آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش مخفی کردن خط لبخند با آرایش

آموزش مخفی کردن خط لبخند با آرایش

آموزش مخفی کردن خط لبخند با آرایش : لبخند همیشه بهترین نکته زیبایی چهره شماست – اما خطوط ظریف و چین و چروک شوخی نیستند. اگرچه برخورد با آنها می تواند خسته کننده باشد، خطوط لبخند یکی از آن نشانه های اجتناب ناپذیر پیری است که همه ما باید گاهی اوقات به آن توجه کنیم.

طبق گفته کلینیک کلیولند، پرکننده‌های اسید هیالورونیک و حتی روش‌های جراحی می‌توانند راه‌حل‌های موقت تا دائمی را برای کاهش یا صاف کردن خطوط خنده ارائه دهند. و در حالی که هیچ کس نمی تواند به طور کامل از اثرات پیری فرار کند، به لطف جادوی آرایش می توانید علائم پیری زودرس را پنهان کنید.

به خواندن ادامه دهید تا چند نکته آرایشی را بیاموزید تا به پنهان کردن خطوط خنده کمک کند و در تمام طول سال لبخند بزنید.

4 نکته برای پنهان کردن خطوط لبخند در آرایش

این نکات و ترفندها برای استفاده از محصولاتی که قبلاً در کیف آرایش خود دارید بسیار آسان است!

نکته 1: از پرایمر سایه چشم شفاف استفاده کنید

پرایمر آرایش می تواند به پرکردن خطوط، محو شدن عیوب و افزایش طول عمر آرایش شما کمک کند. از آنجایی که پرایمرهای چشم می‌توانند به ایجاد صافی در مکان‌های دارای چین و چروک طبیعی مانند پلک‌های شما کمک کنند، آن‌ها را برای جلوگیری از چین و چروک در سایر قسمت‌های صورت شما عالی می‌کند. فقط از نوک انگشتان خود استفاده کنید تا یک لایه نازک از پرایمر را در اطراف دهان خود پخش کنید و قبل از آرایش کردن، آن را با هم ترکیب کنید.

آموزش مخفی کردن خط لبخند با آرایش

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از کانسیلر به عنوان پرایمر سایه چشم

نکته 2: با کانسیلر خلاقیت به خرج دهید

علاوه بر معجزه بودن در مورد پنهان کردن لکه ها، کمی کانسیلر می تواند تا حد زیادی عیوب دیگر مانند خطوط لبخند و چین و چروک را در این مورد پنهان کند. فقط یک ضربه کوچک از کانسیلر را بعد یا در جای زیر فونداسیون خود استفاده کنید و برای نرم کردن خطوط خشن با آن ترکیب کنید.

بعلاوه، اگر ماسیدن و لکه شدن رژ لب مشکلی است، با یک کانسیلر سریع رفع می شود که توهم لب های پرتر را نیز ایجاد می کند. به سادگی با برس آرایشی خود کمی کانسیلر بردارید و خط طبیعی لب های خود را دور بزنید تا نفخ خود را صاف کنید.

آموزش مخفی کردن خط لبخند با آرایش

نکته : یک بالم لب با SPF را به برنامه زیبایی خود اضافه کنید تا به خطوط لب و چین و چروک روی لب‌هایتان کمک کند.

نکته : کمی آرایش راه طولانی را طی می کند.

نکته 4: از لوازم بر پایه آبرسان استفاده کنید

مرطوب نگه داشتن پوست برای کمک به پوشاندن ظاهر آن خطوط ناخواسته لبخند و خنده کلید مهمی است. سعی کنید از یک پایه آرایش فوق‌العاده آبرسان برای پوششی سبک با اضافه شدن اسید هیالورونیک استفاده کنید، که می‌تواند پوست را آبرسانی و حجیم کند و به کاهش خطوط ریز کمک کند.

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کنید و بتوانید به سادگی خط لبخند خود را مخفی کنید. اگر می خواهید دانش خود را در این مورد افزایش دهید پیشنهاد می کنیم بخوانید: روش های جلوگیری از به وجود آمدن خط خنده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.