته باشید، اسپری می تواند مناسب تر باشد. البته، اسپری‌های مات‌کننده و پودرهای تقویت‌کننده درخشندگی وجود دارد، بنابراین ممکن است برای یافتن آنچه برای شما مفید است، کمی آزمون و خطا طول بکشد.

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید با آگاهی کامل از اسپری های فیکس استفاده کنید. همچنین می توانید مطلب بعد را نیز خوانده و نظر خود را با ما در میان بگذارید: هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.