مدل مو

10 مدل مو برای صورت های گرد

10 مدل مو برای صورت های گرد

10 مدل مو برای صورت های گرد: اغلب توصیه‌های زیبایی می‌شنوید که می‌گویند خانم‌هایی که صورت‌های گرد دارند نباید موهایشان را کوتاه کنند.  به سادگی درست نیست. شما می توانید بدون توجه به شکل صورت خود موهای کوتاه داشته باشید. شما فقط می بایست مطمئن شوید که برش و استایل مناسب را پیدا کرده اید. همه چیز در مورد کار کردن با بافت طبیعی موهای خود و تلاش برای ایجاد تعادل در صورت است . در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

پیکسی برش خورده شده

برش در پهلو و پشت بسیار زیاد است و به سمت بالا و گرد سر مربع تر می شود. این کار با دراز کردن شکل باعث ایجاد کشیدگی می شود و همزمان صورت را باریک می کند.

10 مدل مو برای صورت های گرد

پیکسی ژولیده

برای صاف کردن صورت گردتر، حجم دادن به بالا را در نظر بگیرید. این به صورت شما ظاهری بلندتر می دهد.

10 مدل مو برای صورت های گرد

مطلب مرتبط: 20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

لبه زاویه دار

رشته‌های براق و فوق‌العاده موها را براق نشان می‌دهند و لایه‌هایی که از زیر استخوان ترقوه شروع می‌شوند، شکل سرتان را بلندتر می‌کنند.

10 مدل مو برای صورت های گرد

بیشتر بخوانید: 7 مدل مو برای فرم صورت مربع

لایه های بلند با انتهای صاف

حتماً از آرایشگرتان بخواهید که لایه‌های بلندی چند اینچ بالاتر از طول ایجاد کند تا توجه چشم‌ها را جلب کند و استایلی درخشان‌تر ایجاد کند. این به کاهش وزن از انتهای مو کمک می کند و به طور کلی به موها حرکت و حجم بیشتری می دهد.

10 مدل مو برای صورت های گرد

باب با چتری های جانبی

گاهی اوقات یک باب می تواند صورت گرد را گردتر نشان دهد، اما در اینجا اینطور نیست. چرا؟ چتری های جاروب شده از پهلو با چنین زاویه ای برش داده می شوند و حالت می دهند که باعث کشیده شدن صورت می شود.

10 مدل مو برای صورت های گرد

پیکسی کوتاه 

«یک تکه مو کناری در جلو، برش را ظریف نگه می‌دارد، در حالی که قسمت‌های بریده شده پشت و کناره‌ها گردن را بلندتر می‌کنند». به آرایشگر خود بگویید که کناره ها و پشت را با استفاده از تکنیک «قیچی روی شانه» برش دهد تا انتهای آن نرم بماند (بر خلاف استفاده از قیچی). روی آن را با تیغ یا قیچی برای پر شدن بیشتر برش دهید و برای نرمی، طول را به سمت جلو نگه دارید.

10 مدل مو برای صورت های گرد

لبه های طرح دار

بافت می تواند گردی صورت را منحرف کند، بنابراین ممکن است بخواهید مانند هیلی بیبر در اینجا امواج طبیعی خود را پخش کنید. می توانید این کار را با خراشیدن موهایتان در حین خشک شدن انجام دهید. اگر می خواهید آن را تقویت کنید، موهای خود را دور بشکه یک اتوی بزرگ بپیچید.

10 مدل مو برای صورت های گرد

تاپ نات

برای یک صورت گرد شگفت انگیز است. وقتی بالای سرتان می‌نشینید، به‌طور طبیعی چشم‌ها را به سمت بالا می‌کشد و باعث می‌شود سر بلندتر و پهن‌تر به نظر برسد.

10 مدل مو برای صورت های گرد

قسمت های میانی لایه لایه 

این به شما این امکان را می دهد که بدون به خطر انداختن طول، به دنبال چیزی متفاوت باشید. افزودن چند تکه کوتاه‌تر در اطراف صورت بین ناحیه لب و چانه، وزن مو را در خط موی جلویی کاهش می‌دهد و به شما قد می‌دهد. اینها تعمیر و نگهداری کمی دارند اما به اندازه کافی به استایل شما اضافه می کنند.

10 مدل مو برای صورت های گرد

لوب کناری

«طول بین یک اینچ زیر چانه تا استخوان ترقوه را بخواهید و لایه‌ها به سمت انتها و کمتر در اطراف صورت متمرکز شوند» برای صورت گرد، عنبیه یا قوس یا لبه ابرو معمولاً معیار خوبی برای جایی است که ممکن است بخواهید موهای خود را جدا کنید.

10 مدل مو برای صورت های گرد

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید با نکات گفته شده موی کوتاه جذابی را برای خود طراحی کنید. همچنین می توانید بخوانید: سوالاتی که باید قبل از کوتاه کردن مو از خود بپرسید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.