رنگ و لایت مو

چگونه موهای فر را رنگ کنیم؟

چگونه موهای فر را رنگ کنیم؟

چگونه موهای فر را رنگ کنیم؟ : اگر موهای مجعد دارید و تا به حال آن ها را رنگ کرده اید، پس می دانید که رنگ کردن فر با قوانین و تکنیک های خاص خود همراه است. درست مانند شستن فرها، از بین بردن گره ها و حتی حالت دادن به فرها، باید مراقب حساسیت موهای خود باشید و همچنین آسیب به الگوی فر را به حداقل برسانید. این بدان معناست که آماده کردن فرهای خود برای رنگ کردن بسیار مهم است و شما نمی توانید هیچ رنگ مویی را روی یال خود قرار دهید (همه آنها یکسان نیستند).

بنابراین، برای کمک به شما در این فرآیند، برخی از اطلاعات ضروری را در مورد رنگ کردن موهای مجعد بدون آسیب را ارائه می کنیم. رنگ مو برای موهای مجعد تا بتوانید در خانه رنگی زیبا و پر جنب و جوش داشته باشید.

نحوه آماده کردن موهای فر برای رنگ مو

هنگامی که صحبت از رنگ کردن موهای مجعد می شود، کلمبینی می گوید که توزیع یکنواخت محصول یکی از بزرگترین چالش هایی است که افراد با آن روبرو هستند.

اگر رنگ به طور یکنواخت در هر بخش که انجام می‌دهید توزیع نشود، می‌تواند چیزی را ایجاد کند که رنگ‌شناسان آن را «باند رنگ» می‌نامند. این زمانی است که می‌توانید خطوطی با رنگ‌های سایه‌دار مختلف در سراسر تارهای مو ببینید.

چگونه موهای فر را رنگ کنیم؟

این قطعاً ظاهر خوبی نیست. برای جلوگیری از نوارهای رنگی، مطمئن شوید که موهای خود را به قسمت های کوچک تقسیم کرده اید تا راحت تر کار کرده و اشباع شوند. یک آینه جلو و یک آینه پشتی داشته باشید تا بتوانید پشت سر خود را ببینید و تعداد زیادی گیره در دسترس داشته باشید تا بتوانید در زمانی که روی آن کار نمی کنید، موها را از مسیر خود خارج کنید.

چگونه موهای مجعد را بدون آسیب رساندن به آن رنگ کنیم

این به نظر اساسی می رسد، اما ارزش گفتن را دارد – همیشه دستورالعمل های کیت رنگ مو را دنبال کنید! اگر قصد دارید رنگ موی خود را خودتان انجام دهید، می‌خواهید به مراحل موجود در بسته دقت کنید. نتایج و ادعاهای ارائه شده در مورد محصولات شما بر اساس آزمایش هایی است که با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده انجام شده است. اگر تصمیم دارید مراحل را بداهه جلوه دهید، ممکن است در نهایت با یک رنگ ناقص یا بدتر از آن آسیب شیمیایی به الگوی فر خود برسید.

تنها استثنا این است که چقدر از رنگ مو استفاده می کنید. به دلیل تراکمی که موهای مجعد می‌توانند ایجاد کنند، اشباع مناسب رنگ کلیدی است – بنابراین مقدار طبیعی پیشنهاد شده را دو برابر کنید.

البته، ضخامت موهای شما و نوع رنگ موهایی که استفاده می کنید تأثیر زیادی بر میزان اشباع رنگ شما، میزان سرزنده بودن نتایج و مدت زمان ماندگاری رنگ خواهد داشت. بنابراین شما می خواهید روی رنگ موهای ساخته شده برای موهای مجعد و قلابدار سرمایه گذاری کنید.

اگر قصد دارید از موهای تیره به موهای روشن بروید، که به معنای سفید کردن تارهایتان است، رنگ کردن آن را متوقف کنید و همه را در یک جلسه حالت دهید.

سخن آخر:

در این مطلب نحوه رنگ کردن موهای فر را خوانید. حتما به این نکات توجه داشته باشید و بدانید که موهای فر روش خود را برای مراقبت و رنگ دارند. پیشنهاد می کنیم مطلب بعد را نیز بخوانید: راهکارهای محافظت از موهای فر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.