آرایش چشم, آرایش صورت

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان : اگر میخواهید ظاهری بسیار شیک و درخشان داشته باشید و با آرایش خود بدرخشید همراه ما باشید تا 6 ترند آرایشی را به شما معرفی کنیم که می توانید آنها را در تابستان امتحان کنید.

سایه چشم رنگارنگ برای زیر چشم

یکی از ترندهای زیبایی مورد علاقه ما که امسال ظاهر شد، سایه چشم است. مشخصه آن این است که جسورانه ترین قسمت ظاهر شما روی پلک پایینی شما است. برای آزمایش این روند در چهره خود برای تعطیلا ، سعی کنید این سبک آرایش چشم را با سایه ی سایه روشن رنگی ایجاد کنید. 

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

خط چشم بالدار معکوس گربه ای

یک راه عالی برای آرایش خلاقانه، استفاده از خط چشم گربه ای معکوس است. آن را امتحان کنید و با آرایشی کلاسیک در میان دوستان خود بدرخشید.

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

گونه های برافروخته

امسال ترند آرایش پاپ رنگ راه خود را به تمام قسمت های صورت از جمله گونه ها باز کرده است. از صورتی روشن و نارنجی گرفته تا سایه‌های توت‌ای و قرمز-نارنجی، رژگونه‌ای با تند رنگی رنگ چهره شما را تقویت می‌کند و ظاهری درخشان ایجاد می‌کند که سرتان را برمی‌گرداند.

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید رژگونه براساس فرم و رنگ پوست

پوست براق

تابستان ممکن است تماماً مربوط به پوست شبنم باشد، اما در زمستان امسال، پوست براق نیز وجود دارد. صرف نظر از فصل، پوست سالم و هیدراته همیشه شیک است و ظاهری که بر زیبایی از درون تمرکز دارد، ترند بدون آرایش و آرایش است.

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

مطلب مرتبط: چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

مژه های رنگارنگ

ریمل رنگی در هر مناسبت تعطیلات ظاهر می شود و به مژه های شما ظاهری پرتر و در عین حال رنگارنگی می بخشد. بسته به رنگی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید رنگ چشم‌هایتان را نیز تکمیل کنید و به آرایش چشم‌تان زیبایی خاصی بدهید.

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

رژ لب درخشان و پررنگ

وقتی صحبت از یک روند آرایشی می شود که اعتماد به نفس را فریاد می زند، رنگ لب برجسته همیشه یکی است. رژ لب پررنگ راه طولانی را در دنیای زیبایی طی کرده است و به یک ظاهر زیبایی تبدیل شده است. چه به رنگ‌های قرمز تیره و مرجانی علاقه داشته باشید یا بنفش و صورتی، پیشنهاد مناسب می‌تواند ظاهر آرایش شما را کاملاً شستشو دهد.

6 ترند آرایشی جذاب برای تابستان

کلام آخر:

همانطور که مشاهده کردید ترندهای جدیدی برای آرایش وجود دارند که می توانید با آنها بین دوستان خود بدرخشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 4 مدل سایه سبز ترند 1401

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.