مدل مو

3 روش برای بستن مو با کلیپس

3 روش برای بستن مو با کلیپس

3 روش برای بستن مو با کلیپس : وقتی نوبت به روند مد و زیبایی می رسد، تقریباً همیشه چرخه ای هستند. سبک‌هایی که زمانی محبوب بودند و سپس کاملاً از مد افتاده بودند، چند دهه بعد به قلمرو «باحال» بازمی‌گردند. این ترند موهای دهه 90 اخیراً بازگشت بزرگی داشته است و مدل‌ها، اینفلوئنسرها و افراد مشهور به آن پرداخته‌اند. گیره های پنجه نه تنها در طرح ها و رنگ های زیبا (و همه اندازه های مختلف) موجود هستند، بلکه می توانند برای برخی از ساده ترین و زیباترین مدل های موی روزمره نیز استفاده شوند. در ادامه سه مدل موی ساده و شیک با گیره پنجه ای را بخوانید تا به شما کمک کند در این روند قرار بگیرید.

3 روش برای بستن مو با کلیپس

گیره های پنجه بسیار متنوع تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید. تعداد زیادی مدل مو وجود دارد که می توانید با استفاده از گیره پنجه ایجاد کنید و ما در زیر سه مورد دلخواه را نام می بریم.

1. نیمه بالا، نیمه پایین

موهای نیمه بالا و نیمه پایین یک مدل موی کلاسیک است و استفاده از گیره پنجه برای رسیدن به آن احتمالاً بی‌دردسرترین راه برای به دست آوردن ظاهر است. با انگشتان خود موهای خود را به صورت افقی برش دهید و لایه بالایی را در مرکز پشت سر خود ببندید. این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. می توانید موهای خود را صاف، موج دار یا مجعد بپوشید تا مدل خود را به حالت چرخشی درآورید.

3 روش برای بستن مو با کلیپس

گزینه دیگر این است که استفاده از چند گیره موی پنجه را آزمایش کنید. سعی کنید موهای خود را به سمت پایین تقسیم کنید، سپس آنها را به صورت افقی تقسیم کنید. این باید شما را با چهار بخش از مو باقی بگذارد. دو قسمت بالایی را با استفاده از گیره های پنجه کوچکتر به عقب ببرید تا گیره ها به موازات یکدیگر در پشت سر شما قرار گیرند. این یک راه عالی برای افزودن بعد و بازیگوشی به مدل موی شما است.

بیشتر بخوانید: 30 مدل موی دخترانه تابستانه و راحت برای خانه و مهمانی

2. بالرین بان

با یک نان بالرین کلاسیک، لوازم جانبی موهای شما معمولاً پنهان نگه داشته می شوند. سنجاق های کشسان یا بابی که برای محکم کردن موهای خود استفاده می کنید در نهایت در تارهای شما پنهان می شوند. برعکس، این مدل مو گیره پنجه شما را در جلو و مرکز قرار می دهد تا بخشی از مدل باشد. طبق معمول موهای خود را به صورت موی بچرخانید.

3 روش برای بستن مو با کلیپس

سپس از یک گیره پنجه بزرگ برای محکم کردن انتهای آن استفاده کنید و نان را نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که گیره به هر دو انتهای کش و موهای شما در زیر آن بچسبد. اگر می‌خواهید استایل را کمی معمولی‌تر کنید، رشته‌های کوچک را از گوش‌هایتان بیرون بیاورید تا ظاهری آزاد و زنده داشته باشید.

3. پیچ خورده

اشاره کردیم که گیره های پنجه ما را به یاد مدل موهای دهه 90 می اندازد و این ظاهر دقیقاً همان چیزی است که به ذهن می رسد. با فشار دادن تمام موهای خود به پشت شانه های خود شروع کنید. آن را طوری جمع کنید که گویی یک دم اسبی کم ارتفاع ایجاد می کنید، سپس آن را بچرخانید تا به انتهای خود برسید. در مرحله بعد، موها را در پشت سر خود به سمت بالا بکشید.

3 روش برای بستن مو با کلیپس

پیچش روی سر شما قرار می گیرد و انتهای آن به سمت بالا است. یک گیره پنجه بزرگ را در اطراف پیچ قرار دهید تا آن را در جای خود نگه دارید و انتهای آن را از بالا آویزان کنید. این بهترین مدل موی سوپر مدل دهه 90 است.

سخن آخر:

امیدواریم از این روش ها استفاده کرده و بتوانید بهترین مدل های مو را برای خود با کلیپس داشته باشید. همچنین می توانید بخوانید: مدل جدید مو برای موهای موجدار

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.