آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

چگونه صورت خود را کانتور کنیم؟ نحوه کانتور کردن صورت

چگونه صورت خود را کانتور کنیم؟ نحوه کانتور کردن صورت

چگونه صورت خود را کانتور کنیم؟ نحوه کانتور کردن صورت : همه ما چیزهای زیادی در مورد مجسمه سازی، تقویت و جادوی تحول آفرین همه جانبه کانتورینگ می شنویم. سلبریتی ها به آن سوگند یاد می کنند، ستاره های اینستاگرام بدون آن خانه را ترک نمی کنند.

اما چند نفر در آنجا می دانند که چگونه این کار را انجام دهند  و چرا؟ نترسید! آرایشگر الکسیس اوکلی به ما نشان می دهد که چگونه با استفاده از دو سایه از کانسیلر میبلین ، کل صورت را کانتور و برجسته کنیم بیایید همه چیز را بشکنیم.

نحوه کانتور کردن مرحله 1: یک پایه ایجاد کنید

زیرسازی را روی تمام صورت خود بمالید تا یک “میکاپ” طبیعی اما برای کانتور ایجاد کنید.

نحوه کانتور مرحله 2: کانسیلر را در بالای استخوان گونه اعمال کنید

با سایه تیره‌تر کانسیلر در بالای استخوان گونه‌تان شروع کنید و یک خط به سمت سیب گونه‌تان بکشید. نکته: همیشه ابتدا سایه کانتور تیره و در مرحله دوم سایه هایلایتر/کانسیلر خود را اعمال کنید.همچنین با کلیک برروی آموزش زاویه فک با کانتور | چطور کانتور بزنیم؟ این مقاله را هم بخوانید.

چگونه صورت خود را کانتور کنیم؟ نحوه کانتور کردن صورت

نحوه کانتور کردن مرحله 3: خط فک خود را تعریف کنید

با استفاده از همان سایه کانسیلر، خطی را در امتداد خط فک بکشید و از بالای گوش شروع کنید.

چگونه صورت خود را کانتور کنیم؟ نحوه کانتور کردن صورت

نحوه کانتور کردن مرحله 4: به پیشانی بعد اضافه کنید

با ترسیم خطوط پیشانی در امتداد خط مو و اتصال آن به استخوان گونه، عمق و بعد را به پیشانی اضافه کنید برای داشتن ظاهری برنزی بیشتر، کمی رنگ بیشتری به شقیقه ها اضافه کنید.

چگونه صورت خود را کانتور کنیم؟ نحوه کانتور کردن صورت

نحوه کانتور کردن مرحله 5: مخلوط کردن

تمام خطوط کانتور را با یک مخلوط کن زیبایی در پوست خود ترکیب کنید مطمئن شوید که رنگ آن را به رنگ پوست شما همخوانی دارد می کنید.

نحوه کانتور کردن

نحوه کانتور کردن مرحله 6: خط فک را حتی بیشتر تیز کنید

برای اینکه خط فک شما بسیار تیز به نظر برسد کمی کانتور اضافی زیر چانه و خط فک اعمال کنید. یک خط درست زیر مرکز چانه و پایین گردن بکشید. سپس، مخلوط کنید!

نحوه کانتور کردن

نحوه کانتور کردن مرحله 7: بینی خود را تعریف کنید

به آرامی بینی را با کشیدن خطی در دو طرف مشخص کنید، از بالای پل، نزدیک به ابرو، تا نوک آن پایین بروید به آرامی با یک مخلوط کن زیبایی رنگ را رنگ کنید.

نحوه کانتور کردن

نحوه کانتور مرحله 8: هایلایت و روشن کردن

حالا از سایه روشن تری برای پوشاندن حلقه های تیره و روشن کردن صورت استفاده کنید. با کشیدن خطوط کج به سمت بالا در انتهای چشم ها، بین ابروها، پایین پل بینی و در امتداد وسط گونه را اضافه کنید. در گوشه های بیرونی بینی، یک نقطه روشنایی و در مرکز چانه اضافه کنید. سپس، مخلوط کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.