آرایش صورت

7 راه برای کاهش رنگ رژ لب قرمز

7 راه برای کاهش رنگ رژ لب قرمز

7 راه برای کاهش رنگ رژ لب قرمز : گفته شده است که زدن رژ لب قرمز پررنگ، نهایت افزایش اعتماد به نفس است. و برای برخی، این کاملا درست است. قرمز نماینده قدرت، اشتیاق و شجاعت است، بنابراین منطقی است که چرا استفاده از رژ لب قرمز پررنگ را می توان نوعی زره ​​در نظر گرفت. اما برای سایرینی که تمایل به آرایش کمتری دارند یا شاید تمرکزشان را روی قسمت‌های دیگر صورتشان بگذارند، استفاده از رژ لب قرمز می‌تواند خیلی احساس شود. این هفت نکته را در مورد اینکه چگونه رژ لب قرمز را برای رژ لبی که به سبک دلپذیر شما وفادار می ماند، کم رنگ کنید، بررسی کنید.

1. سایه رژ لب قرمز خود را در نظر بگیرید

رژ لب های قرمز در یکی از سه دسته قرار می گیرند: رنگ های گرم، رنگ های سرد یا خنثی. اگر می‌خواهید رژ لب قرمز را به شکلی کم‌رنگ بسازید، باید سایه‌ای را انتخاب کنید که با ته‌رنگ‌های پوستتان هماهنگ باشد.

همچنین مهم است که عمق پوست خود را در نظر بگیرید. اگر پوست تیره ای دارید، رژ لب قرمز تیره برای شما ظریف تر خواهد بود. رنگ پوست های روشن باید رنگ های قرمز کم رنگ بیشتری را انتخاب کنند و پوست های متوسط ​​می توانند در هر دو جهت باشند.

مطلب مرتبط: انتخاب رژلب قرمز مناسب انواع رنگ پوست

2. رژ لب خود را کم رنگ کنید

مانند بسیاری از محصولات آرایشی، بیشتر رژلب ها قابل ساخت هستند، به این معنی که هر چه بیشتر استفاده کنید، پوشش و رنگ بیشتری دریافت خواهید کرد. برای از بین بردن غنای سایه قرمز خود، یک کاغذ لکه برداری بگیرید (بافت می تواند روی لب های شما پرز بگذارد)، آن را بین لب های خود قرار دهید و به آرامی فشار دهید. این کار هر محصول یا درخشندگی اضافی را که رژ لب را زنده تر نشان می دهد از بین می برد.

7 راه برای کاهش رنگ رژ لب قرمز

3. روش کاربردی خود را در نظر بگیرید

بهترین راه برای گرفتن رنگدانه کامل از رژ لب، زدن مستقیم آن از روی گلوله است. اما برای اینکه لب‌های قرمز کم‌رنگ‌تری داشته باشید، انگشت خود را روی قسمت بالایی گلوله رژ لب بزنید تا رنگ رژ را مشخص کنید، سپس آن را روی لب‌هایتان بکشید. این به پراکندگی رنگ قرمز کمک می‌کند و باعث می‌شود که بیشتر شبیه لب‌های طبیعی شما به نظر برسد، نه استفاده از رنگ قرمز کامل‌تر و عمدی‌تر.

بیشتر بخوانید: استفاده از رژلب برای پرتر نشان دادن لب های باریک

4. امبره لب را امتحان کنید

یک راه عالی برای آزمایش رژ لب قرمز بدون اینکه کاملا متعهد باشد، انتخاب یک ظاهر لب‌های آمبره است. به جای اینکه رنگ قرمز را روی تمام لب‌هایتان بمالید، رژ لب یا خط لب قرمز را روی لبه‌های بیرونی لب‌هایتان بزنید. سپس با یک برس لب، رنگ را به سمت مرکز لب های خود ترکیب کنید تا ظاهری پر و پراکنده داشته باشید. می‌توانید با ترکیب یک رژ لب نود در مرکز لب‌ها برای روشن یا خنثی کردن رنگ‌های قرمز، رنگ را حتی بیشتر کاهش دهید.

7 راه برای کاهش رنگ رژ لب قرمز

5. ظاهری کم رنگ را انتخاب کنید

اگر بستنی گیلاس خورده اید، احتمالاً با باقی مانده های قرمز باقی مانده در مرکز لب های خود آشنا هستید. اما حقیقت این است که وقتی با رژ لب ایجاد می شود، می تواند ظاهری شیک داشته باشد. برای بازسازی لب‌های آغشته به بستنی، رژ لب قرمز خود را در مرکز لب‌هایتان بمالید و به آرامی رنگ را به بیرون پخش کنید. این یک راه بسیار ساده برای امتحان سایه قرمز بدون پوشیدن لب قرمز کامل است. 

6. بقیه آرایش خود را در نظر بگیرید

در حالی که هیچ قانونی در مورد آرایش وجود ندارد، یک راه کلیدی برای جلوگیری از زیاده‌روی به نظر رسیدن این است که تمرکز اصلی روی چشم‌ها، لب‌ها یا گونه‌هایتان باشد. لب‌های قرمز اغلب با یک آرایش سنگین یا جذاب ترکیب می‌شوند، اما مطمئناً لزومی ندارد. اگر ترجیح می‌دهید در حالی که لب‌های قرمز می‌پوشید از قلمرو پررنگ دور بمانید، آن را روی چشم‌ها و گونه‌های خود ساده نگه دارید.

شاید از سایه چشم صرف نظر کنید و فقط ریمل بزنید و رژگونه خود را حداقل و خنثی نگه دارید. سپس از یکی از تکنیک های ذکر شده قبلی استفاده کنید تا رنگ قرمز خود را به شکلی ظریف تر نشان دهید. این کار ظاهر آرایشی ملایم تری نسبت به آرایشی ایجاد می کند که علاوه بر لب ها، با رنگ های پر جنب و جوش در نواحی دیگر صورت نیز وارد می شوید.

بیشتر بخوانید: نحوه آرایش هلویی روی چشم ها، لب ها و گونه ها

7. آرایش تک رنگ را انتخاب کنید

اگر احساس می کنید رژ لب قرمز می تواند خیلی خشن به نظر برسد، به آرامی رنگ قرمز انتخابی خود را روی گونه های خود نیز بمالید. این احتمالاً غیر منطقی به نظر می رسد، بنابراین اجازه دهید توضیح دهم. با استفاده از رنگ قرمز روی گونه ها و همچنین لب های خود، به جای تمرکز بر روی لب ها، رنگ را پخش می کنید. تعادل زیبایی ایجاد می کند و ظاهری زیبا و تک رنگ به آرایش می دهد.

کلام آخر:

این چند نکته که خواندید بهترین نکته های موجود برای کم رنگ کردن رژ لب شما هستند. از آنها استفاده کرده و تجربه خود را با ما در میان بگذارید. همچنین بخوانید: 7 رنگ رژ لب برای سفیدتر نشان دادن دندان ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.