آرایش و زیبایی, سلامت پوست

5 روش پاک کردن آرایش بدون استفاده از دستمال مرطوب

5 روش پاک کردن آرایش بدون استفاده از دستمال مرطوب

5 روش پاک کردن آرایش بدون استفاده از دستمال مرطوب : هیچ چیز آزاردهنده‌تر از پاک کردن یک آرایش سنگین بدون استفاده از دستمال مرطوب نیست . اگر فکر می‌کنید که می‌خواهید به سراغ پاک‌کننده‌های آرایشی خود بروید که درست کرده‌اید، بهتر است دوباره فکر کنید. و خوابیدن با آرایش شما یک گزینه نیست . خوشبختانه، ما چند جایگزین برای نحوه پاک کردن آرایش بدون دستمال مرطوب آرایشی داریم – که احتمالاً همه آنها را قبلاً در کمد مراقبت از پوست خود دارید.

جایگزین 1 پاک کردن آرایش: میسلار واتر

مایسلار واتر در حال حاضر یک ابزار محبوب برای پاک کردن آرایش و پاکسازی مضاعف، در پاک کردن آرایش بدون دستمال حائز اهمیت است. حتی آرایش های سرسخت و فرمول های ضد آب را از بین می برد. همچنین می‌توان از آن به‌عنوان یک گزینه پاک‌کننده آرایش بدون سینک استفاده کرد . به سادگی یک پد پنبه ای را اشباع کنید و به آرامی روی پوست خود بکشید تا تمام آثار آرایش از جمله ریمل ضد آب پاک شود. آن را یک دستمال پاک کننده آرایش در نظر بگیرید – دستمالی که از مواد مشکوک در لحظه ناامیدی ساخته نشده است.

مطلب مرتبط: بهترین زمان پاکسازی صورت

جایگزین 2 پاک کردن آرایش: روغن پاک کننده

پاکسازی با روغن در چند سال گذشته نیز به طور فزاینده ای محبوب شده است – زیرا افراد بیشتر و بیشتری متوجه می شوند که قرار دادن روغن روی پوست شما مساوی داشتن پوست چرب نیست – و خوشبختانه برای همه ما، این روش پاکسازی می تواند برای پاک کردن آرایش استفاده شود. هم. مفهوم پاکسازی روغن ساده است.

در واقع، شما احتمالاً آن را خیلی قبل در کلاس علوم یاد گرفته اید: می توانید از یک پاک کننده روغن برای جذب و از بین بردن روغن و سایر ناخالصی ها استفاده کنید. برای پاک کردن آرایش خود، به سادگی از یک روغن برای پاکسازی استفاده کنید و در این فرآیند، آرایش شما پاک خواهد شد.

جایگزین 3: ژل پاک کننده

پاک کننده های ژل را می توان به عنوان جایگزین پاک کننده آرایش نیز استفاده کرد – فقط آنها را مستقیماً روی چشم خود نمالید. شما همیشه می توانید یکی دیگر از روش هایی را که ما لیست کرده ایم برای مقابله با آرایش چشم خود استفاده کنید. 

5 روش پاک کردن آرایش بدون استفاده از دستمال مرطوب

این پاک کننده به آرامی آرایش را پاک می کند، ناخالصی ها را از بین می برد و پوست شما را شاداب و درخشان می کند. به سادگی صورت و دست های خود را با آب ولرم خیس کنید قبل از اینکه ژل را به صورت کف کف کند. سپس با استفاده از حرکات نرم و دایره ای فرمول را به آرامی روی صورت خود ماساژ دهید و به پاک کننده اجازه دهید تا آرایش را سریع و آسان کند.

جایگزین 4: کرم پاک کننده

درست مانند یک پاک کننده ژل، یک پاک کننده کرمی نیز می تواند برای پاک کردن آرایش بدون دستمال استفاده شود تا این فرآیند شروع شود. اگر پوست خشکی دارید و از احساس سفتی که ممکن است بعد از پاک کردن آرایشتان اتفاق بیفتد متنفر هستید، مطمئناً این گزینه برای شماست.

جایگزین 5: آب و صابون

بسته به محصولات آرایشی که استفاده می کنید، ممکن است بتوانید در پایان شب برای پاک کردن آرایش خود به آب و صابون خوب روی بیاورید (حداقل برای یک شب تا زمانی که بتوانید دستمال مرطوب تهیه کنید). فقط مطمئن شوید که هر محصولی که می پوشید را می توان با این ترکیب حذف کرد. در غیر این صورت، ممکن است با مالش بیش از حد پوست خود را تحریک کنید. به یاد داشته باشید، پاک کردن آرایش نباید به تلاش زیاد یا قدرت بازو نیاز داشته باشد!

5 روش پاک کردن آرایش بدون استفاده از دستمال مرطوب

سخن آخر:

این چند راه حل جایگزین های بسیار مناسبی برای دستمال مرطوب هستند که حتی می توانند تاثیر بهتری نیز داشته باشند. نظر خود را در مورد این مطلب با ما در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: پاکسازی پوست صورت به چند روش خانگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.